роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Ванеса Хатауей

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ванеса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Ванеса Хатауей   Ванеса Хатауей EmptyСря Сеп 22, 2010 7:17 am

Здравейте! Казвам се Ния и поради простата причина, че майка ми е отказала да ме кръсти или Габриела, или Елизабет, или нещо по-дълго, аз нямам прякор. Пък и без това мразя прякорите. За характера ми има доста да се говори, но с една дума...близнаци съм. Всичко, което го пише в характеристиката на тази зодия се отнася за мен. Отличителните ми черти са: лудостта, разсеяността и според една моя приятелка, която също е в този форум под името Роуз Хатауей, мазохизма. Което аз напълно отричам, но е вярно./за тази информация ще си патя/ Като стана въпрос за характеристиката на зодията ми(тази е най-вярна), аз се гордея с това. За мен поне зодията ми е... egyptian Но да се върна на темата. Обичам животните и всички екстремни спортове. Когато съм уморена нищо не е в състояние да ме накара да свърша нещо, освен може би...Иън Сомърхолдър. laughing Музика- слушам всичко. Ама наистина всичко. Прибягвала съм и до опера, метъл, чалга, та дори и народна музика. Но това са редки изключения. Ако нещо ми харесва, просто го слушам, като игнорирам всичките си предрасъдъци. За себе си мога да говоря до утре и пак да не приключа с приказките, затова просто ви оставям да задавате въпроси. Отговарям на всичко, дори и доста лични неща. И за завършек на тирадата ми- любовта е гадна. Ако отново се влюбя ще се самоубия. До скоро бях в доста гадно настроение и то заради доста тъпа причина. Имам си и свидетели- Роуз Хатауей. От нея можете да получите информация от първа ръка за тази случка. На нея опявах с дни колко е гаден живота ми. Чудя и се как издържа. laughing Та, това е. Ами...питайте! happy now
Върнете се в началото Go down
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Ванеса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Хатауей   Ванеса Хатауей EmptyЧет Сеп 23, 2010 8:46 pm

Така, сега кака ти (до останалите, аз съм кака й, понеже съм с точно осем дни по-голяма от нея - аз съм на десети, а тя на осемнайсти юни 1996), като най-подходящата за целта, ще ти чете морал.

Как можа да се напиеш, бе?! (не съм ли нахална...)
Слушала си чалга???? НЕ ТЕ ПОЗНАВАМ!
Някакво желание да ми намериш Bootleg- а, за който мрънках снощи?
Как издържах... през половината време не те слушах, нали си наясно?! xD laughing (базик бе)
Разсеяна... ти?! Wtf? Ти си най-организирания човек, който съм виждала (за разлика от мен - аз си забравих училищната чанта у нас и го осъзнах след третия час)...
А с любовта... казвала съм ти вече - не съм се влюбвала никога. Ама никога-никога. Иначе щях да помогна...
Доста тъпа причина?! Така ли му викат вече?! Както си пише на постера на ДНВ, който виждам до компа в момента, "Love SUCKS". Така де...
И в крайна сметка, понеже никой така и не ми даде точен отговор - какво, по дяволите, всъщност е чувството да се влюбиш?! Трябва да го опиша за девета глава, а не знам как... xD
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ванеса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Хатауей   Ванеса Хатауей EmptyПет Сеп 24, 2010 7:18 pm

Ох Господи! Описах ти чувството поне милион пъти, а ти сякаш не ме чуваш. blink dizzy Питай някой друг. Казах ти вече- сякаш летиш. Представи си, че Марко Хиетала те е целунал по бузата. laughing Такова е. Прилив на адреналин и все едно летиш. Няма да си играя да го описвам подробно, защото съм ти го описала в дискусията ни и то ДОСТА творчески. Копирай го ако искаш. Все тая. Или просто импровизирай. laughing А иначе за чалгата...не ме убивай де. Това беше просто експеримент. Сега не я слушам. Но за да си призная- само една песен ми харесва и текста и е...кхъм....ами не е от най-умните. Но ме кефи клипа. Ето я. Иначе не ми харесва чалгата, но не съм готова на убийство както теб срещу чалгарите. laughing И само между другото- аз, организирана?! По-скоро ти си прекалено разсеяна, за да забележиш, че издирвам вещите си с дни, а училищната си чанта и аз веднъж бях на път да я оставя у нас. Но ти биеш. Това е сигурно... laughing Помниш ли онзи път, когато удряше по чантата си и крещеше:
-Къде ми е проклетата чанта?!- laughing laughing laughing Много забавно...Та сега да започнем с въпросите и да спрем да флуудим. Мария, ако имаш да ме питаш нещо, което вече не знаеш разбира се, ще ти отговоря доколкото ми е възможно. blush
Върнете се в началото Go down
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Ванеса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Хатауей   Ванеса Хатауей EmptyПет Сеп 24, 2010 8:05 pm

Ванеса Хатауей написа:
Представи си, че Марко Хиетала те е целунал по бузата. laughing Такова е.

Омг, сега вече схванах. xD Така де, нали знаеш, че на мен трябва да ми го обясниш с нагледен пример, иначе няма как да го усетя... тоест, да се влюбиш е абсолютна еуфория, така ли?! Дано съм схванала...

А, да, към въпросите.
Аз пращала ли съм ти това, дето пиша, всъщност? Че не помня...
Споменах ли, че печеля баса???
Да, знам... нервиш ми се, нали? devil
"Здрач" или "УзВ (училище за вампири)?


P.S.: Абе, случайно да съм казвала нещо за един спечелен бас?..
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ванеса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Хатауей   Ванеса Хатауей EmptyСъб Сеп 25, 2010 7:26 am

На път съм да те убия, така че спри! alien Този проклет бас беше нещо, което не можеш да контролирам. Откъде да знам, че ще трябва да убедя цялото министерство...И тази ти победа не се брои. Мислех, че ще трябва само да поговоря с директорката... angel няма пък! А за влюбването- Да, това е абсолютната еуфория. mellow Но не ти препоръчвам да описваш чувството след нея, доста е болезнено.

А за въпросите- колебая се. Преди бях доста голяма фенка на Здрач, но вече не ми харесва толкова. Е, разбира се че като излезе четвъртия филм и ще съм първа на предпремиерата му, но това е друг въпрос... хили се Но общо- взето и двете книги не са лоши. Но не са и чааак толкова увлекателни. Поне за мен де...Други въпроси? rolled peace
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ванеса Хатауей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Хатауей   Ванеса Хатауей Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ванеса Хатауей
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона-
Идете на: