роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:

Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..

ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

Share

Първи урок

Go down 
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие

Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 24
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Първи урок   Първи урок EmptyЧет Окт 07, 2010 2:15 pm

Днес Лети бе в учудващо добро настроение. Бе успяла да се събуди точно навреме и да си облече възможно най-подходящите дрехи за деня - червена сатенена рокля, разбира се, в готически стил, която изглеждаше направо веселяшка в сравнение с мрачното небе навън и тъмнината, която обгръщаше училището. Обувките й бяха черни и на ток, но не прекалено голям, и се скриваха от дългата рокля.
Чернокоската ходеше бавно по коридора и се наслаждаваше на сияйното си излъчване. Чувстваше се достатъчно добре, за да бъде добра с ученичките си и да не им се муси. И се надяваше много силно никакви спомени да не разваляха доброто й настроение.
- Здравейте, мили мои. - поздрави с усмивка тя вече пристигналите четвъртокурснички. Те й отвърнаха също с усмивки, макар и доста по-заспали и не толкова свежи. Ел остави нещата си на бюрото си, седна на стола и преметна десния си през левия си крак.
- И така... Като за първи урок мисля да започнем с нещо по-лекичко. Например... - тя направи вид, че се замисля и че не може да измисли нищо подходящо. - Какво ще кажете за една лекция за прикриване? - никой нищо не отговори, както и се очакваше. Тори взе учебника за четвърти курс, отвори го на десета страница и заговори с мек, приятен и равен глас.
- Както предполагам, още от пристигането ви тук, сте разбрали, че сред хората ние не трябва да се показваме като вампири. И това е най-важно за новаците, тъй като все още не знаете как да се отбранявате. Всеки от нас има белег. Някои - даже и запълнен белег и татуировки. - погледът на Сиси се насочи към Роуз за част от секундата и след това тя продължи с урока. - Когато излизате извън "Дома на нощта" винаги, без изключение, трябва да си слагате от специалния фон дьо тен, който всеки от вас притежава. Така прикривате белезите си и сред хората сте незабележими и никой не може да ви "обвини", че сте вампири. Всъщност, сигурна съм, от много отдавна всички от вас знаят за тайния проход при източната стена. Това също е вид прикриване, тъй като никой от човеците не може да види тази дупка - тя е видима само за нас, вампирите. Има и друг вид прикриване, което обаче ще изучавате в по-горен курс. И все пак ще ви загатна малко за него. Това е начин да се слеете с нощта и мрака. Всеки вампир трябва да умее това, иначе не би оцелял в човешкия свят. По този начин вие буквално се сливате с тъмнината и ставате уж невидими. Но, както казах, за това подробно ще изучаваме по-нататък. - Лили млъкна и се загледа в страниците в учебника. Действително урокът бе доста по-дълъг от това, което тя бе казала. Но на тях това им бе достатъчно. Сбито, лесно за научаване и просто. - В общи линии това е урокът ви за днес. Разбира се, който желае да научи нещо повече, може просто да си отвори учебника и да прочете. - Скай се усмихна широко, затвори учебника и го остави на бюрото. Погледна сребърния си часовник - оставаха цели петнайсет минути до края на часа. - Е... Сега можете да си говорите колкото и за каквото си поискате. - чернокоската отиде до прозореца, облегна се с лакти на перваза и се загледа в пълнолунието. В стаята веднага тишината се разчупи и момичетата започнаха да си говорят. А Скар стоеше ли, стоеше на прозореца, гледаше с блаженство красивата луна, която най-накрая се бе освободила от облаците, и си мечтаеше просто за нещо по-добро. Скоро звънецът иззвъня и ученичките бързо-бързо се изнесоха от стаята.

П.П. Искам РП най-малко 13 реда. Домашно нямате.

Sure you'll be rummagin' through
Oh and the shit, shock, horror
You've seen your future bride
Yeah, but it's oh so absurd
For you to say the first word
So you're waitin' n' waitin'..

The only reason that you came
So what you scared for?
Well don't you always do the same
It's what you there for, don't you know..

The lights are flashing
Down in here tonight
And some might exchange a glance
But keep pretending to dance

Don't act like it's not happening
As if its impolite
To go and mention your name
Instead you'll just do the same
As they all do, and hope for the best..

The only reason that you came
So what you scared for?
Well don't you always do the same
It's what you there for, but no!!

Get on your dancing shoes
You sexy little swine
Oh, been there looking for you
Sure you'll be rumagin' through
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг

Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 19

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyНед Окт 10, 2010 12:29 pm

Бях седнала на последния чин от ляво до отворения прозорец. Лек ветрец развяваше дългата ми коса и нежно галеше кожата ми. Аз се наслаждавах на това, защото обичах вятъра, обичах всичко свързано с вампирския свят и неговата природа. Обичах "Дома на Нощта"... Това бе моят дом, за разлика от имението, в което живеех с моя баща. Това имение беше като кошмар за мен.
Удрянето на звънеца ме изтръгна от унеса и затова се загледах напред. Започнах да се оглеждам на различни посоки и погледът ми попадна върху дрехите ми. Днес бях облякла черна - виолетова рокля, черни обувки на дебели токчета /естествено готик/, а готик ръкавиците с виолетова панделка и черното готик колие допълваха тоалета ми.
Заслушах се в думите на Лия, въпреки че не беше нужно, защото знаех тези неща.
- Сега. Кой ще даде пример за заклинание за невидимост? - попита тя. Огледах се. Както винаги, никой не вдигна ръка. Въздъхнах отегчено и в този момент вдигнах ръка. Лия ме посочи. Аз станах и внимателно осмислих думите на заклинанието, преди да го кажа.
- Аз съм дух, аз съм дух. Никой не ме вижда, никой не ме чува... Сливам се с нощта, аз съм част от нея. Никой не ме вижда, никой не ме чува... аз съм дух, аз съм дух. - казах. - Заклинанията важат и за множествено число, тоест, за повече вампири или вампири - новаци. - Седнах на мястото си и Лети ми отправи една преподавателска усмивка. Тя продължи да разказва урока, а аз отново се загледах в прозореца, защото тези неща ги знаех.
Звънеца би, а аз си събрах нещата и излязох от стаята с грациозна и самоуверена походка.

Lilac flower against my cheek
feels like your soft kiss
can't bear to tear myself away
addiction
letting go
even though I really don't want to
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Първи урок
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите