роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyВто Апр 06, 2010 9:57 am

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way 20gbiwi
Здрасти. Аз съм Габи. На 14г. съм от град София. .Любимите ми часове в даскало са математика и история.Обикновенно имам само 6-ци,но тая година нещо много 4-ки изкарах.Не обичам да ме лъжат,но и аз никога не лъжа..аз съм много пряма и си казвам всичко.Любимите ми цветове са сребърен,зелен,син,бял и черен. В живота най-добрите ми приятели се казват Хриси,Мони,Деси,Дени,Тали и Ира.В свободното си време правя графики,чатя си с приятелки и се ровя във форума ии понякога си пея .Сегаа малко за спорта:харесвам Футбола въпреки,че не гледам мачове,просто ми харесва като спорт също и Баскетбола.Маниите ми са Хари Потър и Вампирите..просто незнам как ще се оттърва lol


Последната промяна е направена от Виктория Маккорт на Нед Апр 18, 2010 6:37 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyВто Апр 06, 2010 10:59 am

Здравей, Габи!

Любим цвят?
Любим/и филм/и?
Любим модел/ актьор/ актриса?
Имаш ли домашен любимец?
Ако имаш как се казва?
Ако нямаш какъв би искала?
Имаш ли сайт?
Ако имаш дай линк!

Приятно попълване!
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyВто Апр 06, 2010 11:05 am


Здравей, Габи!

Любим цвят?
Ами... зелен, но и лилав може...
Любим/и филм/и?
Хари Потър 1,2,3,4,5,6,7.., Нарния, Дневниците на вампира, Здрач и мн. други
Любим модел/ актьор/ актриса?
Меган Фокс
Имаш ли домашен любимец?
да червенобуза костенурка
Ако имаш как се казва?
Хариет
Ако нямаш какъв би искала?
Имам, но въпреки това ми се иска да имам котка, но майка ми е инат така че... lol
Имаш ли сайт?
имам форум
Ако имаш дай линк!
http://our-world.bulgarianforum.net/
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyВто Апр 06, 2010 2:29 pm

Здрасти!

1. Имаш ли брат или сестра?
2. Ако имаш, погаждате ли се?
3. Любима книга?
4. Защо се регистрира тук?
5. Искаш ли да бъдеш вампир и защо?


Ъм... това засега. Бедна ми е фантазията. :D
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyВто Апр 06, 2010 5:18 pm

[b]Здрасти!

1. Имаш ли брат или сестра?
мхм
2. Ако имаш, погаждате ли се?
може да се каже
3. Любима книга?
Измамена и Дневниците на вампира - четвъртата книга - Тъмното обединение
4. Защо се регистрира тук?
Защото много ми харесаха книгите на поредицата Белязана и реших, че мога да потърся форум в който да се регистрирам и неочаквано попаднах на твоя. Учудих се, че не си ми го дала преди.
5. Искаш ли да бъдеш вампир и защо?

Бих искала, но това да си има някакви граници предполагам. А защо? Ами бих казала, че това би било хубаво макар и една пълна фантазия. Хубаво и интересно от една страна.
Ъм... това засега. Бедна ми е фантазията. :D


Последната промяна е направена от Виктория МакКорт на Чет Юли 01, 2010 10:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyСъб Апр 17, 2010 6:19 pm

Запалена ли си по Дневниците на Вампира?
Ако да откъде?
Брат или сестра имаш?
Как се казва?
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyСъб Апр 17, 2010 6:36 pm

Емили Арчибалд написа:
Запалена ли си по Дневниците на Вампира?
Много запалена.
Ако да откъде?
Ммм една фр ме накара насила да го гледам, преди това мислех, че е няква лудост като здрача.
Брат или сестра имаш?
1
Как се казва?
Денис
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyЧет Юли 01, 2010 8:31 am

Снимки от завършването на 30.06.10г. - осми клас
П.С - облечена съм с розов потник и дънки... тъмнокоска...

Пред вратите на даскалото
Снимки на ДвОрА
Унесена в прегръдката на ГоСпОдИнА по ФиЗиЧесКо... xD шегувам се
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyНед Юли 04, 2010 7:36 pm

Аз и СеМ. си:
Майка и татко
аЗ и МаЙкА
Аз
БрАт ми като БеБе
ПаК брат ми
БрАт ми преди няколко МеСецА
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyПон Юли 05, 2010 7:50 am

Хм, странно. Нашият господин по физическо изглежда почти по същия начин. И за да не е флууд, да те питам нещичко...

Къде учиш? Може някой да е питал преди това, ама не ми се гледа нагоре... angel
Кои са ти любимите бисквитки?
Обичаш ли топчетата Нескуик?
Нескуик или Чокапик?
Чувала ли си за Насекомикс?
Ако не си, ще изслушаш ли няколко техни песни?
Като ги чуеш, ми кажи - харесват ли ти?


Тъй... Чао. albino
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way EmptyПон Юли 05, 2010 8:07 am

Скарлет Грийн написа:
Хм, странно. Нашият господин по физическо изглежда почти по същия начин. И за да не е флууд, да те питам нещичко...
Господина ми по Физическо се казва Иван Иванов и ако не се лъжа има профил във фейсбук.. не съм на 100% сигурна, че има но.. а твоя как се казва?
Къде учиш? Може някой да е питал преди това, ама не ми се гледа нагоре... angel
31 СУЧЕМ "Иван Вазов" (31 средно училище за чужди езици и мениджмънт)
Кои са ти любимите бисквитки?
OREO.. не не охх незнам.. Имаше едни такива с какао и отгоре с такива.. т.е отгоре с късчета шоколад.. по дяволите.. как им беше името.. xD
Обичаш ли топчетата Нескуик?
Ами биват.
Нескуик или Чокапик?
Ми не мога да се сетя кое е Чокапик.. но Нескуик
Чувала ли си за Насекомикс?
да
Ако не си, ще изслушаш ли няколко техни песни?
Слушала съм техни песни.. ОК ще ти кажа.
Като ги чуеш, ми кажи - харесват ли ти?

Да харесват ми. Имат някои жестоки песни.
Тъй... Чао. albino
Пак заповядай!
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Sponsored content





ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way   ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way Empty

Върнете се в началото Go down
 
ГаБчО - when The Cats Come Out The Bats Come Out To Play, The dawn is here, be gone be on your way
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» WhEn ThE dAwN bReAkS, hErE cOmEs... ThE FlOoD! [vol. 10]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона-
Идете на: