роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 .::Какво стана днес..?::.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyПон Фев 22, 2010 3:45 pm

Тук можете да ни разкажете интересни случки от училище.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyПет Мар 05, 2010 3:04 pm

Харпия Хъмфри написа:
Ох, е обяснете как може да съм такава идиотка. Написала съм: 288:8=311! И заради тъз тъпа грешка ми е объркана цялата задача- и те бяха две задачи оценка- 3!

Преместих ти мнението, защото не е за темата "Бисерчета".
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyВто Апр 27, 2010 5:05 pm

Хах. Аз имам намерение да дразня Роуз и Теди. В нашето даскало вмомента има учиници от други държави. Единият е ирландец! :twisted: Аз днеска в голямото видях някакво момче- Така и не разбрах какъв е- от цялото му лице се виждаха само огромните очила във форма на НЛО устата бузите и носът. xD А пък минала седмица наши ученици представиха цяла България пред Финландия! Жалко че не бях там. Обожавам Финландия! Та това ми се случи днеска в у- ще...
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyВто Апр 27, 2010 7:14 pm

Ау, недей. Спри! Финландия и Ирландия... бих убила за да съм там *отива да убие някого, после се отказва и се връща обратно на стола*

А по темата - днес някакви студенти имахме в часа по изобразително. Единия ме закопа с твърдението, че мога да рисувам (задачата ни беше да нарисуваме нещо за трети март ИЛИ Трифон Зарезан, а аз нарисувах бяло, зелено и червено грозде като последния идиот), а другия, понеже си бях пуснала слушалките и му казах, че така получавам вдъхновение, той вика "Ми не ги махай тогава" и аз и Ния (другарчето по чин xD ) си изпопадахме от смях...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyВто Апр 27, 2010 7:19 pm

Еми, бих се запознала с Ирландеца и бих ви казала кво ми е разказал ама доста зависи от възрастта му. Щото тези които не могат да си ходят със самолет заминаха днес вечерта а пък останалите- утре вечерта.

Хах. Ние имахме една такава по Човекът и Природата. Аз стоя и мъдря на няква задача на контролното тя застава зад мене и ми посочва отговорите на последните две задачи. Хе- Хе. Поне изкарах шестичка. Тя е мн сладка една такава руса, слаба, сини очи и ние и викаме Русата Барби. Че и по География ни предаваше един път. Ама класната ми Желева(тя е географката) не спря да ме гледа зорко през целия час- така и не схванах що мене ама...
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyВто Май 18, 2010 1:28 pm

Днес... ами на класното по БЕЛ бях единствената с максимален брой точки за ЦЕЛИЯ ВИПУСК и сега ще се пръсна от гордост ( и от срам, че пак се бях отвеяла някъде и написах "девиз" със "с"). Иначе пак имахме изобразително и аз пак си слушам музика... обаче студента я чу и вика "Спри музиката". Аз вдигам рамене и му казвам, че съм я спряла. А той "И най-вероятно като си замина пак ще я пуснеш, нали?" и гениалния ми отговор гласеше "Ами най-вероятно да". laughing После основната даскалка по изобразително каза, че това бил последния момент да си предадем рисунките за целия срок или ще ни остави да поправяме (хах, да поправям по изобразително. Това ще е е*ати излагацията). Добре че имахме два часа, но все пак не мога да ви опиша какво е да нарисуваш дванайсет рисунки за четиресет минути, така че да изкараш оценка поне петица след това...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyВто Юли 06, 2010 9:30 pm

^^^^^^^^^^^^^^^^^
Аз отсъствах тогава.Жалко,пропуснала съм го.А за гроздето....това не беше грозде...бяха мъниста с дръжка накрая в различни цветове...и междудругото...аз съм Ния/другарчето по чин/.
Върнете се в началото Go down
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. EmptyСря Юли 07, 2010 7:53 am

Вие, ако си мислите че това е излагация. Аз забравих да си предам рисунките в последния ден /забравих си скицника/ и онъз ми вика, че щяла да ме остави на поправка ама все пак се разминах и останах с тройка за годината. А, пък Михалев, Великов и Пламен от класа ми нямаха този- късмет- остайха ги да поправят горките. /първите двама се казват Мартин и Стоян, ама понеже си имат адаши съм свикнала по фамилии да им казвам xD/
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





.::Какво стана днес..?::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .::Какво стана днес..?::.   .::Какво стана днес..?::. Empty

Върнете се в началото Go down
 
.::Какво стана днес..?::.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Всичко останало-
Идете на: