роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Администраторско въпросче

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Администраторско въпросче Empty
ПисанеЗаглавие: Администраторско въпросче   Администраторско въпросче EmptyПон Окт 18, 2010 11:34 am

Искам да ви питам... Другите админки, както и въобще всичките потребители. Има ли смисъл да се правим, че има учебна година? Аз мисля, че няма смисъл. Единствено аз преподавам уроци, от време на време и Рали, и това е. Не стига, че учителите не са редовни, ами и учениците. И това измисляне на уроци поне за мен е допълнително натоварване.
Не искам сама да взимам решения, които се отнасят за всички. Затова ще ви помоля да споделите мнението си в тази тема. И ще ме зарадвате наистина много, ако възможно най-много хора пишат тук. А не двама-трима, колкото да не кажа после, че никой не бил писал.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Администраторско въпросче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Администраторско въпросче   Администраторско въпросче EmptyПон Окт 18, 2010 11:46 am

Хм... не знам и аз. Честно, аз бих писала по-често, но тъкмо започвам осми клас и всичко е пълна каша, с френския... какво да ви обяснявам, total crap, а математиката от началото на шести клас досега съм я проспала толкова брутално, че нищо не хващам от нея... И имам доста малко време да сядам на компютъра, повечето прекарано в писане на есета за училище, които трябва да пратим на учителката, или писане на какво ли не друго... Ще се постарая да съм по-редовна, честно.
А колкото до учителите... според мен тези които не пишат просто ги махаш и това е. Ще намерим нови...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Администраторско въпросче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Администраторско въпросче   Администраторско въпросче EmptyПон Окт 18, 2010 12:48 pm

Мия е права, аз съм съгласна с нея. Знам, че не влизам кой знае колко често, защото съм затрупана с ангажименти. Първо се записах на кулинарство от понеделник до петък /без вторник/, а после на актьорско майсторство и след това се оказа, че в понеделник трябва да ходя на консултации по математика. В петък имам ансамбъл, който е задължителен. Е, аз вече не ходя на кулинарство, но ни дават прекалено много домашни. Но обещавам, ще се постаря да влизам често.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Администраторско въпросче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Администраторско въпросче   Администраторско въпросче EmptyПон Окт 18, 2010 1:00 pm

Така и не отговорихте на въпроса ми. ;д Да продължавам ли да предавам безсмислени уроци, или да изчакаме, докато се намерят редовни учители?
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Администраторско въпросче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Администраторско въпросче   Администраторско въпросче EmptyСря Окт 20, 2010 6:20 pm

Ох, ами аз новозавърналата се ще изразя мнение също. Мен измислянето на нови уроци /Ел Бенингтън- героят ми учител/ също страшно ме изморява. И освен това съм в математическа паралелка и всеки ден ме затрупват с 30 задачи по Математика и поне 10 по ЗИП и всичките сложни. Не знам за вас, но на мен просто ми е бая трудно хем да пиша отговори на уроците хем да пиша уроци по нещо от което хептен си нямам понятие. /абе да ме пита човек що избрах Актьорското Майсторство.../

А, пък Теди- не знам ако прекалено много те натоварва това измисляне на уроците просто се откажи...

И съм на мнение, че трябва да си намерим учители... защото очевидно два героя затрудняват /ъх, кой го казва в един сайт имам пет- уверявам ви че непрекъснатото писане с всеки един от тях яко изморява.../
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Администраторско въпросче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Администраторско въпросче   Администраторско въпросче EmptyЧет Окт 21, 2010 2:36 pm

Окей. Значи засега съобщавам в съобщенията, че за неопределен период от време няма да има уроци.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Sponsored content





Администраторско въпросче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Администраторско въпросче   Администраторско въпросче Empty

Върнете се в началото Go down
 
Администраторско въпросче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Важни неща-
Идете на: