роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Наркотици, цигари, алкохол...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Наркотици, цигари, алкохол... Empty
ПисанеЗаглавие: Наркотици, цигари, алкохол...   Наркотици, цигари, алкохол... EmptyСря Юли 07, 2010 8:47 am

Някога опитвали ли сте някое от тези неща? Ако да, хареса ли ви? А бихте ли опитали? Защо?

Или просто си изкажете мнението за тези три порока...
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

Наркотици, цигари, алкохол... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наркотици, цигари, алкохол...   Наркотици, цигари, алкохол... EmptyСря Юли 07, 2010 9:39 am

Цигари и алкохол съм опитвала. Попринцип доста често с мои приятели пием и тези които пият понякога си дръпвам и аз, но наистина е вреден навик. Надявам се да не ми стане навик нито едно от трите.
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Наркотици, цигари, алкохол... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наркотици, цигари, алкохол...   Наркотици, цигари, алкохол... EmptyСря Юли 07, 2010 10:04 am

Аз смятам че цигарите и наркотиците са кофти, ама алкохола в умерено количество не е лош. (:
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

Наркотици, цигари, алкохол... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наркотици, цигари, алкохол...   Наркотици, цигари, алкохол... EmptyСря Юли 07, 2010 10:06 am

Съгласна!Изобщо не искам да се хващам с наркотиците и цигарите.Алкохола-само бяло вино и не толкова много.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Наркотици, цигари, алкохол... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наркотици, цигари, алкохол...   Наркотици, цигари, алкохол... EmptyСря Юли 07, 2010 3:52 pm

Такам... Много кратки постове, бре хора. изумен

Аз съм опитвала цигари и, разбира се, алкохол. Мразя вината и всичко, което ги наподобява. Обичам бира, но не много, понеже ми горчи. Пробвала съм и уиски, ама е гадно. А водка с кола е супер. xD
В седми клас с най-добрата ми приятелка и сестра й ходихме в двора на НФСГ и понеже те палиха по цигара, ме караха и мен. Та, да, пушила съм. Но никога не бих го правила за постоянно и да се пристрастя. Мразя цигарите и се надявам да не им стана робиня.
Не съм пробвала наркотици, надявам се и това никога да не се случи. Е, може и... Не, все едно. С тях вече е различно. Докато цигарите и алкохола могат и да не те направят зависим, мисля, че за наркотиците е неизбежно.

Та, това е от мен. =]
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Наркотици, цигари, алкохол... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наркотици, цигари, алкохол...   Наркотици, цигари, алкохол... EmptyВто Юли 27, 2010 2:53 pm

Хм... цигари и аклкохол съм пробвала.
Цигарите не струват. Имат гаден вкус, белите ми дробове се пълнят с дим и косата ми (която е дълга до кръста ми и много гъста, представете си какво представлява в комбинация с цигарен дим) се умирисва на цигари.
Алкохолът... бира и вино - никога вече. Не мога да ги трая. Ракията... имах чувството, че ще блъвна огън. Уиски... не е чак толкова зле. Водката обаче е друго нещо.
Руската водка е толкова силна, че може да захрани тежкотоварен автомобил вместо бензина.
Преди две седмици, когато глътнах на един дъх едно супер малко шишенце водка Finlandia, което май се оказа най-голямата глупост в живота ми, си ми бше добре... е, доколкото може да ти е добре, като глутнеш водката на един дъх.
Но все пак, за да не поощрявам всички към подобни прояви, ще си спестя допълненията, особено за водката. xD
А иначе... дотук се изчерпват моите впечатления.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Sponsored content





Наркотици, цигари, алкохол... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наркотици, цигари, алкохол...   Наркотици, цигари, алкохол... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Наркотици, цигари, алкохол...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Всичко останало-
Идете на: