роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Всекидневната

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Всекидневната   Всекидневната EmptyВто Апр 06, 2010 2:24 pm

Всекидневната Living_room-1-big
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyПон Яну 24, 2011 8:24 pm

Разхождах се безцелно из коридорите, търсейки се нещо за правене. Нямах работа, а вече цял ден обикалях и бях доста уморена, но идеята да се върна обратно в стаята си ми се струваше още по-отегчителна, затова продължавах с безцелното вървене. Накрая, незнайно как, се озовах тук. Огледах се и не видях никого, но пък имаше няколко доста добре изглеждащи кресла, за мой късмет-празни. Седнах в едното и се отпуснах, замисляйки се. Както обикновено бе тихо, но нечии приближаващи се стъпки нарушаваха спокойствието. Отворих очи и видях да влиза момиче. Изглеждаше симпатична и леко неориентирана. Явно с посоките и на двете ни вървеше...Станах и се приближив, усмихвайки се леко лениво.
- Здравей. Аз съм Ванеса.- подадох и ръка и изчаках...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyПон Яну 24, 2011 8:37 pm

Лус беше напълно дезориентирана. Така де, и вие да прекарате няколко години в гимназия, после в поправително училище и накрая да се озовете в училище за вампири, и вие няма да можете да се оттърсите от убеждението, че в крайна сметка сте... ами... пълна откачалка, дотолкова, че да не можете да се ориентирате дори и в едно най-обикновено помещение. Остави куфарите си на земята. Честно казано, беше изненадана, че момичето изобщо я забеляза. В повечето случаи изглеждаше нереална и като привидение, вместо като жив, ходещ човек.
- Селестин-Лусинда Прайс. - представи се Лус. Тъй като Ванеса изглеждаше шашната, се усмихна унило. - Най-често ме наричат Лус. Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyПон Яну 24, 2011 8:58 pm

Усмихнах се на непознатото момиче и се опитах да и помогна с куфара.
- Нова ли си? Искаш ли помощ?- погледнах я въпросително и когато тя кимна, занесох куфара и до дивана. Седнах отново в канапето и се загледах в Лус. Тя се настани в креслото срещу мен и аз започнах най-обикновен непринуден разговор.
- От къде си?- леката усмивка се задържа на лицето ми още няколко секунди, след което, просто зачаках, за да разбера дали има желание да се сприятелим...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната EmptyПон Яну 24, 2011 9:08 pm

- Не е кой знае колко забавна тема. - рече Лус, като се усмихна цинично. - Всъщност, никак. Нито пък печели много червени точки при запознанство. Но, щом питаш... от едно поправително училище в Джорджия.
Тактично си спести погледът към Ванеса, защото подозираше, че тя ще е меко казано стресната. Щеше да е неловко, ако видеше, че Лус е забелязала реакцията й.
- Но, спокойно, не съм откачена. - саркастичната усмивка все още не слизаше от устните й. Замъча напрегнато, сякаш размишляваше усилено. - ...не, не много.
Засмя се на собствената си шега, с което най-вероятно тотално потвърди представата за лудото момиче от поправителното училище.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Всекидневната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всекидневната   Всекидневната Empty

Върнете се в началото Go down
 
Всекидневната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Всекидневната
» Всекидневната
» Всекидневната
» Всекидневната
» Всекидневната

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: РП архив-
Идете на: