роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Анджела Бетинсън

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Анджела Бетинсън
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Анджела Бетинсън


Female Aquarius
Брой мнения : 3
Присъединил/а се : 23.10.2010
Възраст : 26
Местожителство : varna

Герой
Име: Анджела Бетинсън
Години на героя: 16 години

Анджела Бетинсън Empty
ПисанеЗаглавие: Анджела Бетинсън   Анджела Бетинсън EmptyСъб Окт 23, 2010 1:47 pm

Анджела Бетинсън 2603629l


1.Име: Анджела Бетинсън

2.Години:15

3.Външен вид: Аз съм с дълга коса и сини очи, но на светлината от лампите те стават сивкави.
Лицето ми е бледо.
Имам нормални устни.
Полумесецът ми е в контраст с бледото ми лице.
Висока съм 165см и съм тежка 45кг. Когато се запозная с нови хора всички те ме питат добре ли съм, защото им изглеждам болна.

4.Характер: Аз сам зодия водолей и се предполага, че винаги съм съгласна с хората около мен, но не е тъка.Почти винаги съм на друго мнение и започвам да упорствам докато не стане на моята.Обичам да съм в центъра на вниманието, но не и постоянно да се говори за мен. Много мразя когато някой ме зяпа.
Стаята ми е винаги разхвърляна, защото имам много дрехи, но когато ще имаме гости винаги я подреждам.
Мразя когато вляза някъде всички да започнат да зяпат полумесеца ми, да си шушукат и да ме сочат с пръст.
Мразя хората да определят своите приятели между бедни и богати. Аз съм от средните(не сме закъсали, но и нямаме пари в повече):D,затова нямам много приятели.
Определям своите приятели по характер и нрав.
Имам една приятелка с която мисли еднакво. Имаме съвсем леки разминавания, затова ни наричат близначките.
Моята близначка се казва Елеа Водевил.

5.История: Родена съм на остров Аруба, Карибите. От малка бях приятелка с Елеа Водевил. С нея бяхме като близначки.В училище двете с Ели бяхме най-добри приятелки. Но тя замина на ваканция заедно с родителите си и не се върна... Чак след половин година разбрах, че е била Белязана и се е преместила в Дома на Нощта. Това ме натъжи. Ставах по- мрачна не разговарях с никой. Елеа ми липсваше, а мъката ми ме давеше...

Беше сутрин. Лъчите влизаха през прозореца. Изведнъж започна да ми пари на очите. И да ми дразни кожата. Скочих от леглото и отидох в банята. Наплисках се със студена вода, а когато погледнах към огледалото изпищях. На челото ми се виждаха очертания на незапълнен сапфирено- син полумесец. Знаех какво означава това...

Слязох долу при майка си. Надявах се да ме разбере. Но тя се вбеси, защото мислеше, че я мамя. Доказах й, че не съм го нарисувала. Тя въздъхна и се замисли, а аз чаках... Чаках я толкова дълго, че накрая започнах да се ядосвам и я попитах какво да правя. Тя ми отвърна, че вече не съм й дъщеря, а едно гнусно чудовище...

От лицето ми сестичаха сълзи. Качих се в стаята си. Намерих си телефона и звъннах на Елеа. Тя ми обясни как да стигна до Дома на Нощта и ме предупреди да се покрия добре, така че да не се излагам на слънце. Стегнах си багажа и си повиках такси. То ме закара в училище, но едва успях да си платя сметката. Ел ми помогна с багажа и ми показа къде да се настаня. За мое огромно съжаление не бяхме в една стая, защото аз бях третокурсничка, а тя четвъртокурсничка. Когато тръгвах от вкъщи главата ме болеше и очите ми сълзяха, но тук в училище се чувствах прекрасно.

6. Местоживителство: о. Аруба, Карибите

7. Дом. Любимец:персийска котка на име Маца и жълт лабрадор на 3 месеца с име Лили
Върнете се в началото Go down
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Анджела Бетинсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анджела Бетинсън   Анджела Бетинсън EmptyСъб Окт 23, 2010 1:51 pm

От мен си одобрена, Илиянче...

P.S. На другите оставям критиката! ;D
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Анджела Бетинсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анджела Бетинсън   Анджела Бетинсън EmptyСъб Окт 23, 2010 6:14 pm

Ами... Бих казала, че е добре. ;д Така че и от мен си одобрена. (:
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Sponsored content





Анджела Бетинсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анджела Бетинсън   Анджела Бетинсън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Анджела Бетинсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Анджела Бетинсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Герои-
Идете на: