роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 LeE. nA's Twitter

Go down 
АвторСъобщение
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyСря Окт 06, 2010 5:54 pm

Хелоу, пипъл!
Та.. За щастие, учителката по Български и по Литература се оказа много печена. На края на часа, ако всичко е минало гладко, тя ни разсмива с някой виц или смешна сцена от пиеса. Казва се Надежда Райкова. Води и кръжока по Актьорско майсторство (йей! Не знаех, че имаме кръжок по актьорство. Късмет.). От нейните истории разбрах, че бил забавен и там много се забавляват, затова ще питам нашите да се запиша. Таксата е 12 лв. на месец. Стискам палци нашите да се съгласят. Както и да е.
Часа по Литература беше супер интересен. Взехме скандинавския мит за Сътворението на Света. Уоу! Много готин беше. И, което е най - интересното, тя ни каза, че е посещавала скандинавските държави. И, да, Мия, това включва и Финландия. През останалата част от времето тя ни разказа за красотата, каквато е там и според описанията й, мога да си представя, че е много красиво. Дали наистина има северно сияние? Не знам, но когато пак стане дума за това мисля да я питам. Та, общож взето, деня беше хубав, като изключим часа по информатика, през който само писахме. boring Пак ме сложиха до Антоньо да седя. Седя до него и в класната стая, не само в часа по И. Т. Та, хайде, спирам, утре пак ще пиша.


Последната промяна е направена от Чой Ли Ю На на Пон Яну 30, 2012 5:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyЧет Окт 07, 2010 3:12 pm

Иииииии... *драматична пауза* Аплодисменти, моля! Пуснаха ме на актьорско майсторство. Йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, ЙЕЙ! Обичам тази учителка, честно ви казвам! По Български и Литература, Математика /един от най - омразните ми предмети/ и Човекът и природа /още един от най - омразните ми предмети/ ни се паднаха най - готините и най - печени учители в цялото даскало, според мен. Милена Такева /била е класна на майка ми и сега е моя класна/ е по Математика и честно да кажа, много е готина. Малко така...възрастна, ама е много готина. Надежда Райкова, както ви казах, ни преподава по Български, Литература и Б.Е.Л ЗИП, а учителката ни по Човекът и природата се казва Росица Стоянова и е много печена, а да не ви казвам колко готино се облича. Таз` учителка много ми допада. Между другото, баба ми се казва Росица Стоянова, но нека не се отклоняваме от темата. Тези предмети май ще ми станат любими. Обичам живота! Голямо ухилване Та така... Сега започвам да разказвам как ми мина деня. Естествено, започвам с най - хубавото от днес - Б.Е.Л ЗИП.
Вместо да пишем, Райкова ни разказа древно египетския мит за Сътворението на Света. Щеше да ни разкаже и китайския, ама не ни стигна времето. uh-oh Е, дано следващия път да ни го разкаже. Те митовете са много интересни. Ние започнахме с митологията и дано да има повече митология в учебника по Литература и по ЗИП да ни разказва по - често такива митове. Страшно съм запалена по митологията и ми е супер интересно в нейните часове, а и уроците не са скучни и както ви казах, тя ни разсмива понякога.
Това беше за часовете по Б. Е. Л.
По Човекът и Природата също беше супер. Г - жата винаги е съвсем леко усмихната и вече мисля, че само аз забелязвам съвсем леката й, почти незабележима усмивка на лицето. Учихме за представите на Вселената и за космическите кораби, станции, астронафти, космонавти и т.н. Тя дори ни каза как се къпят и как спят в ракетата или каквото и да е там. При нея уроците са наистина интересни, при оная Пенчева уроците бяха ужасни - ца човешкото тяло и за растенията... никаква астрономия. А и тя не ни демонстрираше. Стоянова почти винаги ни донася нещо, което да ни покаже или с което да ни демонстрира нещо от уроците. Добре че утре също имаме ЧиП.
Гадните часове бяха История и География, но няма да ви разказвам подробности, защото днес аз съм позитивно настроена и съм сигурна, че не съм единствената, която е в добро настроение.
Спирам да пиша, защото имам чувството, че изписах цял роман, а и ме чака РП за писане в урока по Социология. хД
Байз!
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyВто Окт 12, 2010 12:47 pm

Хубави дни се оказаха и вторниците. Та, започвам да разказвам.
Първи час - Домашна техника и икономика, но няма да ви разказвам понеже беше скууучно.
Втори час - История. Учихме за християнската религия и аз, понеже съм чела Библията няколко пъти знам някои неща и тя ми написа шестица. egyptian Гот! Две шестици. Едната е по ЧиП, а другата е по История. Та... Продължавам.
Трети час имахме Час на класа. Обсъждахме нещата за ученическия училищен съвет и стискам палци аз да имам най - много гласове, за да ме изберат за председател на класа. Гласувахме и следващия вторник Такева ще ни каже резултатите. Аз в междучасието преброих десет гласа за moi, защото обсъждахме кой за кой е гласувал. Оказа се, че Сашо, Тони, Томи, Димитър И. и Младен за гласували за моя милост. След това Цвети, Анди, Василена, Валя и Кристина също са гласували за мен. Йей! Оказа се, че в лавката има от любимия ми шоколад - TOBLERONE. След това Български, но няма да разказвам. После имахме Литература. Взехме арменския мит за сътворението на света. А накрая понеже слушахме тя ни разказа басня за брака на орела и сврака. Беше много смешно, наистина. След това География. Хм...Аз винаги съм свежа като краставичка след втория час, но по География винаги ми се доспива. А и госпожата е възрастна и е мнооого скучна. После Математика с класната. Учихме събиране на десетични дроби. Беше интересно, всъщност. И, идва най - хубавото... Първия ми ден на Актьорското майсторство. Беше много забавно, наистина. Репетирахме сцени и сега сценария е в мен. хили се Аз играх жена, която се дави. Наистина беше много смешно, защото виках "Помощ!", "Помощ!" с някакъв такъв уплашен, дрезгав и... ами, не мога да сетя за точната дума, но определено беше много смешно. И когато трябваше да плюя вода... не наистина, естествено също беше много смешно. Райкова каза, че много добре съм играла. И, общо взето това е. Не мога да разказвам с подробности, защото имам сценарий за репетиране. Та, хайде чао!
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyПет Окт 15, 2010 3:24 pm

Сценария отново е в мен. Както и да е.
Първи час имахме хореография, както всеки петък. По дяволите, можеше да е някой друг ден, но нее, математиката е по - важна. В седмица имаме само три часа хореография в петък /третия е ансамбъл/, а четири часа математика, а днес имахме два часа математика, мамкаму! Понеже учителката по изобразително имала причина да замине за провинцията ни остави така и хоп - два часа математика! Аз помолих Такева да имаме един свободен час, но уви, не. Два часа математика. Споменах ли колко я мразя?!? Защото наистина я мразя. Математиката, де, Такева я обичам, като изключим, че появата й предизвиква завръщането на ледниковия период. Стига съм бърборила за математиката.
Та, така. По изобразително, Тодорова ни даде да рисуваме пейзаж на нашия роден край, дрън - дрън. Пфф. Мразя петъците. След това - Човекът и природата, един от любимите ми предмети, макар и от скоро. Правихме лабораторни опити с мензури и епроветки, но с вода. Това беше най - хубавото нещо от целия проклет ден!
Такева ми опъва нервите, като постоянно отлага казването на резултатите от "Великите избори", както ги наричам аз, за избирането на председател на класа. Нямам търпение до вторник, тя ще ни съобщи тогава.
После ансамбъл. Как се сгъчкахме два класа в тази зала, не знам. Беше мъчениеееее, все едно да ти гъделичкат краката с перо и ти да се смееш до смърт. Това е едно от наказанията, прилагани от китайците, между другото.
Спирам да пиша, защото не мога да се изразя като хората. Петъците са най - омразните ми дни.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyСъб Окт 16, 2010 12:04 pm

А, да. Вчера забравих тетрадката за дисциплина в класната стая. Мам*а му, как можах?!? В понеделник ме чака конско от страна на Такева на тема "Бъди по - отговорна и не забравяй важни неща". С Цвети се върнахме да я вземем. Оказа се, че класната стая е отключена, а вътре имаше няколко по - големи. Не посмях да вляза, защото чух нещо от сорта на " 'Айде да се...". Ъмм... Предполагам, че се сещате за какво говоря. И тогава затворих вратата. Долу ни чакаше Василена и когато слязохме аз започнах да нареждам:
- Божеее, Такева ще ме убие! Такева ще ме изкорми! Искам си вътрешноститеееее! Как можах да забравя тетрадката?!? Как, мамка му?!? Защо все на мен... защо?!? - това почти го проплаках, а Цвети се смее като луда на тъпото ми изражение и моите нареждания.
- Боже мой, Боже мой! Тая жена косъмче по косъмче ще ми оскубе косата, после ще ми премахне ноктите по краката и ръцете, а след това ще ме изкорми и ще ми натроши костите на малки парченцаааааааа! - това го казах с изражение, което подсказваеше, че щях да се разплача, но вместо това започнах издавам звуци, наподобяващи истеричен смях и лигав плач в едно.
Трябва да си приготвя броня и пухкави възглавници за понеделник...
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyСъб Окт 16, 2010 4:14 pm

Юхууу! Свалих си GIMP. Ъмм... Така, де. Свалих си GIMP - програма за обработка на изображения, която страшно много се доближава до Photoshop. Мале, ако знаете к'ви очи направих на Одете Юстман. В някакъв светъл нюанс на морско синьо. Получи се много готино, особено като ги очертах с черна линия. Мога и да си белязвам героите само да разбера как да режа кръглите четки и откъде да си сваля още четки.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyПет Окт 22, 2010 1:10 pm

Днес си беше хубаво, признавам.
Първи час - хореография. Този път не беше досадно или мъчително, даже беше хубаво. "Чистихме" танците. Не се изморих. Е, може би малко, но това си е напредък.
Втори час - пак хореография. Също беше хубаво, особено през последните минути. Но това го оставям за накрая.
После имахме два часа изобразително. Рисувахме Натюрморт, тоест, нежива природа, буквално преведено мъртва природа. Първия час рисувахме, а после оцветявахме. И всъщност беше готино. Седях до Анди - моя добра приятелка. Тя рисува адски готино, а аз съм като неандерталец, но този път картината ми беше приемлива. Поне успях правилно да нарисувам смотаното гърне. xD След това - голямо междучасие. Имаше TOBLERONE. Йей, йей, йей! Взех си два, единия е 1 лв. и като ги изядох тотално откачих, защото на мен шоколада ми действа ободряващо, особено Тоблерон и Своге, а като изям два TOBLERON - а аз откачам до крайна степен.
Та, изядох ги и започнахме. През този час пък си оцветявахме картините и моята, честно казано, си я биваше.
След туй имахме математика. Правихме упражнения за умножаване на десетични дроби. Такева два пъти ми зададе въпрос и аз успях да отговоря правилно, въпреки че усетих как стомаха ми се свива на топка от притеснение. И все пак, гордея се с постижението си. Значи съм слушала, въпреки че грам не съм се постарала да си науча тези определения и правила. Както и да е.
После имахме Природа. Стоянова ми зададе един въпрос и аз успях да отговоря правилно... отново. Правихме обобщение, затова правихме упражнения. Мен пак не ме изпитаха, въпреки че много искам да ме изпитат. Аз уроците не ги уча, но ги знам. Може би защото я слушам, та тя обяснява страхотно, кой няма да я слуша. А и като за баба (има си внучка) изеглежда много млада и се облича супер. Как ми се иска тя да ни е класна... няма те си и ни най - малка представа.
После имахме ансамбъл. Пак беше готино, но не ми се разказва.
Та, обещах да кажа какво толкова хубаво имаше в края на последния час хореография.
Йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей, ЙЕЙ! Йорданова ни каза, че април месец ще ходим в Турция за някакъв фестивал по народни танци, и то в Турция за цели ДЕСЕТ ДНИ! Много се радвам!
Та... Подробности за ходенето в Турция някой друг път.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyВто Ное 09, 2010 5:49 pm

Хайде, за да не е единствената Теди, която пише в туитъра и аз ще пиша
Първи час - Домашна техника и икономика. С една дума - скууууукаааа.
Втори час имахме История. Както винаги, Якимова отново ни зададе няколко въпроса от предишния урок и аз отговорих на два, въпреки че знаех отговорите и на другите, просто тя не ме посочи. И сега шестицата по История краси бележника ми. xD
Трети час имахме математика. За изненада на Такева и за моя днес имахме отлична дисциплина по математика и успяхме да си вземем целия материал. "А" клас rulzzz! Ъм... ние сме "а" клас. Та, продължавам.
Когато Такева ни пита за едно умножение на десетични дроби и всички започнаха да казват някакви си произволни числа и аз, понеже съм на първия чин, госпожата ме посочи и аз отговорих правилно. Това е за математиката.
Четвърти час - Български. Ненавиждам заместничката на Райкова. Много е скучна. Аз едвам се сдържах да не заспя по време на нейните монотонни обяснения за звуковия състав и значението на думите... Скууука. Отново. Нямахме актьорско майсторство. Отново. boring
Пети час - Литература. Същата песен на нов глас, какво друго да ви кажа.
Шести час - География. Преговаряхме и затова нямаме домашно за четвъртък. egyptian
И седми час - Час на класа. Говорихме за безопасност на движението. Учителя по това е много симпатичен. Старичък е, но е добър и нито веднъж не ни повиши тон. Е, малко си мрънка под носа, но ние го разбирахме. Накрая играхме на градове и държави. Първа група спечели. Голяма работа. Ние бяхме на второ място. Втора група - на второ място. ;д
И това е.
После се прибрах с Цвети, тя беше у нас. Избягахме от Валя. Тя по принцип ни следва НАВСЯКЪДЕ. Много е досадна. Такааа, спазихме нашата "традиция". Купихме си Зайо Байо от магазинчето срещу училището и се влачихме през целия път.
Като дойдохме у нас си написахме домашните и погледаме Питър Пан филма. Ох, Джеръми Съмптър. Много е готин.
След това тя си тръгна, а аз успях да си сваля Фотошоп CS3. Оказа се, че става на Windows Vista.
Преди малко имах урок по математика. Учителката, която ми дава допълнителни уроци е много добра и много симпатична. И урока трае само един час, а успяхме да решим задачите от домашното ми и още четири допълнителни задачи.
А да, в четвъртък ще е първата сбирка на ученическите съвети, а съвета на нашия клас включва и моя милост.
Голямо ухилване
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyВто Юни 07, 2011 8:13 pm

О, да! Да! Да! Да, да, да, да, да, да, да, да!!!! Най - накрая! О, йес!
Ъммм... така, започвам да разказвам.
Днес се събудих... Не, не, няма да започвам така.
След като си написах домашните за днес, отидох до една приятелка, взех си сладолед и тя дойде у нас. Там имитирахме една от класа, която ту кифла, ту супер готина и печена. Ние, естествено, имитирахме лошата й страна. Между другото, Теди, още те смятам за виновна.
Та така, дадох й да препише едни задачи по математика и докато се натуткаме то стана 12:00. Приготвих си учебниците за часовете, вързах си опашка понеже имахме репетиция и отпрашихме, но се сетих че не съм си взела тетрадката по математика, та се върнахме да я вземем. Паникьосахме се, защото щяхме да закъснеем за модул по английски. Обаче не закъсняхме.
Та, така.
Първи час - Час на класа. Помните ли тези "да"-та? Това е, защото *драматична пауза* избраха ме за председател на класа! egyptian Всички казват "Роси!". Е, някои казаха Криси, но тези бяха един - двама.
През останалото време обсъждахме какво да направим за края на учебната година. На една приятелка от "Ръководния орган на класа", както го нарича класната ни, й беше дошла идеята да направим парти на тема Хавай. Ако можеше да заминем за Хавайте...
Извинете, отплеснах се.
Втори час - Човекът и природата. Абе, знаех отговорите на всички въпроси, ама тя все други избира. Пуу.
Трети - Математика. Процентно отношение. Даде ни най - якото домашно - да решим три задачи, но ние сами да си изберем кои. Голямо ухилване
Четвърти - народни танци. Абе, голяма лигня падна и понеже на Гърция бях много несериозна и постоянно казвах "Не е честно!", та тя ме попита какъв е проблема и аз й казах "Гаджето ми липсва.". Днес ме попита какво стана, аз й казах, че сме се разделили и тя като ме попита защо аз й отговорих, че една моя фр му е казала, че съм щяла да скъсам с него и за да не го боли, той е скъсал с мен.
Пети - пак народни танци (хореография).
Днес с Алекс (бившето ми) си разяснихме всичко и разбрах, че първоначално, когато е скъсал с мен не го е заболяло, но след няколко часа го е заболяло, защото се е сетил какво е било. И знаете ли какво? Не, няма да ви оставя да познаете, ще ви кажа - мисля, че все още има шанс да сме заедно, дори да е минимален, няма значение. Ще разясним каквото имаме за разнясняване и тогава може би отново ще се съберем.
Wish me luck.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyВто Юни 14, 2011 9:15 pm

Today is the day, today is the day!!
Юпииииии!!! Най - накрая! Лятна ваканция. Днес завършваме Elizabetcho.
Та, започвам да си разказвам деняяя.
Станах някъде към 8:30, но се излежавах, естествено и си мислех за нечий сини очи. Аааах Алекс... и Християн.
Отплеснах се.
Понеже днес нямахме домашно висях на компютъра, защото беше рано и никой не беше излязъл. Някъде два часа и половина по - късно измих чиниите, после си взех тетрадка и химикалка и отпраших за даскало.
Имахме само два часа Час на класа. За годината имам само една единствена петица по География. Пълна отличничка от класа е Кристина, която сравнително много ме дразни, защото се мисли за много велика. Тя е абсолютно същата като кокошките от твоя клас, Теди.
После Такева каза, че през втория срок може да се работи сравнително по - добре и аз съм била пример за това, защото първи срок оценките ми бяха по - слаби, но сега... Ами, започнах малко повече да слушам в час и така не ми се е налагало изобщо да уча уроците вкъщи.
Така.
Когато си тръгнах, отидох при нашата групичка от квартала и се разлигавихме като за световно. Някои скачаха от дърветата (Ради, и Вили), други плюеха и се люляха на чукче на люлката (Алекс), трети целеха нас (Марто, на който сега сме му сърдити), а останалите (аз, Хриси и Вяра) просто играехме кючеци. Не слушам чалга, но все пак те са ми най - добрите приятели и бих направила всичко за тях.
Та, разсърдихме се на Марто, защото той ни целеше с костилки от джанки и пръчици и удари шамар на Хриси (забележете, тя е седми клас, а той е пети), а по - късно той започна да ни цели с камъни.
Е, това е засега.
Завършвамееееееее!!!
egyptian Um, ura? URA!
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyПет Юни 17, 2011 9:36 pm

Днес беше адския ден.
Само да кажа нещо за вчера. Една фр ми се разсърди, че не съм искала да отида с нея пред нейния вход. Ами аз какво да направя, като тя живее в Надежда 6 и там не ме пускат.
Та снощи я напсувах едно хубаво по скайпа, но естествено после се сдобрихме, но аз ще направя така, че пак да се скараме. Ако искате хронология, пишете в коментарите и аз набързо ще сложа тук - там цензура и ще я пусна в миличката ми тема.

Ох, продължавам да пиша за днес.
Та, събудих се някъде към 9:32, но пак се излежавах и си мислех за моята любов... който е с една година по - малък от мен, но е по - висок и не си личи. Уатевър.
Стана някъде към десет без десет и станах. Малко започнах да се разхождам из апартамента по гащи и бюстие и като дойде един колега на тате да вземе лаптопа му, щях да умра от срам. За щастие успях да се облека и след това влязох във Фейсбука. Минаха се няколко секунди и си викам "Абе я да излизам, няма какво да правя вкъщи."
Обух си кецовете, взех си чантичката и отпраших. На излизане от входа гледам - две малки котенца с тигрова украса се сгушили в десния ъгъл на входа. Леле, като им видях очите щях да падна. <ЗЗ Кафяво - зелени.
Веднага отидох да викна Хриси и тя като се появи на прозореца я попитах дали ще излиза и тя ми каза "Сега гледам филм и ще изляза към 12:30." и аз щом й казах за малките котенца тя каза, че веднага слиза. ;дд
После викнах Ради, Марто и Алекс (my love) и взехме котенцата при нас. Хриси излезе, Вяра също излезе и беше взела гранули, понеже и тя има котка у тях. След това аз се качих до нас и взех купичка с вода и едно кълбо прежда, с което да си играят.
Ох, леле май ще трябва да си лягам вече, защото утре с групичката ще гледаме филми и трябва да се става рано, понеже имаме среща в 10:30.
Само да кажа, че днес с Алекс и Хриси пак се гушкахме. Алекс е "много удобен" да ви кажа честно, а и е топъл.
Та, ето ви чата:
[6/16/2011 10:53:30 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: и са кво валя още ли ми се сърдиш
[6/16/2011 10:54:37 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ne mi razvalqi nastroenietoo
[6/16/2011 10:54:56 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: и ти ми разваляш моето ма аз нищо не ти казвам нали
[6/16/2011 10:55:08 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ti ve4e 3-patii
[6/16/2011 10:56:38 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: бате аз когато кажа нещо пред тебе когато съм щастлива и ти гледаш веднага да откриеш лошата му страна
[6/16/2011 10:58:10 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: и бате тва че ти е рождения ден не означава че трябва да ти се подчинявам като роб ти не си правила така на моя
[6/16/2011 10:58:50 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: и тва че е завършването не означава че трябва да ти изпълня всяко твое желание
[6/16/2011 10:58:57 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: и между другото
[6/16/2011 10:59:18 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: ти се ме поканила на рд - то ти аз те уважих купих ти подарък и дойдох
[6/16/2011 10:59:42 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: а на всичко отгоре ти ми викаш че съм нахална
[6/16/2011 11:00:01 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: ми ти кат си стисла и нищо не даваш аз какво да направя
[6/16/2011 11:01:22 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: amii ti prekalqva66 az ne govorq za rojdeniq den aide tvvaa e rojden denn nqma zna4enie no poprimcip ti nemoje6 da se useti6 koga stava6 i koga ne stava6 nahalnnaaa
[6/16/2011 11:01:50 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: kaktoo ss ioio s zrun4otoo
[6/16/2011 11:01:53 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: наа ти не можеш да се усетиш кога ставаш стисната
[6/16/2011 11:02:35 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: az znam koga summ ako neiskam to4noo naa tebee da ti damm
[6/16/2011 11:02:51 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: ти никога не искаш
[6/16/2011 11:03:08 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: аз те питам и ти ми цъкаш и прайш физиономии
[6/16/2011 11:03:08 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: nqma i da ti dam
[6/16/2011 11:03:22 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: а мен когато ме питаш аз винаги ти давам
[6/16/2011 11:03:37 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: amii daaa neiskam da ti damm
[6/16/2011 11:03:43 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: a puk na drugite 6te dam
[6/16/2011 11:03:49 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: и аз не искам ама ти давам нали
[6/16/2011 11:03:49 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: tva si e moq radotaa
[6/16/2011 11:04:04 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: aa i mejdudrugottoo ne vinagi si mi davala
[6/16/2011 11:04:09 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ako iskam
[6/16/2011 11:04:12 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: naprimer
[6/16/2011 11:04:19 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: невинаги ама повечето пъти
[6/16/2011 11:04:26 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: da be daa
[6/16/2011 11:04:34 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: of sedno bb
[6/16/2011 11:04:39 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: бате няма да си скапвам настроението заради пикли под моето ниво
[6/16/2011 11:05:02 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: koi go kazvaa (rofl)
[6/16/2011 11:05:22 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: еми да нали знаеш че съм като тебе ние сме съвсем еднакви
[6/16/2011 11:05:46 PM | Edited 11:05:50 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: emi daa za sujeleniiee ti si .......... i si su6to .............
[6/16/2011 11:06:20 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: крава заспала
[6/16/2011 11:06:36 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: nee drugo ee i e mn gadnoo nqma kak da go poznae6
[6/16/2011 11:06:44 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: taka4e bb
[6/16/2011 11:07:13 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: диегос антес* ма диегос антес
[6/16/2011 11:07:34 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: ако знаеш кво значи тва ама ти си неграмотна така че няма как да знаеш
[6/16/2011 11:07:55 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: a ti kakva si ma kurvoo ne6tasna zaspalaa
[6/16/2011 11:08:16 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: pove4e ne mi pi6iii
[6/16/2011 11:08:17 PM | Edited 11:08:19 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: курва нещастна заспала си ти ма
[6/16/2011 11:08:39 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: kvo be prostitutkoooo grozna niskaa
[6/16/2011 11:08:47 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ne mi pi6i pove4e
[6/16/2011 11:09:13 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: кажи бе кобило дебела грозна нещастна
[6/16/2011 11:09:22 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ne6to mn ti znae ustata
[6/16/2011 11:09:40 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: еми да знае ми за разлика от тебе моя речник е по - богат
[6/16/2011 11:09:45 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: e ama nie si mn mnmn mn mnmn mn prili4amee maii aa
[6/16/2011 11:09:54 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: i moq su6too
[6/16/2011 11:09:57 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: taka4ee
[6/16/2011 11:10:00 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: абе я бегай оттука
[6/16/2011 11:10:01 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: see ...........................................................
[6/16/2011 11:10:22 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ne mi pi6i stava lii
[6/16/2011 11:11:03 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: (party))
[6/16/2011 11:11:14 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: oleleee oleeeee oleee
[6/16/2011 11:11:38 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ti si prostoo ..................................................................
[6/16/2011 11:12:02 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: nqmam dumii
[6/16/2011 11:12:31 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: абе няма да падам на твоето ниво
[6/16/2011 11:12:35 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: are da ne si pi6em stava liiiii .......................................................??
[6/16/2011 11:12:50 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: пикла заспала мръсна долна е*ана у кофите
[6/16/2011 11:13:37 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: ne mi pi6i pove4ee ..........
[6/16/2011 11:14:00 PM] Ḽﻩ√ع ۣۣۜۜMع• ˜”*°•.€xXۣۜTÅ ۣۜZzỲ: staaa lii
[6/16/2011 11:14:14 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: еми става да
[6/16/2011 11:14:22 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: нали ти казвам няма да падам на твоето ниво
[6/16/2011 11:14:25 PM] - R o s с i t т u у˚ B о с s и t у: аре чао ти
*диегос антес е псувня на испански. Означава "Да ти тинтири - минтири майката."
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyПет Май 18, 2012 7:52 pm

Омона, от колко време не съм писала тук. ;дд Тъй, сега ще си наваксам като напиша роман. ;дд
Та, днес трябваше да стана в в 6 без 20, но станах в девет и... 15? Все тая. Та, станах там някъде и седнах на компютъра, за да видя дали едно момче ми е отговорило в един рп форум (едва ли някой тук ще иска линк, защото там до един са фенове на корейския поп ;д), ама не беше отговорил. ;д И така, написах си домашното по Математика, докато се ровех в 9gag (поне мисля, че там се ровех ;дд). А не, не съм се ровила там, а използвах калкулатора на компютъра, защото на Роси не й се смяташее. ;дд И тъй.
Приключих с математиката. Имах да уча по ЧиП, ама кой ти учи по тоя предмет при Евгения Пашова, която ми е толко скучна, че ако не беше Антоньо да се джафкаме, бием и шегуваме един с друг, сигурно щях да заспя в час. boring
Ениуей, изпях Bubble Pop! на Kim Hyuna няколко пъти (леко лигава песен, ама ме радва ;дд), облякох се, оправих се, стана 12:30 и айддее на скуул. ;дд Което ме подсеща за един израз, който с едно момиче измислихме-Утре сме на school, хич не е cool. ;д
Така, да продължаваме. ;дд
Първи час-"цифричките". ;дд Взехме умножение на многочлен с многочлен и получихме биг домашно ;дд. Една страница от учебника и 4 страници от учебната тетрадка. Кхм, никой не каза и думичка, защото Такева ако почне да зияе... ди енд. ;д
През междучасието ядох люти семки ;дд
И тъй, втори час-Човекът и природата. Последния урок, който взехме беше "Растеж и развитие на човека", който и не съм пипвала у нас да го уча. Та, оная ме изпита и получих шестица. О.О Така де, подсказаха ми за два въпроса (на единия от които знаех отговора), за един видях от учебника, но всичко останало си го казах сама, а това "всичко останало" бяха периодите на растеж и развитие на човека.
Таакааамм, през междучасието пак си четох книгата ("5ият конник на Джеймс Патерсън. Много е хубава, трябва да я прочетете), която днес най-сетне завърших.
Трети час-Български З.И.П. Писахме какви грешки най-често допускат учениците при писане. Нищо особено не стана.
През голямото междучасие си взех Star с пица, два Кит Кат и сладолед Galaxy с шоколад.
Четвърти час-Литература. Правихме анализ на "Радини вълнения" т.е. на 11 глава от "Под игото" и аз не отговорих само на два-три въпроса, защото не прочетох вкъщи откъса от романа, който ни беше даден в читанката. А да, трябва да прочета и книгата, защото през лятото не съм я чела.
Пети и шести час-Английски. Получих шестица на упражненията от Energy Check-а на Unit 8. ;дд От 25 човека аз и едно момиче получихме шестици, всичко останало двойки и тройки, една четворка, а петици няма. И понеже нямам учебна тетрадка през останалото време на часовете аз си драсках по една тетрадка, която си я използвам за драскане, ако ми е скучно през часовете. ;дд
След това си тръгнах, както винаги със слушалки в ушите. Тоест една слушалка. Защото другата ми се счупи. И баща ми "забравя" да ми купи нови при условие, че това му го повтарям от два месеца насам. >.<

Такам, стига толкова за деня, сега е време да си излея душата. ;дд Има един човек от класа, който особено много ме дразни-Ивет Иванова. Защо ли? Защото въпросната брюнетка не оставя сама и за миг Йоана, която е единствената от класа (освен мен), която слуша корейско, тъй като аз я запалих. После ми вика, че тя и Йони имат много общо. Това е защото не я оставяш намира, г-це Иванова. Пфх, идиотка. -.- Ще ми се да се махне от училището и всичко да си бъде както преди тя да започне да ни се натрапва.

Тъй. Това беше романът. ;дд


Последната промяна е направена от Сандара Банг на Сря Май 23, 2012 11:48 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyПет Май 18, 2012 8:56 pm

Ъм, още нещо. Айм сори, че пиша... почти един час след като написах романа си, но до утре най-вероятно ще съм забравила.
И така. На 25 юни ще се ходи на море в Лозенец. Вече сме направили резервация, дали сме парите и т.н. и. тн. И, което е най-хубавото, ще ходим със семейството на една моя много добра приятелка от класа. Нашите майки са страшна комбина (понякога в съвсем буквалния смисъл на думата О.О) ии решиха да ходим на море заедно. Когато разбрах с Анди (въпросната приятелка) като се видяхме в училище опищяхме света. ;д
Обаче... Ще изпусна ходенето в Турция. Заедно с учителката по хореография и деца от останалите хореографски паралелки ще ходим в Турция. 280 лв. 8 нощувки. 9 дни. Всичко се включва в тези 280 лв. И аз няма да ходя, защото съм на море. Ах, все забравям мястото, където ще ходим. Каличака... Чикали.... АХА! Чанак Кали. ;дд Та, както и да е.
Тази година на 1 септември с йобо* правим една година от както слушаме корейско. ;дд Ами... това е. ;дд Ако се сетя за още нещо ще добавям.

*йобо на корейски означава скъпи/скъпа, но ние с това момиче си казваме така на бъзик. ;дд Всичко тръгна от една история, която и сега пишем. ;дд Подчертавам, че си казваме така на бъзик. ;дд
**А "омона" (в предишния ми пост в началото) означаве "Боже мой!"
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter EmptyВто Ное 19, 2013 8:19 pm

От колко време не съм се мяркала тук о.о И явно не съм единствената, за съжаление :с
И все пак, трябва да си излея душата някъде и това някъде ще бъде туитър зоната.
Ъм, първо искам да изразя възмущението си от това, какви глупости съм писала тук. Like seriously, идва ми да се хвърля от някой мост- Няколко пъти. (В това въобще има ли някаква логика?)
Ениуей, за една година доста неща се промениха около мен. Самата аз също се промених сравнително много и искрено се надявам тази промяна да е за добро. Преди един месец ми се роди братче, което се подвизава под името Богдан и (поне за мен) е най-прекрасното същество на света <3 Струва ми се много нереално, защото в продължение на осем години съм била само със сестра.
Нещо друго... Приеха ме НГДЕК. Вече два месеца съм там и мога да кажа, че по-мили и готини хора не съм срещала преди. Няма такова деление на групички, каквото имаше в старото ми училище. Или ако има, то поне не е толкова изявено и всички са хиляди пъти по-единни. Освен това ме приеха и в училищния хор като втори висок глас. Бях първи по едно време, но тъй като бях много несериозна и разконцентрирана на последната репетиция и така и не успях да изпея проклетия тон, учителя ме сложи втори глас, от което хич не се оплаквам, защото все пак останах в хора (а пък и все си мисля, че втори глас ще ми е по-удобно, въпреки че те са нещо средно между ниския и високия, а на мен точно тези тонова са ми трудни ._.). Учителят накрая ми обясни, че гласът ми все още има детска нотка (така да се изразя) и затова точно там, където трябва да ми е най-удобно, на мен ми е трудно, а пък и освен това в гласа ми настъпва промяна, когато пея по-високи тонове. За щастие, Лора (приятелка от старото ми у-ще, която сега е девети клас в същата гимназия) много ми помага и ми казва, когато правя грешки и какво точно трябва да променя, за да не ги повторя.
Та, там съм два месеца и спокойно мога да кажа, че мъжката половина на гимназията е много... хм, симпатична (меко казано) и освен че си имат външен вид, са супер забавни и мили и нямат нищо против да се мотаят със зайци (като мен ;д). И понеже наскоро открих, че не съм чак толкова а-социална, се запознах с доста хора от горните випуски (предимно девети и десети клас). Впрочем, ако някой знае за Ivan Weasley (влогър в Youtube), той в момента е десети клас и е голяма откачалка :3
Мм, изкарах си първата оценка по Латински език, която (за мое щастие) е шестица. За жалост обаче, Математиката все така я карам на четворки, тук-таме някоя петица и шестица, но предимно четворки. А да, утре чакам да ми връчат двойката от контролното по География :c
И все пак се надявам занапред да стана по-добре и по специализираните предмети, и по общообразователните. Освен това нямам търпение до Май месец, защото ще имаме практика в Италия <3

Rosi signing out
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





LeE. nA's Twitter Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LeE. nA's Twitter   LeE. nA's Twitter Empty

Върнете се в началото Go down
 
LeE. nA's Twitter
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона :: Twitter zone-
Идете на: