роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Първи урок

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Първи урок   Първи урок EmptyЧет Окт 07, 2010 2:15 pm

Днес Лети бе в учудващо добро настроение. Бе успяла да се събуди точно навреме и да си облече възможно най-подходящите дрехи за деня - червена сатенена рокля, разбира се, в готически стил, която изглеждаше направо веселяшка в сравнение с мрачното небе навън и тъмнината, която обгръщаше училището. Обувките й бяха черни и на ток, но не прекалено голям, и се скриваха от дългата рокля.
Чернокоската ходеше бавно по коридора и се наслаждаваше на сияйното си излъчване. Чувстваше се достатъчно добре, за да бъде добра с ученичките си и да не им се муси. И се надяваше много силно никакви спомени да не разваляха доброто й настроение.
- Здравейте, мили мои. - поздрави с усмивка тя вече пристигналите четвъртокурснички. Те й отвърнаха също с усмивки, макар и доста по-заспали и не толкова свежи. Ел остави нещата си на бюрото си, седна на стола и преметна десния си през левия си крак.
- И така... Като за първи урок мисля да започнем с нещо по-лекичко. Например... - тя направи вид, че се замисля и че не може да измисли нищо подходящо. - Какво ще кажете за една лекция за прикриване? - никой нищо не отговори, както и се очакваше. Тори взе учебника за четвърти курс, отвори го на десета страница и заговори с мек, приятен и равен глас.
- Както предполагам, още от пристигането ви тук, сте разбрали, че сред хората ние не трябва да се показваме като вампири. И това е най-важно за новаците, тъй като все още не знаете как да се отбранявате. Всеки от нас има белег. Някои - даже и запълнен белег и татуировки. - погледът на Сиси се насочи към Роуз за част от секундата и след това тя продължи с урока. - Когато излизате извън "Дома на нощта" винаги, без изключение, трябва да си слагате от специалния фон дьо тен, който всеки от вас притежава. Така прикривате белезите си и сред хората сте незабележими и никой не може да ви "обвини", че сте вампири. Всъщност, сигурна съм, от много отдавна всички от вас знаят за тайния проход при източната стена. Това също е вид прикриване, тъй като никой от човеците не може да види тази дупка - тя е видима само за нас, вампирите. Има и друг вид прикриване, което обаче ще изучавате в по-горен курс. И все пак ще ви загатна малко за него. Това е начин да се слеете с нощта и мрака. Всеки вампир трябва да умее това, иначе не би оцелял в човешкия свят. По този начин вие буквално се сливате с тъмнината и ставате уж невидими. Но, както казах, за това подробно ще изучаваме по-нататък. - Лили млъкна и се загледа в страниците в учебника. Действително урокът бе доста по-дълъг от това, което тя бе казала. Но на тях това им бе достатъчно. Сбито, лесно за научаване и просто. - В общи линии това е урокът ви за днес. Разбира се, който желае да научи нещо повече, може просто да си отвори учебника и да прочете. - Скай се усмихна широко, затвори учебника и го остави на бюрото. Погледна сребърния си часовник - оставаха цели петнайсет минути до края на часа. - Е... Сега можете да си говорите колкото и за каквото си поискате. - чернокоската отиде до прозореца, облегна се с лакти на перваза и се загледа в пълнолунието. В стаята веднага тишината се разчупи и момичетата започнаха да си говорят. А Скар стоеше ли, стоеше на прозореца, гледаше с блаженство красивата луна, която най-накрая се бе освободила от облаците, и си мечтаеше просто за нещо по-добро. Скоро звънецът иззвъня и ученичките бързо-бързо се изнесоха от стаята.


П.П. Искам РП най-малко 13 реда. Домашно нямате.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyНед Окт 10, 2010 12:29 pm

Бях седнала на последния чин от ляво до отворения прозорец. Лек ветрец развяваше дългата ми коса и нежно галеше кожата ми. Аз се наслаждавах на това, защото обичах вятъра, обичах всичко свързано с вампирския свят и неговата природа. Обичах "Дома на Нощта"... Това бе моят дом, за разлика от имението, в което живеех с моя баща. Това имение беше като кошмар за мен.
Удрянето на звънеца ме изтръгна от унеса и затова се загледах напред. Започнах да се оглеждам на различни посоки и погледът ми попадна върху дрехите ми. Днес бях облякла черна - виолетова рокля, черни обувки на дебели токчета /естествено готик/, а готик ръкавиците с виолетова панделка и черното готик колие допълваха тоалета ми.
Заслушах се в думите на Лия, въпреки че не беше нужно, защото знаех тези неща.
- Сега. Кой ще даде пример за заклинание за невидимост? - попита тя. Огледах се. Както винаги, никой не вдигна ръка. Въздъхнах отегчено и в този момент вдигнах ръка. Лия ме посочи. Аз станах и внимателно осмислих думите на заклинанието, преди да го кажа.
- Аз съм дух, аз съм дух. Никой не ме вижда, никой не ме чува... Сливам се с нощта, аз съм част от нея. Никой не ме вижда, никой не ме чува... аз съм дух, аз съм дух. - казах. - Заклинанията важат и за множествено число, тоест, за повече вампири или вампири - новаци. - Седнах на мястото си и Лети ми отправи една преподавателска усмивка. Тя продължи да разказва урока, а аз отново се загледах в прозореца, защото тези неща ги знаех.
Звънеца би, а аз си събрах нещата и излязох от стаята с грациозна и самоуверена походка.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
 
Първи урок
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Уроци-
Идете на: