роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:

Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..

ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

Share

Sonata Arctica

Go down 
АвторСъобщение
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой

Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 23
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Sonata Arctica Empty
ПисанеЗаглавие: Sonata Arctica   Sonata Arctica EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:19 pm

Първо моето мнение - много е лесно просто да им тръсна автобиографията, а и искам да се изкажа.
Велика. Група. Може би са най-любимата ми група след Nightwish и Tarot... Особено любими са ми две техни песни - Kingdom For a Heart и Don't Say a Word.
А, да, и не мога да повярвам, че басиста им е роден на десети юни! egyptian Супер доволен (тогава съм родена аз - бележка на автора xD).

Соната Арктика (на фински Sonata Arctica) е пауър/спийд метъл група (самите те се определят като мелодик метъл), създадена в малкото градче Кеми, Финландия.
Времето на слава настъпва след издаването на албума „Ecliptica“ през 1999. Групата бива избрана измежду 30 други, за да замине на турне заедно с легендарните Stratovarius. 2000 година е не по-малко увенчана със слава за групата, въпреки напускането на един от членовете, Джане Кивилахти.
„Соната Арктика“ имат зад себе си няколко албума и много сингли. През октомври 2004 година албумът „Silence“ дори става златен, тъй като от него са продадени над 15 000 копия. Златен става и „Winterheart's Guild“ през декември 2006, макар и само за Финландия. Два месеца по-късно същия статус, отново във Финландия, получава и „Reckoning Night“, като копията, продадени от него се равняват на над 15 000. Малко след излизането на първото DVD на групата, то влиза във финландските DVD чартове под номер 1. Лайв CD-то For the Sake of Revenge влиза едва под номер 26.

Състав:
Тони Како, вокали - от 1996.
Елиас Вилианен, китара - от 2007.
Томи Портимо, барабани - основател.
Марко Паасикоски, бас китара - от 2000.
Хенрик Клингенберг, клавири - от 2003.

Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/

Sonata Arctica
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите