роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!

Go down 
+3
Итън Уейт
Силфида Дуфасие
Колин Блекбърн.
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПет Ное 26, 2010 8:41 pm

First topic message reminder :

...
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm

АвторСъобщение
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyВто Дек 21, 2010 10:43 am

Ми, пусни банера, така че само той да си излиза без код, пък аз ще ти едитна мнението и ще сложа кодче. (: А после ти мини да погледнеш к`во съм напрайла, за да не се объркваш. (:
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyВто Дек 21, 2010 1:20 pm

Say hello, people! ^^ Няма да повярвате, имах 2.059 събщения в девианта!! На трийсет човека трябваше да им благодаря, че са ми харесвали снимките, омаляха ми ръцете... После трябваще да натискам хиксчетата на снимките, които са от различните групи... А, да, сега трябва да извеждам Алекс, колко тъпо, скучно и гадно, а след това трябва да ходя да купувам подарък на Иво от класа ми, защото утре ще си разменяме подаръци, а след това трябва да ходя на тъп, безсмислен, гаден балет... Колко ужасен следобед, нали? За разлика от сутринта в училище...
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСря Дек 22, 2010 10:10 am

Или обяснявай тук какво е станало или пращай лс. :D А аз "похвалих" ли ви се, че ми взеха компютъра и само от на мама... стоя сега. И през цялата зимна вероятно няма да ме има. why...?! Вече ми липсвате. why...?!
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСря Дек 22, 2010 12:05 pm

Хора, привет! Концертът мина, изпях си соловото изпълнение както трябваше и сега май всичко е наред. ;дд Класната няма да ни кара утре да ходим на даскало, разменихме си подаръците в понеделник на тържеството (аз получих една суперсладка коледна чаша и от онези свери, които като ги разклатиш, се пълнят със сняг), така чеее аз вече съм ваканция. (party)
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСря Дек 22, 2010 1:54 pm

"...онези сфери, които като ги разклатиш, се пълнят със сняг" - вика им се преспапие. ;дд Иначе, ние също вече сме във ваканция... И аз никак не се радвам. хД Ноо в петък ще ходя с Андрей /и сигурно половината ми клас о.О/ на кънки на безплатната на Ариана... И официално си му имам номера... ^^ А, да, и днес на яденето след училище просто... преядох, и сега ми стана много лошо... ://
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСря Дек 22, 2010 3:36 pm

А аз току-що ядох и си избрах песен, която да "поднеса" на г-жата по Музика след ваканцията (Tarja Turunen - Underneath). А на този концерт, пет минути преди започването му, имаше едно момиче, което трябваше да пее Wish I Had An Angel, ама не казала на госпожата, че тя е за дует.
Тази по музика: - Мария, ти нали знаеше текста на тази песен?
Аз, понеже си търсех микрофона, разсеяно: - Аха...
- А можеш ли да я пееш?
- 'Ми май да...
- Добре, значи ще я пееш с Габриела.
- Ммм... окей... Момент, какво?!
- Ами нали тя е за дует?
- Да?...
- Ти ще пееш с нея.
Беше неочаквано и аз трябваше МНОГО бързо да се оправя като за солово изпълнение, за да се мотая на сцената почти сама, а не с целия хор... Бря. Първо ми се видя много гадно, но после ми стана забавно... ;дд
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyЧет Дек 23, 2010 4:21 pm

Аз съм във ваканция. Което означава че няма да се виждаме цяла седмица и нещо why...?! I miss you!
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyЧет Дек 23, 2010 7:48 pm

ХОРА, ВЪРНАХА МИ ЛАПТОПА! ОЛЕ! ТУК ЩЕ СЪМ ЦЯЛАТА КОЛЕДНА. ЮПИИИ!!!!
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПет Дек 24, 2010 11:21 am

Ами честит лаптоп. ;дд Ама да ви кажа, много се ядосах днес... Само вътрешно де, външно не бях ядосана. хД Значи, Андрей ми пристигна чак в 7.50, опашката беше станала повече от километрична, не искаше да се предрежда, а когато вече свърши опашката, нямаше 46-ти номер за него и Калоян... Но все пак успях да не се пребия, той си ме изчака цялата пързалка отвън, говореше си с Калоян и от време на време с някакво момиче... А, да, кънките, да не повярва човек, бяха толкова запазени и наточени.. о.О Андрей вика, че по-скоро някой да си ги е забравил и те да са ги прибрали. ;дд Обаче леда още след половин час вече беше станал на швейцарско сирене и доста трудно се караше... Все едно да караш колело по павета. ;дд Като излязохме с Криси от пързалката, Андрей там чакаше с Калоян и другите не ги познавах, ии ми каза чао и така. ;д Искаше ми се да го поканя след това да дойде с нас на МакДоналдс, ама като така бързо ми каза чао, се отказах. ;д И между другото, той сега е в скайпа, ноо аз няма да му пиша. Нямам представа защо. ;дд
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСъб Яну 01, 2011 4:21 pm

Бла, бла блаа :D Как сте има ли някой?
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСъб Яну 01, 2011 8:53 pm

Мхм, moi е тук, замалко тази вечер се скарахме със Сили /което очаквам още от първия път, когато се запознах с нея ;дд/ и така.. В общи линии сме добре, нямаме желание да идва утре, понеже майка ни ще ни изпитва по история, а не сме учили от.. три седмици по този гаден и ненужен предмет.. ;д А, да, имаме и по немски да си пишем домашно, и да се къпем, и въобще.. Искаме вече да е понеделник. хД
А vous как сте? ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 9:13 am

Френски? Неееее.... Защо още от неделя?... ;дд
Аз дремя пред компютъра и чакам майка ми да се прибере... Трябва да излизам с баща ми, нея и брат ми някъде, което не се нрави нито на мен, нито на майка ми, но какво да се прави... Утре съм на училище, но нямахме домашни, само някакво... ами, нещо като дневник накратко (и на френски, естествено) да разкажем какво сме правили през ваканцията... И, кажи-речи, това е.
Е, аз си излях душата, вие на какво дередже сте? xD
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 10:32 am

При мен става все по- лошо. Днеска трябва да си реша 24- те задачи по Математика, за да не изгоря утре. И се чудя следобед ли да седна /което означава че трябва да се крия от майка и татко щот те не знаят и ще ме убият ако разберат/ или довечера в прикритието на нощта. Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 9:04 pm

Зарежи ги и си живей живота... ;дд
Ох, не ме слушай. Аз правех така от средата на пети клас по математика и сега положението е катастрофално. А иначе... по-добре ги остави за утре. Утрото е по-мъдро от вечерта. ;) xD
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 10:35 pm

Отдааавна вече ги реших. xD Но мерси за съвета все пак. Аз от тебе искам обучение по фински език! FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 730787
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПон Яну 03, 2011 11:52 am

Чайте и аз да се изкажа.. ;дд Днес не бягахме от училище, за жалост, въпреки че беше национален ден за бягство от училище.. ;д Нямахме два часа психология и музика, така че беше доста скучно.. Прекарахме всяка свободна минута на парното в коридора.. Местехме се от парно на парно, много забавно. ;д Има рима. хили се И така.. Довечера пак на алианс, преди това разхождам Алекс и просто.. скука. boring
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПет Яну 07, 2011 12:19 pm

Тедчоо!! Новото ти геройче е СТРАХОТНО. Elizabetcho
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПет Яну 07, 2011 8:57 pm

Хах, наистина ли?! о.О Е, радвам се, че ти харесва. ^^
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:35 am

Здравейте, peoplessss (знам, че е people, ама с s ми харесва повече xD)!
Първо, извинявам се, че доста време бях нередовна, сега ще гледам да влизам възможно най-често и да пиша. А, и още нещо - ОБОЖАВАМ новия дизайн <3!
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 12:09 pm

Ауу, радвам се, че ти харесва!! ^^ Иначе, споко, аз вече си свикнах.. На много неща свикнах вече де, но.. Ох, това не е интересно. ;дд
Такам, сега, да знаете, аз много се радвам, ще ходя да се виждам със Сили /който я познава от Меджиклайфа ;д/ ии съм много хепи! ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПон Яну 10, 2011 11:03 am

Уф, не е честно. И аз искам. Ох днеска прайх две контролни, а утре още две. Стискайте палци. FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 98831
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПон Яну 10, 2011 4:04 pm

Стискам палци, ама и ти стискай. ;дд В сряда - класно по английски, в четвъртък - поправка по физика, в петък - контролни по география и химия. А, да, и утре - изпитване по биология и евентуално история. >.<
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyПон Яну 10, 2011 7:12 pm

А аз - утре класно по френски, а в сряда - по математика. Ама как само сме се подредили и трите... :x ;дд
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyВто Яну 11, 2011 2:23 pm

Абе супер с една дума.. Само дето вас не ви хапе едно черно същество, докато се опитвате да пишете.. :Х
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 EmptyВто Яну 11, 2011 2:51 pm

Мен ме хапе, ама сиво-кафяво - котката, въпреки отчаяните ми опити да я махна. ;дд

Btw, да ви се похваля, хора, ще пея солово на великденския концерт! URA! egyptian xD Направо не мога да се нарадвам... ;дд
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Sponsored content





FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ThE uNkNoWn FlOoD... ^^ [vol.5]
» ...TuRtLe fLoOd... [vol. 6]
» ThE FlOoD Of ThE FrEaKs [vol.8]
» WhEn ThE dAwN bReAkS, hErE cOmEs... ThE FlOoD! [vol. 10]
» FrOm DePtHs tO HeIgHtS... ThE FlOoD [vol. 7]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Игри и Флууд-
Идете на: