роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Kioko...kawaii ^.^

Go down 
АвторСъобщение
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

Kioko...kawaii ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Kioko...kawaii ^.^   Kioko...kawaii ^.^ EmptyСря Сеп 15, 2010 3:47 pm

Грр,дай пак да разкажа как мина 15 септември при мен...Накараха ни да идваме в 9:30/само 5-ма човека,защото щяхме да изнасяме речи пред 1-ви клас на бившата ни госпожа/,кибичихме на слънце от 9:45 дооооо 11 ч!Станах пържено пиле!Не стига,че не можах да си вляза в дънките/слава богу,след това успях!/,ами и не можех да бягам с тях и да се качвам по стълби бързо,щот иначе щяха да ми се видят гащичките/сладкааа картинка за момчетата/.Краката ме заболяха само да кибича,а маратонките,с техните остри върхове,краката ми станаха....После пък ходихме да Макдоналдс.Взехме си 2 бигмак менюта и си спечелихме 2 чаши CocaCola!Аз си взех черна,а за сестра ми синя...Прибрахме се,гледах малко тв и после слязох за спагети и безалкохолно.Слязох,срещнах майка ми и купих нещата.Оставих ги и после отидохме до една далечна книжарница.После пък седнахме на едно барче и си взехме нещо за пиене.Имаше едни сладки boys,ама....После пък пак слязохме до една книжарница и слава богу вече съм си вкъщи за половин ден xD!


Последната промяна е направена от Харухи Хюн на Пон Окт 18, 2010 6:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

Kioko...kawaii ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kioko...kawaii ^.^   Kioko...kawaii ^.^ EmptyСря Окт 06, 2010 3:24 pm

Човек,вече не знам какво да правя.Вярно че исках да е студено,но то стана направо като на Северния Полюс!Не е много голям проблем де.Теди,аз поне съм упорита и няма да ходя със зимното,ами с едно дънкено яке xD.Днеска ни беше първия час по ИТ/информ. технологии/ и беше много скучно,а компютрите от скапани по скапани!Че и плъзна слух,че Стефан от моя клас ме харесва,но аз не вярвам.Вярно,че той наистина много ме разсмива и всички останали и сигурно го харесвам,но това е само детска тръпка предполагам...Има едно момче от "б" клас/сигурно съм ви разказвала за него/,казва се Мартин и....честно него наистина го харесвам,но естествено:
1.Грозна съм и не ме забелязва,въпреки,че се познаваме и всеки ден го срещам в коридора
2.Много съм малка за такива неща
Грррр писна ми!Искам да съм на 14 и да се влюбя истински!
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

Kioko...kawaii ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kioko...kawaii ^.^   Kioko...kawaii ^.^ EmptyПет Окт 15, 2010 7:55 am

Цялата ми седмица беше ужасна!Освен вечерта в понеделник xD
Вторник

Общо взето целия ден беше скучен.Цял ден издирвах госпожата ни по БЕЛ в училище,но заспалата женица така и не се появи boring .Момчетата не спираха да ме дразнят,психопатката/едно момиче от нашия клас-Невена и викаме психопатка,но ми се ще аз да бях психопатката/ пък не спираше да пита ще играем ли на карти,ще играем ли на карти и дъра-бъра,сто чадъра xD.По история отново взехме хубаво уроче и аз вдигах много ръка,макар изобщо да не си бях научила урока xD.По математика не взехме нищо,ама абсолютно нищо интересно.Но пък затова имаше заместничка по математика и излезе много печена.Дано да я гръмнат тая нащ'та Андонова!По ЧП също имаше заместничка,но ми се ще Димитрова да си беше тук.С Ангелова/заместничката по ЧП/ взехме само мерните единици.Ама всички/е,не всички де/.KB,MB,GB,М,СМ,ММ и още хиляди такива!По руски език взехме там някакви думи...А,да в парка.Носи ни Кабакова някакви плакати и на тях са изобразени картините от учебника.Няма как по друг начин да го обясня.Взе няколко предмета/гумичка,острилка-точилка,пергел,молив,триуголник xD/ и едно дете излезе в коридора/първа бях АЗ!/ и другите в стаята вземат някакъв предмет и един човек го прибира в него.Влизам в стаята и трябваше да позная кое нещо липсва.Естествено познах от първия път xD.Беше острилка-точилка xD.Общо взето тъй мина деня.А и по Английски имахме 2 часа.Скучно,но само аз вдигах ръка/аз съм най-добрата по английски в класа/ и Стефан и Анни също.

Сряда

Първи час-Математика.Уж сме втора смяна,но аз в часа почти заспах и не помня нищо от него.Просто наистина всеки ще заспи при тая и ще я намрази до край.Втори час-ФВС.ЙЕЙ!Скачахме на дълъг скок/и нали сме още зайци,аз и Ивет/бфф,но не чак толкова/ скочихме 1.80,а останалите около 1.60-70/ и беше много гадно,защото на следващия ден получих мускулна треска...После имахме БЕЛ и най-накрая дадох скапаните пари на скапаната госпожа по БЕЛ!А да,парите,които дадох бяха капаро за един зимен лагер.Той ще бъде на Пампорово в хотел Финландия/точно откъдето е Аннито от нашия клас xD/.Хотела е 4-звезден/госпожата е лъжкиня!каза ни,че е 5-звезден.Мръсна гад xD/.Тръгваме на 25.12 в 22.30 със влака от гарата/Варна/ и ще пътуваме до Плевен ли беше,Пловдив ли,не знам.Към 5:30 сутринта ще бъдем там.Тя каза,че ако искаме можем да вземем и френдове от 5,6 и 7 клас,но и те трябва да си платят.Та затова Рали,ако искаш може да дойдеш само ми пиши.Сумата за този лагер/общо-със всичко и капарото/ е 196 лв.Ако искате още подробности само ме питайте xD.Следващия час ни беше ИТ.Не включихме скапаните компютрите/и познайте-те са с Windows Vista!ще ми се да бяха със 7-цата/,а урока ни беше исторически данни за Microsoft.После-ЧП.Госпожата ни даде един хубав тест на който ще имам 5.50 xD.Чете ни и легенди за съзвездията,но не слушах,а си блеех през акното xD/прозорец на руски/.А после-география.Получих 3-кааа,заради този смотан господин.Не си бях научила урока,но пък много се радвам за 3-ката xD.Горда съм,че я имам xD.Ама нашите учители много си ме харесват май.Само мене изпитват xD.

Четвъртък

Първи час-отново математика.Взехме изваждане на десетични дроби май/отново не слушах/.После ЧП-взехме тела и вещества/припомних си малко xD/И наистина вдигах ръка,само дето гледах от учебника xD.После-ДТИ/Домашна Техника и Икономика/.Получих си отново 3-ката,но можеше и да е 4-ка.Но пък затова в класа имаше 7 двойки!7 деца бяха получили 2-ки и се радвам,че аз не бях една от тях xD.Псле ЗиП-Мат.-няма да коментирам.Музика-скапано.Пак имам 3-ка/то и останалите толкова/,но поне нямаше да ни пише оценките xD.Много си ме обичкат 3-ките.ФВС-това беше най-бавно и най-скучно протичащият се час в историята.Играхме на сол & пипер и на някаква друга игра дето клякаш/по двойки се играе/,хващате си ръцете с другия човек и трябва да се опитате да бутнете другия/по-скоро пляскате xD/.Правихме лицеви и гръбни xD опори.А после ЧК-но комент xD
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

Kioko...kawaii ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kioko...kawaii ^.^   Kioko...kawaii ^.^ EmptyСря Окт 20, 2010 8:23 am

Чувствам се ужасно.Поне времето е хубаво xD.Така хубаво валеше...

Понеделник
Първи и втори час-ИИ.Правихме графика и господин Бачков почна да пита дали някой е правил графика и се оказа,че само аз и Аннито сме правили/ама аз си правя само аниме гърлс,ама то т'ва не е важно/.След като свърши ИИ-то Габито като ме видя в коридора ми каза че вече не ме обича/като френдка,да не вземете да си помислете нещо друго А?/,а аз седя като гръмната и Адито трябваше да ме разтръска леко,за да схвана какво ставаше.Отидох си в стаята и очаквах третия час,който беше Математика/славна и гадна математика/.Взехме там нещо си и аз отново измислях начини как да убия проклетата госпожа.А да,в четвъртък сме щели да правим контролно.Бахти,тая само ни засипва с контролни и математически въпроси.Четвърти час беше...ъм,какво беше...а,да БЕЛ.Взехме библейските митове и беше ужасно тъпо.Споменах ли,че Стилиана дето е дежурна/да проверява домашните само на нашата редица/ дойде до мене/госпожата ме изпитваше и то къде-до нея xP/ и ме пита дали може да кажа на Йорданова че няма домашно.Сттиляна седи зад мене,а аз казвам на тая,че тя няма домашно и като почна да бръщолеви на Стилиана,че било опит за измама и дрън-дрън,написа и една забележка в бележника,опит за измама и тъй като аз бях най-близо до нея тя изведнъж каза че аз ще проверявам домашните.Е направо щях да се гръмна.Защо аз?Това е такова мъчение boring .И последния ни час-история...it was just boooring man.


Последната промяна е направена от Елоиз Уейн Вайпър на Чет Юни 16, 2011 7:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

Kioko...kawaii ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kioko...kawaii ^.^   Kioko...kawaii ^.^ EmptyСря Окт 20, 2010 8:37 am

Вторника мина малко по-добре.
1-ви и 2-ри час-Английски език.Правихме контролно на което имам 5-еееееееееееет.Йей,I feel good и беше скука.Трети час-история беше леееко интересен,но пак си блеех през прозореца.Четвърти час-математика.Още щом влезе,ку***та взе да ни дава задачи.Аз както си седя и гледам през прозореца изведнъж-Чудо!Заваля!Ей така както си беше слънчево и заваля!Супер!Всички само се обръщат към прозореца и Андонова-Айде,гледайте дъжда 1 минута и толкова.И всички веднага забиваме поглед в прозореца.Почна пак да обяснява и гръмна една гръмотевица,ама от тея дългите,дето са по 5-10 секунди,нали ги знаете.И след 5 минути госпожата както гледаше навънка,взе че каза-Я вижте деца,дъга!Станахме отидохме на прозореца,а Диан дето беше до мене вика/тя госпожата каза,че са 2 дъгите/-Къде е втората,че не я виждам.Както и да е показах му я,а след като седнахме вече не мислех как да убия гопсожата и бях в по-добро настроение.А в междучасието така сритах Николай,че изобщо не ме и докосна,само продължаваше да се заяжда.Значи ето какво стана-седя и си говоря с Аннито,а тоя идиот,минава зад мене и ми дръпва косата!На мене ми писна и като го хванах за косата го ритнах в корема,в топките и му заврях главата в парното.И всички момчета почнаха да му се подиграват,а Диан ми вика-Само така Мариела,сритай го хубаво xD.После руски-взехме азбуката и беше от тъпо по-тъпо.И накрая история-правихме тест на който имам само 1 грешка юпиии.И ще имам 6!Но сериозно вече ми писна от Николай!
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

Kioko...kawaii ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kioko...kawaii ^.^   Kioko...kawaii ^.^ EmptyЧет Юни 16, 2011 7:55 pm

Йеййй!!!Най-накрая завършихме,мислех,че никога няма да стане xDD Сега нека да ви разкажа как ми мина деня ...
Първо станах в 7:36,заради един наистина нежелан SMS.След това подремнах 10 минутки и станах.Влязох да се къпя,след това седнах на компа.Към 9:45 тръгнах от вкъщи,понеже имахме среща с класа в училище,за да си вземем бележниците.Взехме ги и всички тръгнахме към морската.Стигнахме детския кът и половината решихме,че искаме да се качим на водните колелета.И какво става там.Качих се на делфинче,заедно със 3 съученички.Въртим,правим си втората обиколка и решаваме да се състезаваме с другите/другият делфин с други 4 съученички/.Аз и момичето,което въртяхме го ударихме на турбо,почнахме да ги бутаме,както и те нас.Сменихме си местата и вече не въртях.Събувам си джапанките,топкам си краката в езерцето И изведнъж!4-та обиколка се заседяхме с другия делфин/въпросните други 4 съученички/.И аз с мокри крака,хлъзгаща се,решавам да ида на тяхното колело/луда глава/.Усещам,че ще стане нещо лошо,спирам за момент,но после продължавам.Те обаче се изутват от нас и аз тъкмо съм си качила единия крак на техния делфин - цоп!Паднах във водата.Беше плитко,но се намокрих до корема и - Слава Богу,че си бях оставила чантичката.Така де,тръгнах си оттам цялата подгизнала.После трябваше да врънкам две момичета да ходим на плаж.Казаха че ще отидат,а после - Вики,искаш ли в морската?И Викито веднага - окей,аре да ходим.Aishh,мързели с мързели.Лятна ваканция сме,време за плаж,пък те ще ходят там дето до ся са били.Бях им страшно ядосана.И после вкъщи на компа,че нямаше какво да правя.Така ми мина деня...
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Sponsored content





Kioko...kawaii ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kioko...kawaii ^.^   Kioko...kawaii ^.^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kioko...kawaii ^.^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона :: Twitter zone-
Идете на: