роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Обяд

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Обяд   Обяд EmptyПет Фев 19, 2010 2:55 pm

Обядът се провежда от 18.00 часа до 19.00 часа.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 10:14 am


Вървях забързано към залата за обяда, защото се притеснявах да не закъснея. Бях се облякла доста добре според мен. Просто перфектно, няма що. Но така беше като мразех да ходя на разпродажбите в евтините магазинчета. Явно просто трябваше да отида вместо да търся в Тулса някой скъм магазин от който да си купя нещо трайно и хубаво. Усетих първите възклицания още от вратата, когато две момичета от курса се изсмяха. Една от тях беше познатата Сара, която беше най - добрата приятелка на Имона. За първи път бях хванала косата си на огромна опашка, защото моята коса беше супер дълга. С опашката си стигаше някъде поне до кръста. Сега отново щяхме да ядем "вкусните" здравословни храни, които напоследък за мен не бяха чак толкова лоши. Все пак си беше по - добре от колкото да сложа на вкусните и хубаво ухаещи пържени картофки, ужасният кетчуп. Направо когато се сетя ми призлява. Още след като разгледах огромната столова забелязах мускулестата фигура на Джеръми Блейд, който беше син на учителят ми по Изкуство и Графика. Намигнах му, а той направи същото в отговор...
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
????
Гост




Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 10:36 am

Виктория влезе с грациозна походка в столовата. След като тя се огледа, най-накрая ме забеляза. Тя ми намигна,а после и аз. Тя с бърза, но красива походка се доближи до швеdската маса и набързо си взе един малък сандвич и сок от портокал. Взе тавата си от швеdската маса и тръгна насам. Приближи се,сложи си тавата на масата и седна до мен. Сложи си сламка в чашата със сок и отпи няколко бързи глътки. Като свърши, ме погледна. Огледа се наоколо, за да види дали някой ни гледа и протегна ръце към мен. Обви си ръцете около врата ми и бързо ме целуна Като свърши целувката, тя взе сандвича си и отхапа, както и аз. Докато ядохме случайно майка ми ни зърна заедно на една маса да ядем. Приближи се насам и каза:...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 10:47 am

...Погледнах ги учудено и казах:
-Здравей, Джер! Виждам, че имаш нова приятелка? - той кимна в отговор и продължих. - Здравей! Ти сигурно си Виктория Маккорт? - тя кимна в знак на съгласие и аз допълних. - Ам, какво правите вие двамата заедно?! - попитах аз.
Как така Син на Еребус с третокурсничка? Не знаех дали е позволено. Мислех си, че Джеръми просто си търси компания и между тях няма нищо. Виктория прекъсна мислите ми:...
Върнете се в началото Go down
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 11:02 am


Погледнах Джер притеснено, но той просто сви ръмене... офф.
- Ъм.. някакъв проблем ли има? - попитах.
- Мога да ти обясня после... - започна Джеръми.
Какво да обяснява? Много му пукаше какво ще обяснява. Погледнах Бритни Блейд все още леко ядосано, заради всичките тези простотии, които се слечваха в скапания ми живот... сега трябваше да обяснявам на учителя си по Изкуство и Графика, защо съм се целувала със нейния син и защо снощи съм спала в неговото легло. Ааа не. Какво да кажа? Госпожо Блейд, вечерта спах с вашият син Джеръми и днес вече си се целуваме и чакаме вие дали ще го одобрите. Как пък не? Само ако съм луда. Никога няма да кажа такова нещо...
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
????
Гост




Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 11:17 am

Бързо се успокоих и погледнах Виктория. После погледнах и майка ми. Накрая казах:
- Какво има, майко? - попитах аз.
Тя ми отговори:
- Нищо, просто очаквах да си потърсиш мъжка компания за приятели, но щом нямате отношения повече от приятели с Виктория, тогава добре! Аз ще трябва да тръгвам - каза тя и ми помаха с ръка.
Аз се усмихнах притеснено на Виктория, но тя просто ми се усмихна също.Най-накрая тя промълви:...
Върнете се в началото Go down
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 11:24 am


- Аз не мисля, че тук е напълно безопасно за к-хъм. - споделих.
Той ме погледна и по погледна му пролича, че и той е на това мнение. Не исках тука всички да ме виждат как се целувам с Джеръми, който е Син на Еребус и тази клюка да достигне до ушите на майка му. Нямаше да го преживея. Ужас! Направо да няма човек думи... е, човек...
- Джер, какво ще правим сега?
Погледнах към прозореца. Ръмеше лек дъжд, който ту спираше, ту започваше отново и отново. Взех една диетична кола, защото тук имаше само такава и хванах ръката му...
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
????
Гост




Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 11:39 am

Погледнах Виктория в очите. Хванах ръката й и и отговорих:
- Не знам честно казано!
Изчаках я да даде някаква идея,за която аз да не се сещам. Седяхме си просто така поне петнадесет минути и най-накрая тя ми отговори:...
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд EmptyНед Май 16, 2010 2:34 pm

Съжалявам, че ви прекъсвам РП-то, но, Джеръми, моля те, пиши по-дълги РП-та и не с толкова светъл цвят, понеже нищо не се чете. И се пише швеДска маса и глъТка. И е много по-прятно за четене, ако след всеки препинателен знак слагаш интервал. намигане
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Sponsored content





Обяд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяд   Обяд Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обяд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: РП архив-
Идете на: