роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Ich bin Nia Andreewa....

Go down 
АвторСъобщение
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyВто Сеп 28, 2010 4:55 pm

Такам...от самото заглавие се подразбира, че вече мисля на немски, говоря на немски и съм го учила точно 5 дена. boring Писна ми от този гаден тъп проклет и многоооооо задръстен език. Вече само като чуя някой да ми говори на немски и буквално съскам и дера. blush Приеха ме в 73 "Владислав Граматик" или човешки казано- ВНГ/ Втора Немска Гимназия/. Това е училището мечта за повечето деца и там буквално е самият рай...Е, не и за мен. Проклетото даскало има твърде мноооого правила и...Ок де, децата са готини и учителите също, но правилата sucks. Иначе е готино....Но може и по-добре. lol
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyПет Окт 01, 2010 12:54 pm

Явно всички сме на едно мнение- Life sucks. Днес беше ужасен ден, макар да имах само 4 часа на училище./ egyptian / През учебния ден не стана нищо особено, но после...трябваше да се разправям с класната си за парите за училищното настоятелство и да чакам да ми заверявам бележника, като естествено, никой не се нави да чака с мен. Което се очакваше, но все пак... boring Висях половин час пред канцеларията и чаках класната ми да се покаже с бележника ми- а на него му трябваше само един печат! Нищо повече! И за това дребно нещо висях в коридора и се въртях като муха без глава...След което/ НАЙ-НАКРАЯ/ излязох от училище и ЦЕЛИЯ МИ КЛАС- без изключения- се беше събрал на пейките и слушаха как един пълен кретен/ индивид от мъжки пол, мой съученик, който аз харесвам/ се опитва да свири на китара. всъщност той само си говореше и се мъчеше да свири, но пак изглеждаше готин...Стоях на вратата и го гледах втренчено, отново изглеждайки глупаво, като накрая се усетих, че всички други също са ме зяпнали как " умно" го гледам... boring И аз по най-бързия начин тръгнах да излизам, а в момента, в който се обърнах той се разсмя. Май беше разбрал, че го харесвам. И за капак на всичко автобуса закъсня. Ама много! Него го чаках около час, а през това време дойдойдоха и другите от класа ми. Пак на групичка и той ме видя. Аз исках да изскоча на улицата, та да ме сгази нещо. why...?! Поне щеше всичко да свърши. Но проблема е, че той и още няколко човека бяха в същия автобус, в който бях и аз и мен направо ми се дорева, когато той гушна едно момиче. А през целия път усещах/буквално/ погледите им върху гърба си, понеже не се присъединих към групата им. О, пропуснах да спомена, че една съученичка знае как се гледа на ръка и ми предрече скорошна смърт и много неприятности. Всъщност не беше точно така. Каза, че около 40-60 ще умра и в близките седмици ще има нещо голямо, което да ме разсейва и да ме пречи в съсредоточаването върху даден проект. Ами сещате се кое е нещото... boring Ще се гръмна...

ПП- надявам се това последното Роуз да не го види, че ще ми чете конско по скайп и лекция на тема "Как смееш?!Та това е само едно момче!!!" laughing Понеже всичко това се е слувало и преди, но тогава беше още по-тежко... laughing why...?! laughing
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyВто Окт 05, 2010 3:12 pm

Денят бе гаден...През целия ден броях минутите, когато ще се прибера и когато го направих просто не знаех защо толкова съм искала да си дойда. Немския ми е все така труден и аз вече губя каквато и да е надежда. На всичкото отгоре се скарах с един стар познат и дори приятел/ само в този смисъл/, но той не живее в България и много рядко си пишем. Въпроса е, че аз доста се промених, откакто той замина и донякъде ми липсва, но не му го казвам, а се мъча да го покажа. Той нека се сети. Държа се мило с него и постоянно го питам дали няма планове да си идва, но той не разбира намека и мен ми е гадно. Накрая той започна нарочно да ме дразни и аз се ядосах и му отвърнах- започнах и аз да го нервя. Но от това не ми стана по-добре. Накрая той каза "Ужас. Мислих, че си се променила, но не си..." и на мен ми стана супер кофти. sad Отговорих му, че съм се променила, но той се старае да ме дразни и той напусна дискусията...Не знам какво ми става. Никога не ме е било грижа за него, нито пък ми е пукало дали изобщо е жив, но откакто замина ми е гадно...Какво ви става?! Не го харесвам...не, не го харесвам и това е ! Няма как! Той е...егоист, идиот, бившото гадже на една фр, металист и...безумно готин. Ъ...това последното не съм го казала! Как можах да си го помисля дори?! Той е гадняр! Да си стои в чужбина, не ми трябва! И все пак....ще се радвам ако пак ми пише.... sad
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyСря Окт 06, 2010 11:40 am

Добре...животът е гаден. Общо взето се събуждам почти всеки ден с тази мисъл, откакто стана 15 Септември. Обяснете ми как точно би трябвало да реагираш, когато господина ти по ФВС иска да играеш по клин и по бяла тениска на този кучешки студ? Като му покажеш среден пръст, ето как. Но...просто няма как да го направя. На всичкото отгоре, аз изобщо, ама изобщо не се разбирам с зодия Лъв. и не знам защо, но момичето до мен просто ме дразни с всяко едно движение. Говоря за училище и другарчето по чин. Но тя просто не иска да мръдне от този стол.... alien Накрая ми хрумна простата идея да я попитам коя зодия е и като ми каза, че е Лъв и аз избухнах в смях. Тя ме изгледа странно и се дръпна в другия край на чина. Нямам нищо против Лъвовете, наистина, просто...сестра ми е Лъв и двете сме на косъм да се избием. Една бивша съученичка е Лъв и аз бях готова на убийство само като я видех. Просто не ми върви с тези хора. Вече се чудя дали това момче, за което ви разказвах вчера не е Лъв?! Щеше да има обяснение за всичко, но май не е...И слава богу! blush Така де...просто се радвам. А сега като го споменах и ми стана още по-гадно....и студено, но не мисълта е виновна, а отворения прозорец и факта, че съм с къси панталонки и тениска. uh-oh Ммммммай ще ззззззабтворя пппппрозореца......*трака със зъби* Вече съм по-добре. Поне класната и тази по БЕЛ не ме мразят. Дори ме похвалиха днес... happy now Но май плановете ми за бъдещето се променят малко от малко...Май ще ида да живея в Англия. Какво пък, там не е толкова гадно. Има си и своите плюсове. Но само да добавя...Мария, ДА НЕ СИ ПОСМЯЛА да му казваш каквото и да е. Решението си е мое и ти ми обеща да се траеш. Знам, че се разбрахме по скайп, но аз все пак да кажа....Той не бива да разбира, че иначе ще се гръмна. Представям си ужасената му физиономия... why...?! Сега ме извинете, ще трябва да уча думи по немски и да се развалям още повече настроението с тази песен.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyВто Окт 12, 2010 5:34 pm

Аз съм герой! Успях да си избия момчето, за което ви говорех от главата. egyptian Или поне ще е така, докато не ми пише. Но нека се насладя на мига.... egyptian Задобрявам по немски. egyptian Но започнах да позабравям английския, а когато се опитам да говоря на английски в час по немски и ме линчуват...Но както и да е...проблемите край нямат, а аз не искам да си скапвам настроението още тази вечер. Чао!
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyЧет Окт 14, 2010 1:58 pm

В Събота съм на кино с Мария. laughing egyptian Днес имах 4 часа немски, един математика, един БЕЛ и един ФВС. Последния / ФВС-то/ беше ужаснооооо. Играхме волейбол и аз просто стоях на пейката и затъпявах. Но както и да е. Това не е важно. Има нещо друго- момчето, което мразя в новото си даскало е 19 номер. А ВИНАГИ съм била или 18 или 19 номер. И това е просто...Много се нервя. Но иначе отговора ми днес за поканата на Мария гласеше "ДА!!!!". Бях в 4 час по немски и направо умирах от скука, а това бе като мираж в пустинята. laughing
Майка ми днес се прибра от Плевен и си е вкъщи... egyptian А аз съм заета да гледам хорър филми от типа на " Предизвестена смърт". И понеже знам, че Мария ще прочете това....навита ли си да викаме Дама Пика? laughing laughing laughing
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyПон Окт 18, 2010 6:25 pm

Имам постижение- Днес само на няколко пъти ми идеше да убия момичето до мен на чина!/онова, което е зодия Лъв/ egyptian Не се кефя, че е Лъв, а не исках да я унищожа през цялото време, а само от части от него. Добре де, 98 % от деня в главата ми се въртяха планове за ритуално изгаряне на кладата. Щях да накарам Мария да ми напише финландски ритуални там знаци и символи около кръга. laughing Шегичка.Просто се сетих как една предишна моя съученичка не искаше да става каквото и да е, когато Мария е наблизо, защото я мислеше за вещица. laughing Ох...добрите стари времена...Но дори тази мисъл не може да ми влоши настроението. Днес е Понеделник и аз съм в еуфория без причина...тук има нещо гнило. Никога, ама никога никога не съм била щастлива в Понеделник сутрин. днес дори успях да се усмихна на класната сутринта, без тайничко да кроя злостни планове. laughing Класът най-сетне разбра, че аз съм демонично същество и няма да се променя и се отказаха от тези си планове. Бяха започнали да ме дразнят. Момчето, което мразя в моя клас- Кристиян- най-накрая също спря да ме възприема като ангелче. Супер доволен Садизма ми взе да се проявява, също и мазохизма. А момичето до мен взе да прихваща. Макар тя да има фобия/О, Боже!!!/ от болка... laughing Нейна изцепка днес:
- Отвътре ми идва да те ударя!- и се разсмя. А иначе през цялото време се опитваше/безуспешно/ да ме нарани. Еми...не успя. Накрая и се изплезих и тя се отказа. И сининка нямах. хили се Съжалявам, просто днес...малко ме избива на садизъм и мазохизъм. Както казах де... laughing Вече и аз се чудя какво съм пила. Или какво не. Знаех си аз, от онази салата е.... laughing Липсата на кола в кръвоносната ми система ми действа зле. Чудя се накрая в какво ще се превърна. И донякъде горя от нетърпение да разбера. Странно, но двамата металисти в класа можели да бъдат доста добри приятели. Имаме общи теми за разговор...ъ....това колко не сме учили и как ще имаме 2 на теста по Музика, който правихме днес. Не знам защо, но реших да подсказвам на Кристиян. Знам, знам...аз съм идиот. Но просто, какво да се прави. човека беше на съседната редица на сантиметри от мен и искаше помощ, не че аз мн знаех де, но все пак.... blush Трябва да ида на лекар- май страдам от раздвоение на личността. laughing Това е всичко от мен засега. Колебая се дали да не споделя и другите си прояви днес, но май ще се въздържа. Все пак не целя да ида в Лудницата. The Лудница....моята стара приятелка... laughing Бъзик де...Лека нощ на всички...

ПП- Ако имам късмет Мария няма да прочете това и няма да си изпатя по скайп. blush
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хатауей
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Ванеса Хатауей


Female Gemini
Брой мнения : 181
Присъединил/а се : 19.05.2010
Възраст : 27
Местожителство : Far away from the world...

Герой
Име: Ванеса Озера
Години на героя: 16 години

Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... EmptyСря Ное 17, 2010 3:46 pm

Напоследък ми се събра много...Споменах ли, че отново си харесвам някого? Май не...Е, ето вече знаете. Той е висок, с тъмнокестенява коса и тъмнокафеви очи и е много готин! Но понеже съм заек в ново училище и не се познаваме, въпреки, че е от моят клас...и си има гадже- пак от моя клас... boring Но не мисля, че ще останат дълго време заедно. Вече ходят две седмици и не правят нищо заедно, а аз и той все повече си общуваме. Днес дори ми направи комплимент, след което аз щях да падна. Добре че една приятелка беше до мен и ме накара да се осъзная. Но започнаха подозрения, че си падам по него, а повярвайте ми, той е достааааа известен в училището ми. Всички го познават! И не се шегувам...Колкото и пъти да мина по коридора, всеки споменава неговото име...А името му е малко странно, затова няма как да го объркам. Знам, че става въпрос за него. Но това не е най-големия ми проблем...Момичето, което стои на чина до мен е направо....Изкарва ме извън релси! Тя може да ме дразни по 1000 различни начина по едно и също време и то нарочно. Хубаво, ще се преместя...Да, ама не. Никой не иска да седне до нея, а аз винаги си намирам до кого да седна. А в моята класна стая чиновете са точен брой и няма свободни места, което направо ми лази по нервите...Немският взе да ми върви. Както се казва "Бавно, но славно" аз напредвам по чуждият език и си намирам все повече нови приятели. Зажадняла съм да ида на кино с когото и да било! Е не баш, но...Проблем №...Загубих им бройката. нашите не ме пускат по неизвестни ми причини. Животът ми взе лека- полека да се нарежда, а ако изкарам още една добра оценка, мооооже би ще ме пуснат да ида на кино! egyptian Но това е тънка, тънка струйка светлина в края на тунела, която всеки един момент може да бъде загасена, така че нищо не обещавам. Извинявам се, че не влизах толкова време, но компютърът ми се беше развалил и трябваше да го препрограмират, което е направо брутално... sad Нямам почти нищо, но мисля, че ще успея да си наваксам с картинките и песните. Ще си сваля нови! Звуча прекалено оптимистично...Това не се е случвало от месец и нещо...Може и повече. Промяната ми харесва! Писна ми да съм намусена всеки ден, макар за утре да имам ОСНОВАТЕЛНА причина- ще тичам нормативите по ФВС. why...?! Да не ви описвам колко го мразя този господин...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ich bin Nia Andreewa.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ich bin Nia Andreewa....   Ich bin Nia Andreewa.... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ich bin Nia Andreewa....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона :: Twitter zone-
Идете на: