роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Напускане

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Напускане Empty
ПисанеЗаглавие: Напускане   Напускане EmptyВто Фев 16, 2010 3:54 pm

Е, и такава тема трябва да има...
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Напускане Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане   Напускане EmptyПет Окт 29, 2010 7:28 pm

Съжалявам, че ми се налага да пиша тук..
Напускам. Съжалявам за всичко. Има хора тук, на които държа много и те го знаят. Просто се уморих да се занимавам с форуми и подобни неща... твърде много напрежение за нещо подобно. Нямам достатъчно време и не си заслужава нервите. Всъщност, точно този форум си ги заслужава. Но не е в това въпроса. Аз просто... Дълго е за обяснение. И не виждам смисъл да обяснявам. Имам само една молба - не ми трийте акаунта. Има неща тук - много неща - които са ми скъпи. Всичко това значеше - и продължава да значи, въпреки всичко - много за мен. Знам, че звучи прибързано като решение... И може би е. Не знам... Взех го като решение току-що. Просто... нещата станаха твърде сложни. Не споменавам имена, защото няма виновници. Аз съм си виновна, пък и напоследък съм твърде натоварена с какво ли не, за да се товаря още - да товаря и вас - с подобни неща.
Както и да е. Накратко, за да не ви отегчавам... Хора, наистина значите много за мен. Както вече казах, всичко това също ми е много ценно. Благодаря ви за приятните мигове и емоции, за всичко това. За нещата, които направихте за мен, за куража, който ми давахте, когато пиша. Наистина го оценявам. Ако някой ден издам книга, ще пиша имената ви специално в благодарностите. :)
Извинявам се за бъркотията, която причинявах понякога. Както и за това, че понякога създавах ненужни скандали. Извинявам се, че след като всички вие направихте толкова много за мен, аз постъпвам така. Наистина, напълно искрена съм. И, повярвайте ми, не съм напълно сигурна в решението си. Както винаги...
Както и да е. По темата. Има достатъчно стойностни хора тук, които биха могли да ме заменят. Това е един от най-хубавите форуми, в които съм била. Този форум едва ли не има свой дух, единствен е по рода си. Точно затова и съм убедена, че има кой да ме замести. Не съм с чак толова високо самочувствие, че да се смятам за незаменима. :)
Благодаря ви за всичко. Сериозно, хора, понякога ми бяхте страхотна опора. Оценявам го. Наистина.

Мия
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Напускане Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане   Напускане EmptyПет Окт 29, 2010 7:39 pm

Ох, Мия... Не, няма да те разубеждавам, знам, че това си е твое решение. Но много грешиш. Няма кой да те замени, в това можеш да си сигурна. (: Няма да ти трия акаунта, разбира се, защото силно ще се надявам да се върнеш.
И... Е, бих казала, че много се радвам за това, което мислиш за форума. Дано все пак отново да си част от екипа ни... някой ден. (: Скайпа и фейсбука ще ни поддържат. И сигурно ще се видим... някой ден. ;д

Ох, изглежда прекалено радостен пост, но просто не знам какво да кажа. Добре... Чао. Прегръдка
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Напускане Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане   Напускане EmptyПет Окт 29, 2010 7:46 pm

Естествено, не се сдържах да не отговоря... :)
Не знам защо го правя изобщо. Просто изведнъж нещо ми щукна... Вбесих се за нещо (не е добра идея да го коментирам тук и сега..) и осъзнах, че в някои случай човек наистина е по-добре просто да отстъпи, а не да си трови нервите.. Чао. Прегръдка
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Sponsored content





Напускане Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напускане   Напускане Empty

Върнете се в началото Go down
 
Напускане
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Напускане

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Важни неща-
Идете на: