роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 България търси таланти!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

България търси таланти! Empty
ПисанеЗаглавие: България търси таланти!   България търси таланти! EmptyВто Апр 20, 2010 1:27 pm

Ами... Това беше първата тема, която ми хрумна да направя тук. Е, кажете си мнението за шоуто. Кой ви харесва? Кой не? Гласувахте ли на полуфиналите за някого?

На мен лично много ми харесва шоуто. Интересно е, забавно и... това е. :D На мен любимите ми изпълнители са Effect и Beat 4 fun. Е, и онзи... Росен, от Перник. Обаче брейкърите и бийтбоксърите... Великолепни бяха снощи! Ако можех, щях да гласувам за тях, нооо майка ми не дава да пращам такива смс-и...
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

България търси таланти! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси таланти!   България търси таланти! EmptyСря Апр 21, 2010 7:10 pm

Че ти слушаш ли я? Аз съм изпращала SMS-и каквито искам. Даже за игри съм пращала, ама това е друг въпрос. Както и да е.

Аз пък съм за онова момче... как се казваше... дето се съзтезаваха две момчета на 13 за някви танци... Абе ако някой е разбрал нещо от бърканото ми обяснение знае за кой съм.(ако не са го изгонили де- тогаз нямам фаворит)
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
 
България търси таланти!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Всичко останало-
Идете на: