роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Дневника на Нериса Хатауей

Go down 
АвторСъобщение
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Дневника на Нериса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Дневника на Нериса Хатауей   Дневника на Нериса Хатауей EmptyВто Юли 13, 2010 12:46 pm

"A diary of a one dhampire".Това беше първият надпис,който го пишеше на сребристо-черния ми дневник.Надписа беше със среден размер и направен по средата на дневника.
Другият надпис беше написан на моя роден език-келтския,познат още като ирландски и гласеше "Cuimhnigh, dorchadas nach ionann i gcónaí mar olc, díreach mar ní thugann solas maith i gcónaí.",което значи "Тъмнината не винаги означава зло,както светлината не винаги носи добро."
Катинарчето беше тъмно-синьо и тук-там се виждаха сребристи звезди и един сребърен полумесец по средата.
Най-отдолу,под надписите,се намираше моя снимка.
На задната корица имаше един надпис,или по-скоро четириредие на келтски за елемента Земя,който ми е любимия елемент.

A diary of a one dhampire

Cuimhnigh, dorchadas nach ionann i gcónaí mar olc, díreach mar ní thugann solas maith i gcónaí.
Дневника на Нериса Хатауей Joannapacitti
Tuisceanach agus fiosrach
Dílis agus muiníneach
Gcónaí ann
Uaireanta ró-chiúin


Последната промяна е направена от Нериса Хатауей на Пон Юли 19, 2010 12:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Дневника на Нериса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневника на Нериса Хатауей   Дневника на Нериса Хатауей EmptyСря Юли 14, 2010 12:30 pm

Влязох в стаята си,преди да отида във всекидневната с Роуз.Имах намерение малко да попиша в дневника си.
Бръкнах в едно от малките ми черни шкафчета под рафтовете с книги.Оттам извадих дървено ковчеже от едната страна с черен гарван с червени очи,разперил криле и кацнал на едно овяхнало клонче,а от другата страна-сребристо-син полумесец.Върху малкия капак на ковчежето имаше два декоративни надписа.Единият беше тъмно-син,написан на келтски,който гласеше "
Oíche roghnaigh siad",което значеше "Нощта те е избрала".
Другият надпис беше тъмно-червен и гласеше "Disobedience de dhó lasair i agat".Този надпис беше написан също на келтски и в превод значеше "Пламъкът на непокорството гори в теб".
Ковчежето беше заключено със черно катинарче.От дясната страна на ковчежето имаше едномалко капаче,което изглеждаше част от ковчежето.Зад него имаше малко пространство,в което държах ключа от катинарчето.
Отворих капачето и извадих сребристия ключ със зелени завъртулки.Отключих ковчежето и извадих сребристо-черния ми дневник и сребристо-черната ми химикалка.Взех дневника и химикалката и отново отворих страничното дървено капаче и оттам извадих ключа за катинарчето на дневника ми.Отключих дневника и седнах на дивана.Започнах да пиша в дневника си.


Днес беше най-хубавия ден в живота ми!
Бях нощна смяна да пазя училището от стригои,неживи и така нататък.Когато минах през тайната врата,забелязах едно момиче.И това не беше кое да е момиче,а сестра мипо майчина линия.С нея се запознахме и започнахме да се разбираме перфектно.С Роуз намерихме много общо.И двете мразехме така наречената ни "майка",Мориган и Никс ни бяха белязали със своя Знак,обичахме приключенията и още много други неща.Бях донесла хладилна чанта с недиетична храна,в случай,че огладнея.Сестра ми се зарадва,когато видя,че нося храна,при това недиетична.Тя извади колата,едната чаша,едната вилица и чинията с пържени картофи.Така докато си ядохме,усетихме нечие присъствие и то не на кой да е,а именно стригой.С нея го нападнахме и го убихме.Бяхме много щастливи,че ще ни татуират нови мълнии.Ние вече бяхме завършили обучението си.
Продължихме да си говоим,когато изведнъж паднах и започнах да се гърча,а цялото ми тяло започна да гори.Роуз се уплаши,но после разбра,че ме даряват с нови татуировки и нови дарби.Когато станах,сестра ми ми подаде едно огледалце и аз се огледах.Лицето,врата и ръцете ми бяха покрити с със загадъчни,специални,екзотични,нежни и деликатни сребристо-сини татуировки с цветя и древни келтски плетеници.Зарадвах се и след това попитах Роуз какви са дарбите ми.Тя каза,че новата ми дарба е контрол над елементите.С неяя решихме да се уверим.Протегнах ръка напред и пред нас се оформи торнадо,обгърнато от пламъци,растения и вода.След това Никс и Мориган ми проговориха и ми казаха,че трябва да се горде с това и съм специална точно,колкото и Роуз и че трябва да се гордея с това И аз наистина се гордея.
Докато спокойно си говорехме и ядохме шоколад,изведнъж "закрилника" на Роуз `и звънна.После някакво момиче се появи и предаде една кутия.Когато сестра ми я отвори,видяхме доста шишета парфюми.Когато им се начудихме,аз изпищях и ококорих очи,а после започнах да се треса като ненормална.Получавах видение...Обясних го на Роуз съвсем точно и по-късно тръгнахме към тунелите на Тулса,за да търсим Сани и Вики.Там се сблъскахме със онзи и още един мъж.Единия ме хвана за косата и ме приспа,но аз бях защитила съзнанието си със елементите.Роуз не го направи,затова изгуби съзнание.Понеже онова нещо,което ни направиха траеше само един час аз отворих очи и го заплаших,но той ми се присмя.Идиота ме хвърли в някаква килия,но аз бързо се освободих и използвах огъня,за да разтопя ключалката.След като я разтопих излязох от мръсната килия,но на среща ми се появи този,който ме затвори.Ударих го с юмрук в лицето и му счупих носа,а след това го обградих с буйни пламъци,за да не се измъкне.Започнах да тичам бързо и когато преминах през една желязна порта,намерих Роуз будна в килия.Отключих портата с нокът на показалеца си (това ми напомня,че трябвада се лакирам наново) и влязох вътре,като изгорих въжето,а Роуз си махна превръзката на устата.Излязохме от килията и тръгнахме да бягаме,но на среща ни се изпречи "онзи".С Роуз без да губим много време,го обградихме в пламъци и избягахме.Обадихме се на БР и на пожарната и си тръгнахме.


След като свърших с писането,затворих дневника и го заключих.Взех ковчежето,катинарчето и ключа за ковчежето от тайното място и сложих дневника и химикалката вътре.сложих катинара и го заключих,а след това прибрах двата ключа в предопределеното за тях място и прибрах ковчежето в шкафа.
Отворих един от множеството ми шкафове с грим и извадих черния лак.Седнах отново на фотьойла и се налакирах бъзо,а после изчистих пръстите си и прибрах лака.Изсуших си ноктите набързо с помощта на огъня.
Излязох от стаята си и се запътих към всекидневната.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
 
Дневника на Нериса Хатауей
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневника на Роуз Хатауей
» Нериса Хатауей
» Дневника на Иза-чан
» Роуз Хатауей
» Ванеса Хатауей

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Всичко останало-
Идете на: