роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Флууд за всеки. ^^

Go down 
+2
Силфида Дуфасие
Банг Со Йонг
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyНед Май 27, 2012 10:20 am

First topic message reminder :

Знаете си какво да правите и все пак... Спами, народе! Спами, докато ти се счупят пръстите от щракане по клавиатурата! ;дд
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 11:31 am

ох, ама мързи ме :д а къде са другитее, ще ги набия! :х
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 3:41 pm

Тоя път малко по-кратък пост... сори за което. XD

Ммм, що не пратиш масов мейл, че РПто е почнало, така който иска ще се подсети... макар че в днешно време кой си гледа имейла... аз не XD
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 4:39 pm

е то да беше толкова лесно, отдавна щях да съм им пратила.. ама то наистина, никой не си гледа мейла, така че би било напълно безсмислено.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 4:55 pm

Сигурен съм, че някъде из админ панела има опция за масов имейл, който праща масово съобщение на всички регистрирани потребители. XD Така че не е като да е трудно, сега частта с кой си гледа имейла е друг въпрос ^^
Карай де, ще си играем тримата за сега XD
Върнете се в началото Go down
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 5:02 pm

Ох, и аз написах един роман...
Всъщност поста щеше да е готов по-рано, но компютъра ми реши, че интернета спешно се нуждае от презареждане и трябваше да пиша всичко отначало... По неизвестни за мен причини.
Както и да е.
Междудругото, Теди, включи се и ти... ако вече не те мързи, разбира се. ;д
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 5:10 pm

Ааа и с моя пост одеве така стана, много гадно -.-

едит: така, имам питане! пак... XD
Значи... едно от момичетата е записало да учи "психология", сек малко... да линкна:
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/t766-topic
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 7:20 pm

ъм.. не, няма Психология. :д ооооооооооооооох ама хорааа, имаше livestream на Майлс Кейн и беше толкова готин и красив и и е като Алекс и защо е толкова божествен!!! и го спряха, свърши, ужасно е, аз точно започнах да прослушвам песните мууу :хххххххх

бтв, Кори, кажи ми две неща: името си и линка ти за тъмблър :д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 7:24 pm

А добре, щото това момиче беше писало и викам ако има - искам XD

А това другото не го разбрах ^^

Ммм... аз тъмбрл нямам. Смис, имам, но не го ползвам. Не съм влизал от.... година? XD
А името ми... да кажем, че е Кори, освен ако не ти трябва за фб, ама там също не съм по име... мистерьозна личност съм... XD
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 7:27 pm

е.. ама истинското ти име ли е Кори? о.о

а иначе, другото си беше чист израз на еуфория, примесена с депресия, любов и омраза към един човек, който ужасно много прилича на един друг човек и, ох, за бога, трябва да слушате Майлс Кейн и Arctic Monkeys, ВСИЧКИ трябва да ги слушате! :д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 7:31 pm

Ам... не не е, хаха.. XD Малко хора знаят истинското ми име, даже някои съжалявам,че го знаят, защото не позволявам на хората да го използват - тезикоито го използват не ги харесвам.

Пък групата ще си ги хвърля да ги чуя на работа. Не обичам да слушам музика вкъщи. ^^
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 7:55 pm

извинявай, че ще ти го кажа, но ти си странен човек :д защо не обичаш да слушаш музика у вас? о.о
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyПет Юли 13, 2012 8:02 pm

Ахахах, нищо, аз си знам,че съм странен ^^
Ами... по цял ден на работа слушам музика ииии като се прибера искам да ми е тихо и спокойно... не че е тихо и спокойно, щото от другите стаи дъни я метъл, я корейски поп, я дъпстеп, ама ако и аз си пусна нещо и ще настане патаклама... пък и аз почти не си стоя вкъщи, една трета от деня ми минава на работа, другата една трета с приятели и ако остане време, последната трета да спя... то бива и като спя да си пусна музика XD
И обикновено дърпам някой-друг албум, хвърлям го на флашка ииии дъня по цял ден на работа, като ми омръзне - сменям... и така. Изобщо не знам имената на половината си любими песни, даже от кой албум са и понякога дори кой ги изпълнява, поради простата причина, че като се омеши всичко на флашката и не знам какво слушам... само знам,че в един момент наизустявам текстовете от толкова много слушане и е крайно време да сменя песните ^^
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyСъб Юли 14, 2012 7:39 am

лесно ти е на теб.. аз вече не зная какво да слушам, защото не искам да ми омръзват любимите групи, а не мога да си намеря други, които толкова да ми харесват, че да започна да си ги пускам постоянно.. ама сега като наближава концерта на ред хот, си ги пускам по-често, че да не съм по-назад от другите им фенове :д и днес ще си купя една яка тенискаа ^^ която е сива и има знака им отпред, само дето не е както си е червен, ами е написано с букви red hot chili peppers и има картинка на последния им албум и е много якаа <33
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyСъб Юли 14, 2012 11:13 am

Оф, написах нещо много дълго пак, дето се затри, та не ми се пише отново, но в общи линии беше, че винаги можеш да си изтеглиш цели албуми и да дъниш, докато не научиш вс песни на изуст XD Аз така правя ^^ Даже с групи/изпълнители, които си слушам от години... все намирам нещо, дето не съм чувал и докато се осетя - я, нов албум ^^

Ае деца, що не пишете е... аз събота и неделя почивам и умирам от скука... а изобщо не ми се излиза в тая жега... искам само да вегитирам вкъщи... айде размърдайте се малко, снощи форума отброи 6 човека за последните 12 часа, пък почти никой не пише... живнете малко ^^
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyСъб Юли 14, 2012 11:54 am

аз съм в депресия и никой не може да ме накара да напиша рп :д а иначе за албумите, явно аз съм много претенциозна относно музиката, понеже много рядко си намирам нещо, което наистина да ми се слуша, а това, което не ми се слуша, ме изнервя ужасно много.. а няма смисъл да се изнервям, понеже музиката е точно за да те успокои или поне да те накара да се чувстваш добре.. а аз имам нещастието да съм изслушала вече всички песни на Arctic Monkeys и трябва да чакам още сигурно поне 6-7 месеца, докато излезе нов.. -.-
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyСъб Юли 14, 2012 6:37 pm

Ееееееееее,
ти пък! Аз също съм в депресия, тежка при това. Затова и ми се пише, защото не ми се излиза. /макар че мисля след малко да изляза... Оо Нооооо това е за да не затъвам напълно в емоционалното си състояние...
Като админ трябва да даваш пример на хората да пишат XD
А бду, аз имам още хиляди въпроси за РПто... като например сега по-големите от мен знаят ли си за силите, както сега например си говоря с Нарциса.. тя има ли сили? Учителите, предполагам, само директорката, Ричърд иииии Розие имат сили... другите са обикновени хора, предполагам?
И как ще протичат нещата от тук нататък, смисъл, ок сега тука е приема, после какво следва и как следва? XD
Споменах ли, че никога не съм играл в такова РП с герои по секциите и ми е малко непонятно XD
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyСъб Юли 14, 2012 7:16 pm

Ами то всичко това аз го измислих, и затова още е малко недообмислено и не съм обяснила всички неща, защото не зная какво трябва да обяснявам.. :д А за силите мисля, че и преди ме беше питал - не би трябвало всички да си знаят, моята например знае само за това, че е зоомаг, обаче все още й е трудно да го повярва и дори никога не се е превръщала в гарван, което е силата й, а другата ще й бъде да владее земята, но това ще стане след време, когато открие Ариматеа. :д И да, пасивните герои са си без сили, но предполагам, че когато пак някой си направи герой, и той ще си има сили, ии след приема, когато например в понеделник затворя темата, просто ще започнем да преподаваме уроци, вие ще си пишете и когато и който реши ще открие за Ариматеа.. но за всичките тези неща не е нужно да се наговаряме, нали идеята е сами да ги измисляме и да се изненадваме помежду си :д
А иначе за депресията - моята не е буквално депресия, просто се прехласвам по един музикант и постоянно си слушам музика и кисна в тъмблър и не искам да правя нищо, освен да слушам музика и да кисна в тъмблър и да се депресирам още повече, че най-вероятно никога няма да бъда като него и колко ли още години ще са ми нужни, за да мога да им ида на концерт.. >.<
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyСъб Юли 14, 2012 8:50 pm

Хора, спешно! Кажете ми, дали ви харесва тази картинка горе или да търся друга? /между другото е снимка точно от някакво плато или каквото е там на име Дартмур, откъдето взех името за училището :д/
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Хелън Розие́
Преподавател по Актьорско майсторство.
Преподавател по Актьорско майсторство.
Хелън Розие́


Female Gemini
Брой мнения : 10
Присъединил/а се : 24.05.2012
Възраст : 27

Герой
Име: Хелън Джулия Ариана Бърни-Розие́
Години на героя: 23 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyСъб Юли 14, 2012 8:54 pm

Чудно е (не е сарказъм, наистина ми харесва), но Господи, Теди, смали това чудо! ;д Разтяга ми цялата страница като за световно...

ЕДИТ: Виж дали този вариант ти върши работа:
https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/a6skn.jpg
Върнете се в началото Go down
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 12:27 am

Подкрепям, тази картинка е по-зле и от предната XD Направо ми *** мамата на гледката XD Смисъл, картинката е яка, ама всичко е в плъзгачи ииии докато видя форумите минават пет часа XD
Що не направиш едно банерче 100-200 височина на... нз на колко дължина точно трябва да е, за да е яко... ако ще и със същия пейзаж или там каквото сметнеш за редно.

Оф, момиче, стегни се в кръста, с ровене в тъмбрл музикант не се става. XD Всъщност нищо не се става. Умна си, пишеш хубаво и грамотно, ще се изненадаш колко малко хора го могат всъщност. Ще се сдухваш тука за някви музиканти. Моята съквартирантка като й умря вокала на любимата банда кво да каже, трябва да се забули завинаги сигурно - никога няма да може да му отиде на концерт XD Живота е хубав ^^

Ииии да да, за силите ми обясни, НО ахахаха... нали по-големите ученици, ето както е Нарциса сега например, вече е учила една година в училището, смисъл, това са хората, дето са играли преди... предполагам? Смисъл, то така и не ми се отговори дали трябва да съм задължително на 15, след като повечето не са... смисъл че... абе идеята ми беше, ок, примирих се че няма да караме еднакви часове, щото фактически аз съм на в един клас, другите - в по-горен. Фактически "утрешния час по история" за който говорихме ще са два различни часа по история - един за мен и останалите 15 годишни и един за 16 годишните. Но това със силите ми беше мисълта, смисъл, тя знае ли за тях, след като вече е една година в училището, т.е. играла е предната година... i guess?
Не знам дали питам правилно, иначе обичам да питам ^^ Така че каквото мислиш, че е недоизмислено, не се кахъри - аз ще питам за всичко XD Само дано ме разбираш, че понякога сам като се слушам/чета не се разбирам ^^

Ииииии... аз сега си лягам, че се прибрах преди малко, гледам сте се разписали... браво, браво, утре ще пиша и аз пак ^^ То повече учители станаха отколкото ученици XD
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 3:19 am

Ама вижте сега, съжалявам, аз намерих картинката, очаквах някой друг да я смали, така че благодаря ти, Мия. :д А не зная защо на вас ви разтяга, на мен си ми беше почти перфектно.
И, ох, не знам Мия защо направи така, принципно трябваше всички да са на 15, ама тя явно така е решила.. :д И не, не е играла и преди, т.е. ние всички сме си тук от преди, но въпросът е, че всичко бяхме изтрили и написали наново, т.е. идеята с такова училище е от няколко месеца и всичко започва сега. И да, тя би трябвало вече да си знае за силите, дори мисля, че в рп-то нещо беше споменавала вече.
Ох, ама ти в три и половина си лягаш, аз горе-долу тогава станах.. Добре де, в пет и половина станах, но бях будна от четири и половина. Това земетресение ме уби просто, сега пак цяла седмица няма да мога да спя, не ми стига и жегата, ами и това.. :х Точно тръгна да се унасям и изведнъж умът ми решава, че пак има земетресение и се будя и да. boring

А, и това за тъмблър - зная, че не е хубаво да стоя постоянно там, но не мога сама да се спра, прекалено рано е още, за да се отегча от него. :д Има време, макар че е по-зле дори от 9gag, защото аз там поне не влизах постоянно.. Но все едно. Ама наистина ли мислиш, че пиша хубаво? :д Не ви разбирам, защо всички ми казвате, че пиша хубаво, а на мен не ми харесва как пиша.. А и без това, за да напиша някой разказ ми трябват няколко месеца, докато си открия музата, и още толкова, за да успея да я използвам.
О, между другото, слънцето изгря, йей. -.-
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Хелън Розие́
Преподавател по Актьорско майсторство.
Преподавател по Актьорско майсторство.
Хелън Розие́


Female Gemini
Брой мнения : 10
Присъединил/а се : 24.05.2012
Възраст : 27

Герой
Име: Хелън Джулия Ариана Бърни-Розие́
Години на героя: 23 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 8:35 am

Мия направи така защото дреме, докато хората обясняват разни неща. ;д
Аз още когато си писах историята бях със съзнанието, че героинята вече е била една година там и т.н.... Бих го променила сега, ама май е твърде късно.
А за силите не съм споменавала нищо, така че може още да не съм открила преобразяването, метаморфозата или каквото там беше.
И да, знам, че трябва вече да си вляза в другия акаунт, но ме мързи. ;д
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 8:39 am

Е, нали са си и двата твои акаунта, така че все едно от кой влизаш. :д Имам нещо специално за теб, което открих. ^^
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Хелън Розие́
Преподавател по Актьорско майсторство.
Преподавател по Актьорско майсторство.
Хелън Розие́


Female Gemini
Брой мнения : 10
Присъединил/а се : 24.05.2012
Възраст : 27

Герой
Име: Хелън Джулия Ариана Бърни-Розие́
Години на героя: 23 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 8:41 am

Ама това вярно е... супердобро! ;д Почти не мога да повярвам, че е нарисувано!
Върнете се в началото Go down
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 11:00 am

ахаха, нищо де, сега е наред ^^

Ам то не е само Мия, те и други... но както и да е де, смисъл, аз просто питам, за да съм наясно. Разбрах, че е почнато наново, но реших, че сте запазили нещо от първата година, защото някои от хората са писали, че са на 16 и 17.. смисъл, чета и пиша и питам по хиляда пъти, така де гледам да се съобразявам с правилата XD

Пффф, значи сега Хелън и Нарциса са един човек, така ли? Аз тъкмо реших, че сме станали повече в РПто... XD Damn..

Емииии... една седмица на без излизания, трябваше да си наваксам снощи. xD Пък и приятелите ти като са на работа до 23 и докато затворят става 00, нямаш голям избор, освен да кибичищ до 2-3 навън. XD

Ам то там е работата, че ти няма да се отегчиш, смисъл, трябва да пречупиш психологическия момент, където седиш и презареждаш страницата. Аз бях така със FB преди - нон стоп... даже и да не ми трябва, стоеше отворен и цъках... да ме питаш кво съм цъкал толкова. Сега влизам веднъж на ден, понякога даже по-рядко, проверявам си съобщенията и излизам. Чат-пат да пусна нещо или ако ме осени някакква тъпотия да си я напиша на стената... случвало се е цяла седмица да съм неактивен.

Пък писането е относително. Смисъл, всеки има различен стил и неща за изглаждане. Аз на 16 смятах, че ме бива. После си прочетох някои неща... и тръпки ме побиха, че съм давал на хората да ги четат. После на 19 смятах, че съм задобрял от тогава... и онзи ден като си четох някои неща... пак ме побиха тръпки XD То е постоянно самоусъвършенстване, въпроса е да имаш мерак. Пък и РПто е малко по-различно от професионалното писане, аз принципно като пиша съм малко по-различен отколкото в играта, щото играта е игра в крайна сметка и има своите ограничения. А и се впускам в много психологически анализи на героите. И всеки си има някакъв типичен за него похват. Аз например обичам да измислям зодии на героите си/в главата си, не ги пиша/ и така ми е по-лесно с определенията, епитетите, сравненията да напиша нещо по-добро, от което да се добие представа какъв е героя. Разделям ги на холерици, сангвистици и т.н., екстраверти, интроверти... и описвам, като се задълбочавам максимално в психологията на героя.
Обичам и да експериментирам с писането. Например наполедък харесвам насечени неща от сорта на...
Той беше такъв. Да, такъв беше. И нямаше да се съобразява с никого, с нищо. Защото не беше от онея хора, дето лягаха да ги тъпчат, защото бе по-лесно. Обичаше да избира трудния вариант, Кори, по-трудния, ако можеше най. Нали душата му се чувстваше най-спокойна, когато минаваше през най-трънливите пътеки. А и на кому бяха нужни пътеки, като можеше да лети. Летеше, над главите на хората, над сивите блокове и се чувстваше толкова силен и независим, толкова свободен.

Пф, пак се впуснах в обяснения XD

Оф, хора, сори, ама голям смях ме напушва като чета за двете "жени" , като се сетя, че половината ми прятели са на толкова, че и на повече... XD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Флууд за всеки. ^^
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Дъ фЛуУд иЗ хиЪр!
» Ъф КорС... дЪ флУуД!
» .::ФлУуД нА вАкАнЦиЯтА::. [vol 4]
» Рокаджийски флууд
» Даскалски флууд (: [vol. 11]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Игрички-
Идете на: