роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:

Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..

ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

Share

Източната стена

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие

Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 24
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Източната стена - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Източната стена   Източната стена - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 2:45 pm

First topic message reminder :

Това бе една доста старичка стена, която ограждаше училището отвсякъде. Е, Източната го огражда само от изток.
Тук има и един вековен дъб, чийто клони излизат даже извън оградата и се показват на улицата в Тулса. Много е красив, но рядко някой го посещава поради факта, че преди години тук един новак е бил убит от нещо, неизвестно на учениците.
На десетина метра след дъба има една дупка в стената, през която на ден минаваха десетки ученици. Ако искате да излезете на улицата, това е най-подходящото място. Поначало не е позволено, но е станало като традицитя на училището.

Sure you'll be rummagin' through
Oh and the shit, shock, horror
You've seen your future bride
Yeah, but it's oh so absurd
For you to say the first word
So you're waitin' n' waitin'..

The only reason that you came
So what you scared for?
Well don't you always do the same
It's what you there for, don't you know..

The lights are flashing
Down in here tonight
And some might exchange a glance
But keep pretending to dance

Don't act like it's not happening
As if its impolite
To go and mention your name
Instead you'll just do the same
As they all do, and hope for the best..

The only reason that you came
So what you scared for?
Well don't you always do the same
It's what you there for, but no!!

Get on your dancing shoes
You sexy little swine
Oh, been there looking for you
Sure you'll be rumagin' through
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/

АвторСъобщение
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой

Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 23
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена - Page 3 EmptyСря Юни 16, 2010 6:24 pm

Присвих очи и се качих в колата.
- Много смешно. - засмях се кисело, след което му посочих шофьорското място. - Ти ще шофираш. Аз трябва да се преоблека. Знаеш къде живея, така че... - вдигнах рамене.
Срещнах известни затруднения с преобличането в колата, но все пак в крайна сметка се оказах облечена в любимата си комбинация от дрехи. Отворих прозореца си и се загледах през него, като несъзнателно се усмихнах. Усещането за вятъра, веещ в лицето ми и развяващ косата ми, беше приятно.
По едно време обаче осъзнах нещо - прекалено тихо беше. А винаги, когато беше прекалено тихо, ставаше нещо лошо.
Мълниеносно се обърнах към Сани:
- Добре ли си? - попитах по неизвестни причини, но изражението й накара гласът ми да замлъкне. Имаше вид на човек, осъзнал нещо ужасно. Нещо, което очевидно аз бях твърде сляпа, за да осъзная...

http://www.fanfiction.net/u/3868039/
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена - Page 3 EmptyПон Юни 21, 2010 11:50 am

Обърнах се към момичето на задната седалка и веднага схванах накъде отиваше работата. Роуз не беше глупава; бързо щеше да сване какво става, така че предприех мълниеносни мерки.
- Хм, Роуз? Трябва да ти кажа нещо. Насаме. - обясних.
В момента, в който се озовахме извън колата, я погледнах в очите. Зениците ми се стесниха.
- Днес не си ме виждала, става ли? Разходи се из двора, аз довечера ще дойда, за да поема смяната ти с охраната. Но засега всичко е наред, нали? - попитах, като сниших глас...
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой

Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 23
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена - Page 3 EmptyПон Юни 21, 2010 11:54 am

За миг го погледнах с ужас, осъзнала какво не е наред - очите му... не, не беше възможно. Всичко друго, но не и това. Щях да го забележа досега, ако беше така... нали?
Но в момента, в който заговори, аз останах с усещането, че всичко е наред. Все пак, той каза да се разходя... не че знаех защо да го правя и дали го искам, но нямаше значение - все пак, какво толкова.
Вдигнах рамене и го погледнах загрижено.
- Гладен си. - не беше въпрос, а просто факт. Гласът ми звучеше някак различен, не като моят. - От кога не си... - поклатих неодобрително глава, след което отметнах косата си и наведох глава.
Видях, че е напът да запротестира и го погледнах с упорито изражение в очите.
- Виж, ако не се нахраниш, ще ти прилошее. Ако ти прилошее, ще ти се случи нещо. Аз ще се тревожа да не ти се случи нещо, затова ще настоявам да дойда с теб... където и да отидеш. Така че... - направих разпореднически жест с поглед.

http://www.fanfiction.net/u/3868039/
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена - Page 3 EmptyПон Юни 21, 2010 12:01 pm

Въздъхнах. С това момиче на глава не можеше да се излезе. Ако ме последваше извън училището и дойдеше с мен... е, не исках това. Тя можеше да пострада, а последното, което исках да се случи в момента, беше Роуз да се нарани или нещо подобно.
- Хубаво. - измърморих. Вътрешно се разкъсвах, но беше права. Щеше да ми е трети - или може би четвърти? - ден, без да съм се хранил, което не беше добре. Особено при сегашното ми състояние.
Опитах се да се успокоя с факта, че тя го е правила вече и че няма да я нараня, а и че тя ще се излекува секунди след това. С нокът направих една съвсем леко драскотина на шията й, така че да не й причини болка, нито пък да взема прекалено много кръв.
След като приключих, затворих очи. Не можех да повярвам, че все пак се бях поддал на това.
- Благодаря. - промълвих, след което се отдръпнах. - Ако ти потрябвам за нещо, то ще ме намериш... пред имението си в Тулса. Да, точно там. Става ли? - тя кимна и аз се качих в колата, спускайки затъмнените стъкла, докато излизах от двора на училището...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена - Page 3 Empty

Източната стена
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: РП архив-
Идете на: