роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Тайната врата

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната врата   Тайната врата EmptyСря Май 19, 2010 1:06 pm

Немалкото пространство, скрито зад листата на дъба при Източната стена. Да, точно както си мислите. Оттук учениците могат да се измъкват незабелязано от учителите.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПет Юли 09, 2010 6:27 pm

Като котка се запромъквах край стената, поемайки нощната смяна. Прозях се. Бях спала точно три часа през последното денонощие, така че не бях най-ефективния пазител, който историята познава. И все пак си беше нещо. Дмитий трябваше да се наспи най-сетне. Облегнах се на стената, играейки си с кичурче от косата си
Долових шум някъде наоколо. Обърнах се рязко, като извадих новопридобития сребърен кол от дрехите си. Изражението ми беше напрегнато, както обикновено бях готова да се изправя срещу всичко.
След минута разбрах, че там всъщност май няма никой. Господи. Най-вероятно вече имах и слухови халюцинации. Още една прозявка. Но тогава чух шума отново и този път вече бях сигурна, че съм чула нещо и че не си въобразявам.
- Кой е там? - попитах напрегнато, с надеждата, че там наистина има някого, защото ако съм започнала да си говоря сама, вече наистина трябва да се подложа на терапия...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПет Юли 09, 2010 6:35 pm

Бях на смяна да пазя Училището,само защото бях дампир.Е,на мен това ми харесваше,защото обичах работата си на дампир-пазител.Вече бях завършила Академията.Както и да е.
Бях си облякла черни прилепнали дънки,черни маратонки и черна блуза.Да,все черно.
Излязох от тайната врата и забелязах едно момиче.Хм,явно и тя е дампир.
-Хей,спокойно,недей да си вадиш кола.-казах аз и се доближих до нея.-Аз съм Нериса Хатауей-завършил пазител-дампир и Дъщеря на Земята.-предствих се и протегнах изящната си ръка към нея.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПет Юли 09, 2010 6:41 pm

Първоначално я погледнах с недоумение, изпитвайки леко усещане за дежа вю. След което на лицето ми разцъфна усмивка. Стиснах ръката й, внимателно оставяйки оръжието до себе си.
- Аз съм Роуз Хатауей - завършил дампир, персонален пазител на принцеса Василиса Драгомир и Дъщеря на... поначало на Огъня. - в доказателство на думите си се обърнах с гръб към нея, като отметнах косата от шията си, разкривайки гледка към клетвения знак и четирите татуирани мълнии. Побързах отново да върна косата пред шията си, преди да е забелязала прословутите белези, за които бях казала на Ванеса, че са от сребърна огърлица. Това момиче беше дампир. Нямаше да ми се върже.
- Ти си дъщеря на Джанин Хатауей? - попитах, гласът ми беше изгарящ от любопитство...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПет Юли 09, 2010 6:48 pm

-Знам,че си Лидер на Дъщерите на Мрака.-усмихнах се.Уоу,убила е четири стригоя.Е,и аз също съм убила толкова.-Брей,това е впечатляващо.Аз също съм убила четири стригоя.Ето,виж.-обърнах се и отметнах меката си кестенява коса настрани и разкрих четирите мълнии и клетвения знак.След това отново ги закрих с косата си и се обърнах към нея грациозно,самоуверено и рязко.-Да,дъщеря съм на Джанин Хатауей и на Иван Шелски.Те нямат време за мен,затова не идват на родителските срещи,но така си ми е по-добре.И без това не искам да ги виждам.Предполагам,че ти знаеш защо.-погледнах я сериозно,но после отново се усмихнах.-Хей,ти си целуната от сянката,нали?Аз също.Оттогава моята специализация е Земята,а Виденията са дар от Никс.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПет Юли 09, 2010 6:54 pm

- Баща ми е Иван Озера. Не съм го виждала... ами, никога. Познавам го само от това, което са ми казвали брат ми и сестра ми - Ванеса и Кристиан Озера. А майка ми... - махнах пренебрежително с ръка. - Господи, не съм я виждала от пет години. И, честно, не искам и да я виждам... и, да. Целуната от сянката съм. Специализацията ми беше Огън. Останалите четири елемента и лечението са ми дар от Никс. - последното го казах с леко колебание. Напоследък всичко ми се беше омешало в главата тотално. - Ти си начислена към училището, нали? - попитах. - Аз съм пазител на Лиса Драгомир. Всъщност, един от двамата й пазители. Другият е Дмитрий Беликов. И ти ли си нощна смяна?
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyСъб Юли 10, 2010 7:45 am

-Впечатляващо,наистина.-казах и се усмихнах широко,а след това отново заговорих.-Роуз,ти вярваш в келтските богове,нали?Аз вярвам,особено в Мориган.-попитах я,а след това отговорих на нейните въпроси.-Да,начислена съм към училището и да,нощна смяна съм,както виждаш,иначе нямаше да съм тук сега.Чакай малко.-минах през тайната врата и взех една хладилна чанта пълна с храна,а след това отново се върнах при Роуз.Отворих хладилната чанта и се усмихнах.-Избирай.-вътре имаше едно голямо шише недиетична кола,две чаши,едно голямо шише вода,един пакет карамелизирани пуканки и един пакет солени,голям пакет чипс със сол,пет зелени ябълки и три червени,два големи шоколада,една чиния пържени картофи и две вилици.-Не знам защо,но съм се запасила за цяла седмица.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyСъб Юли 10, 2010 11:26 am

Въздъхнах облекчено.
- Слава богу, храна! Ядох малко преди да заспя, но все пак.. - свих рамене и се засмях. Взех едната кола, а после извадих пържените картофки и едната вилица. - И да... вярвам в келтските богове. Всъщност, най-вече се убедих в силата на всичко това, когато видях Мориган. - смръщих се. От тогава беше започнало всичко - странните ми настроения, избухванията, че дори и необичайно засилиото ми се чувство за свобода от всякакви правила. Побързах да сменя темата. - Не мога да повярвам, че си тук! Наскоро се запознах с Ванеса Озера - тя ми е полусестра по бащина линия. Е, и Кристиан също... той и Ванеса са чистокръвни брат и сестра. - отново се засмях. От сънливото ми настроение не беше останал и помен. Бях прекалено развълнувана от това, че срещнах единствената си роднина по майчина линия, че да ми се спи. Пък и беше съвсем друго в сравнение с Ванеса и Кристиан, тъй като тя беше дампир. Мороите бяха... различни. С дампирите намирах общ език. Е, не че с мороите не се случваше, но все пак...
- Значи и ти си завършила? - попитах любопитно. Малко бяхме тези, които се уреждахме с по-ранно завършване...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyСъб Юли 10, 2010 1:39 pm

-И аз се радвам,че срещам някой от моя вид.Тук повечето са морои.-грабнах другата чаша и си сипах кола,а след това взех вилицата и я оставих върху чинията с картофките.-Всъщсност Мориган ме е белязала със своя знак.И теб те е белязала,нали?Благодарение на нея притежавам тази грация,това чувство за свобода и така нататък.Ето,виж,имам и доказакелство.-отметнах косата си настрани и свалих късия ръкав на черната си блуза малко по-надолу.Тогава разкрих гледка към черния гарван с червени очи,разперил криле и кацнал на едно клонче без листа.Когато Роуз се нагледа,отново закрих гарвана с ръкава и върнах косата си на място.-Не знам защо,но се появи,когато Мориган ме докосна.-казах `и и вдигнах рамене.-Да,и аз съм завършила.Помолих Алисън Зеклос,на която бях пазител да ми съдейства.-ухилих се,но усмивката ми помръкна,когато усетих нещо.-Стригой...-промълвих и извадих кола,който бях взела със себе си.Свих се като котка,готова да нападна,когато стригоя изскочи и с Роуз мигновено му се нахвърлихме,като лъвове,или в нашия случай лъвици,които се нахвърлят върху плячката си.Двете забихме коловете си в сърцето му и го убихме.-Не мога да повярвам!Как са стигнали чак до тук,по дяволите.Ох,все едно.Ще ни татуират нови мълнии.Щастлива ли си?
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyСъб Юли 10, 2010 2:00 pm

Заподскачах на мястото си като малко дете, на което са подарили кукла.
- Супер, супер, супер! - изписках, после се засмях. - Нова мълния. Последната ми я татуираха още докато се обучавах. Междудругото, на мен клетвения знак ми го сложи Дмитрий. Предполагам, че ако го помолим, няма да има нищо против да татуира и мълниите.
За секунда замълчах замислено.
- Има как да стигнат до тук. Това не е Академията, няма магически защити. А щом няма магически защити, има стригои. Затова сме тук по това време на нощта, все пак. Междудругото, как се измъкна от часовете? Аз помолих Ванеса да ме прикрие... - подсмихнах се. Нощната смяна си беше едно нелошо извинение да пропусна учебните занятия...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyСъб Юли 10, 2010 2:24 pm

-Ами,казах на Скарлет,че имам неотложим ангажимент и я помолих да ме извини от часовете.Тя знае,че съм дампир,затова мигновено разбра какво имам предвид.Имах време да посетя часа по Фехтовка,това беше добро упражнение.-ухилих се.-А,Дмитрий Беликов?Той е прочут пазител и,поправи ме,ако греша,но е и твое гадже и син на Еребус,нали?-попитах.-Да,права си.Можем да го помолим да ни ги татуира.И вярно,не се бях досетила за това.Та,както ти казвах,имах време да посетя само часа по Фехтовка.Там се бих с някаква си Мириам Ашфорд,която беше много лесна мишена.Казват `и Ем,защото си е променила името на Мириам,а фамилията си я е оставила,каквато е била преди.Преди да изляза от салона,тя ми просъска "Ще видиш,ти Хатауей,следващия път ще те победя.".Не знам защо за нея Фехтовката е толкова важна.Сигурно нейния ментор е Венера ЛаФонт.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyСъб Юли 10, 2010 8:32 pm

Разсмях се с глас.
- Ти си й казала името си, нали? Явно е озверяла, като е чула фамилията ти... тя ме мрази от сърце и душа още от моментът, в който пристигнах тук. Не знам защо. - изражението ми се вцепени при последните й думи. Тя не беше наивна като Ванеса; нямаше начин да се измъкна. Вече го беше разбрала. Като видях, че няма друг избор, го ударих на молба. - Той наистина е страхотен пазител и син на Еребус, но за последното... по дяволите, не трябва да казваш на никого, моля те! Ако Скарлет разбере, ще ме одере жива... - е, може би леко попреувеличих, но все пак. Със сигурност щях да си имам неприятности, ако Висшата жрица разбереше. И не само аз. - Ванеса почти се досети. Тя дори си помисли, че съм... - поклатих глава. - ...Че съм му давала кръвта си. - реших да не навлизам в подробности. - Но моля те, моля те, недей да ме захвърляш на вълците, защото ако Висшата жрица разбере, ще си изпатя много яко...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyНед Юли 11, 2010 6:45 am

-Да,казах `и името си.Абсолютно да,но първо се изплаши.Вече не мрази само теб,повярвай ми.-разсмях се гласно.-Не,разбире се,че няма да кажа.Ти си ми полу-сестра,не бих напавила такова нещо,особено на роднина.А и ако тази роднина е дампир...-засмях се.-Не,сериозно,довери ми се.Няма да кажа и думичка нито на Висшата Жрица,нито на никого.Няма и да кажа,че си му давала да пие от кръвта ти.Можеш да ми се довериш.Не съм като...-замислих се,дали да кажа "майка ни" или "Джанин"...-Джанин.Обаче имам само един въпрос.Защо си му дала да пие?
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyНед Юли 11, 2010 7:05 am

Сведох поглед, внезапно почувствала се уязвима.
- Нямаше друг начин. - промълвих накрая. Този път бях искрена. Историята за Ванеса за порязването от сребърната огърлица беше набързо скалъпена лъжа, за да запазя всичко това в тайна, но това, което казвах на Нериса, беше истината. - Нямаше как да стане иначе... Това беше единствената възможност. А знаеш, че на мен това не ми вреди, не и в смисъла, в който вреди на останалите. - подсмихнах се мрачно. После въздъхнах и горчивата нотка в тона ми се усети отчетливо. - Не е честно. Когато го правят захранващите, то тяхното е благородна и всеотдайна саможертва в името на всеобщото благо, макар че дори не знаят името на вампира, когото захранват. Но когато го правя аз за някого, когото обичам с цялото си сърце, само защото съм момиче-дампир, то това е долна и мръсна постъпка. - поклатих глава, след което се опитах да сменя темата, доста безуспешно. - Ти кога за последно видя така наречената ни майка? - надявах се това да я отклони от последните ми думи...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyНед Юли 11, 2010 9:18 am

-Хей,няма проблем.Щом не искаш да говориш за това...просто няма проблем.-усмихнах `и се и тупнах на земята срещу чинията с картофи.Роуз също седна,но седна срещу мен.-Разбирам,че не имало друг изход.Дмитрий е огладнял и...-спрях се за миг.-Всъщност,и аз имам белези.Алисън Зеклос е пила от моята кръв,тъй като аз `и бях пазител.Искаш ли да видиш?-без да чакам отговор,отметнах косата си на дясната страна и разкрих три белега от ухапване.-Алисън е пила само от първия.-посочих най-стария белег.-А другите два са от други морои,на които съм била пазител.-след като разказах това,се замислих върху въпроса на Роуз.Замислих се също дали да кажа "майка ми" или "Джанин". - Тя ме изпрати в Академията още на пет години.Дойде само веднъж,за да види как се справям.Не беше доволна от мен,въпреки че аз се скапвах от тренировки.Намразих я още от самото начало.Никой нямаше време за мен.-изръмжах под носа си и продължих.-Не ми е казвала,че имам полу-сестра. Видях я за последно,когато бях на дванайсет.За тези петнайсет години беше дошла само два пъти.Последния път тя бише малко по-доволна от мен.Ами ти?Кога за последно я видя?
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyНед Юли 11, 2010 8:54 pm

- От пет години. - отвърнах мрачно. - Мен ме навестяваше по-често. Виждала съм я... - направих артистична пауза. - ...пет пъти в живота си. И през всички тези пъти беше там, за да ми напомня грешките в живота ми. Е, те не са малко, никак даже, но все пак, не е от най-майчинските неща да ми ги натяква постоянно. - отбелязах, след което взех един от шоколадите и наслаждавайки се на всяко парченце, прдолжих: - Пък и на мен без нея си ми е добре. Нея я няма, баща си не познавам - какво по-хубаво?! Плюс това вече съм изпълнила мечтата на живота си. Вече съм пазителка. Така че нямам нужда от нея. Никога не съм имала. - млъкнах, преглъщайки буцата, заседнала в гърлото ми, както и сълзите, които не бяха текли от очите ми от месеци. Не и наистина. Дори може би бяха години. Аз бях силна. Трябваше да бъда силна. Нямах право на емоции. "Аз не плача. Не се страхувам.". Първите правила, от които се водех. Нямаше да ги наруша сега. Аз. Не. Плача. Поех си дълбоко въздух, за да се успокоя. Подейства.
- Познаваш ли баща си? - попитах, когато овладях гласа си.


Последната промяна е направена от Нериса Хатауей на Пон Юли 12, 2010 5:43 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Малко правописни грешки...Роуз,не ми се сърди,върша си "работата")
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 5:52 am

-Да,познавам го...-спрях замалко и направих жест,показващ отвращението ми.-...за съжаление.Той е много зает,пък и въобще не ме обича,понеже съм дампир.Все,работа,работа-знаеш какво е.Твоя баща също е от кралска фамилия.Е,все пак баща ми беше от кралска фамилия,нямаше как да не получавам каквото искам.Може би това беше най-хубавото нещо през тези пет години,които прекарах в огромното имение на Шелски,преди да ме заведат в Академията.-усмихнах се.-Май с теб имаме доста общи неща.-след като казах това,паднах на земята и започнах да се гърча,а белега ми започна да гори.Какво ставаше с мен?!?Аз не умирах.Тогава какво ставаше с мен,забога?!?-Роуз!-едва успях да промълвя.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 8:18 am

Изпищях и се свлякох на колене до нея.
- Нериса? Нериса, какво ти става, по дяволите?! - изписках и повдигнах косата й, за да видя лицето й. В мига, в който я погледнах, паниката заседна в гърлото ми, а след това отшумя. Разбира се. Как не се сетих по-рано? И с Вики, и със Сани беше станало така, че дори и с мен. А аз си позволих да се паникьосам. Ужас.
С треперещи пръсти извадох от малката си чантичка едно огледалце.
- Погледни. - прошепнах, като й го подадох.
Нейните татуировки още поначало не бяха сапфирено сини като моите. Бяха сребристи. Дори и полумесецът беше в този цвят. Сега обаче цялото й личе беше украсено с изящни, екзотични татуировки. Формите също се различаваха. Моите бяха резки, насечени, приличаха на сини пламъци. Нейните бяха по-заоблени, по-деликатни, приличаха на цветя.
Тогава усетих енергията, която излъчваше и лицето ми се озари от усмивка. Бързо навързах нещата. Първо, имаше нови татуировки. Второ, тази болка, докато се появяваха. И силата, която сякаш струеше от нея.
- Никс те е дарила с нови дарби. - осъзнах смаяно накрая.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 8:33 am

Взех огледалцето и се погледнах в него,като седнах на земята.
-Всемогъща богиньо!-извиках и вдигнах глава към Роуз.-Нови дарби?Невъзможно.Не мога да имам повече от две дарби.Аз съм най-обикновен новак.-след като казах това,чух мелодичен глас да ми говори.
"Не говори така,Дъще.Ти не си просто новак.Ти си специална.Специална си колкото Роуз.Гордей се с това.Ти го заслужаваш.".След този меден глас,отново чух нещо,но гласа не беше мек,а по-скоро властен и мелодичен.
"Дъще,Никс те дари със своя знак.Аз също съм те дарила.Както каза Никс,гордей се с това.".Мориган ми говори,Никс ми говори.Учудващо,но никога не знаеш какви са пътищата на Мориган и на Никс.
Вдигнах поглед към Роуз,като и попадох огледалцето.
-Никс...Мориган...Те,те...те ми говореха.Никс ми каза,че не съм просто новак,а съм специална толкова,колкото теб.Мориган ми каза,че тя също ме е дарила със своя знак и би трябвало да се гордея и с двете неща.Роуз,имаш ли някакво предчувствие какво става и какви са новите ми дарби?-станах и я погледнах право в очите,очаквайки отговора`и.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 8:56 am

Замислих се засекунда. Толкова много неща се бяха случили напоследък. Е, повечето бяха гадни, но се случваха и някои прекрасни неща. Като това например. Бавно започнах да осъзнавам какво най-вероятно се е случило.
- Както стана и с мен... - промълвих. - Никс ме окосна, след това и Мориган. Имам превид, докоснаха ме със знака си или както там се нарича. Би трябвало... - на лицето ми отново разцъфна усмивка на искрено щастие. - Първата ми специализация беше Огъня, още докато бях в Академията, понеже съм целуната от сянката. След като Никс ми говори за пръв път и ме беляза, получих дара и за другите четири елемента и за лечението. Така че... ами, сещаш се. - очите ми бяха пълни със страхопочитание към богините, които я бяха дарили с това, а преди това и мен. Прехвърлих в ума си нещата, които Нериса каза, че е чула от тях.
- Най-вероятно имаш дарба за всички елементи. - прегърнах я импулсивно. - Толкова се радвам за теб! - погледнах я нетърпеливо. - Изпробвай ги, искам да видя какво е да комбинираш всички елементи. - засмях се на вълнението в гласа си...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 9:11 am

Очите ми се ококриха,но после усетих нещо.
-Всъщност,усещам енергията самона въздуха,огъня,водата и на земята,но не и на духа.Но какво значения има.-започнах да подскачам като малко дете и прегърнах Роуз.-Аз също се радвам!-след тези думи престанах да подскачам и само се усмихнах глуповато.-Ами,добре,ще пробвам.-след като казах това,затворих очи и протегнах ръка напред.Там мигновено се появи въртящо се торнадо,заобиколено от червени пламъци,вода и растения.-Невероятно!-едва казах аз и "върнах" ръката си на мястото `и,а това,което бях направила изчезна.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 12:33 pm

Известно време се взирах в мястото, където тя беше показала уменията си.
- Супер. - казах накрая, след което вметнах: - Това е лично мое мнение, но според мен духът всъщност е просто обединение на останалите четири елемента, така че нищо не губиш. Пък и ти имаш дарбата за видения... моята дарба, която имам освен елементите, е лечение.
Хрумна ми да й покажа това, което бях получила от... от кого всъщност? Спомних си първият път, когaто се случи - шокът на Сани, моят собствен страх, колкото и да не исках да си го призная.
- Има още едно нещо, с което ме дариха. - казах леко плахо, крайно необичайно за мен. - Виж това. - погледнах към гърба си и се съсредоточих, като стиснах силно очи.
След секунда усетих как снежнобелите криле с черни краища се разстлаха зад гърба ми. Погледнах към сестра си, за да видя реакцията й.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 12:49 pm

-Уау!Невероятни са,Роуз!-едва успях да кажа от възхищение.-Крилата са страхотни.Направо не знам какво да кажа.Невероятни е меко казано.-седнах на земята и извадих другия шоколад,а след това го отворих и отхапах първото парченце.-Всъщност,как и кога ги получи?Можеш да споделиш всичко с мен,имай ми доверие.Не съм клюкарка.Всичко,което се случва с теб е невероятно,а и аз предчувствам,че оттук нататък започва моето приключение.-усмихнах се и отхапах още едно парченце от шоколада,гледайки към сестра си и чакайки нейните отговори на въпросите ми.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 2:53 pm

- Как ги получих... ами, много добър въпрос. Мотаех се по поляните около часовете по езда. Бях разстроена и объркана и затова си излях мъката на кобилата ми Ериния. Всъщност, Ериниите са богини на отмъщението... както и да е. Та, там се видях със Сани Суитбел - момичето, което владее огъня в моя кръг. Не съм виждала нея и Вики от доста време... - когато се замислих за тях, по неизвестни за мен причини почувствах някакво странно, хладно усещане. Внезапно ми стана студено. Опитах се да пренебрегна това, и продължих да говоря. - Изведнъж започнах да кашлям. Появи се и кръв... - потръпнах при спомена. - Мислех си, че умирам. Но след това всичко се нормализира. Изпаднах в безсъзнание и видях някаква жена... попита ме на кого повече държа - на Никс или на Мориган. Отговорих й, че съм еднакво лоялна. Тя ми каза, че точно това искала да чуе... дойдох в съзнание и изведнъж крилете се появиха. - вдигнах рамене, макар че вътрешно все още нямах представа как се беше случило това...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата EmptyПон Юли 12, 2010 3:09 pm

Уау!-казах аз едвам-едвам.-Мога да кажа,че със сигурност искаш да знаеш кой ти е дал крилата.-повдигнах едната си вежда и отхапах от шоколада,а Роуз седна срещу мен.Преглътнах и отново отхапах от шоколада,очаквайки Роуз да ми отговори и да потвърди очакванията ми.Оставих шоколада на земята,като го покрих с опаковката,за да не се изцапа.Тъкмо щях да кажа нещо,преди да замръзна на място и започнах да крещя с цяло гърло.След като престанах да крещя,започнах да се люлея депресирана.-Видение...-едва успях да кажа и бавно вдигнах поглед към Роуз,очаквайки реакцията `и.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Тайната врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната врата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Тайната врата
» Тайната полянка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: РП архив-
Идете на: