роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Тайната врата

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Тайната врата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната врата   Тайната врата - Page 2 EmptyСря Май 19, 2010 1:06 pm

First topic message reminder :

Немалкото пространство, скрито зад листата на дъба при Източната стена. Да, точно както си мислите. Оттук учениците могат да се измъкват незабелязано от учителите.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/

АвторСъобщение
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата - Page 2 EmptyПон Юли 12, 2010 3:14 pm

Бях подготвена да реагирам на нещо такова, на внезапно видение, или поне така си мислех. Но осъзнах, че явно всеки човек реагира различно на виденията, не е еднакво. Пък и виденията бяха различни...
Клекнах методично до сестра си, опитвайки се да запазя спокойно изражение и да звуча професионално и успокоително, сякаш съм правила това хиляди пъти. Честно ли? Беше ми за първи път. И не бях спокойна, не знаех какво да правя, и ме беше страх да не й се случи нещо. Но на външен вид не издадох нито една от тези емоции.
- Какво беше? - попитах. За щастие в гласът ми не прозвуча колко съм стресната. - Какво видя? Как се чувстваш? - задавах въпросите бавно, понеже бях виждала Вики, когато получаваше видение. Това я плашеше, а понякога и изгубваше чувство за ориентация. Накрая, все така с хладнокръвно и спокойно изражение, отговарящо и на гласа ми, повторих първият и най-важен въпрос:
- Какво видя?
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата - Page 2 EmptyПон Юли 12, 2010 3:28 pm

Застанах в седнала позиция и отново прекарах картината през ума си.Все още бях стресирана от видението,защото скоро не съм получавала.
Поех си дълбоко въздух и погледнах към Роуз.
-Беше в гробището на Тулса.Това вече се беше случило.Днес или в нашия случай-вчера.Не мога да видя цвета и номера на колата със сигурност,защото всичко е в пламъци.Там има двама човека,по-точно новаци...момичета.-след като обясних това прегрътнах тежко и продължих.-Някакъв човек щеше да ги убие.Едната е с руса коса,а другата е с кестенява.Те...-спрях за момент и се съсредоточих,а после отново погледнах към Роуз.-...контролират елементите вода и огън.Русата е Виктория МаКкорт,а брюнетката е Сани Суитбел.Ти ги познаваш,нали?Е,те станаха червени новаци.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Тайната врата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата - Page 2 EmptyПон Юли 12, 2010 5:01 pm

Телефонът ми звънна. Изпитах налудничавата надежда, че този, който ми звънеше, щеше да извика: "Ха-ха! Хвана се! Сани и Вики са си добре." За съжаление нямаше подобно нещо. Само мъжки глас от другата страна:
- Моргана, имаш ли представа колко точно пъти ти звънях?! Вече си мислех... Виж какво, ако...
- Ъм, имате грешка. - прекъснах го любезно. Моргана, Моргана. Отнякъде бнях чувала това име... а, да. Така се казваше сестрата на Крал Артур от легендата...
- Така ли? И с кого разговарям? - звучеше заинтригувано, но и някак раздразнено.
- С Роуз Хатауей.
- Аха... ами разликата не е голяма. - подсмихна се той. После продължи оттам, откъдето го бях прекъснала. - ...Виж какво, обещах на баща ти, че ще те закрилям. Но ако още веднъж се изправиш срещу мен, ще наруша обещанието си без да ми мигне окото! И междудругото, приеми си пратката. - и затвори.
Точно тогава момичето, което ми беше донесло писмото от Академията за завършено обучение и това от майка ми (все още не можех да повярвам на тогавашното й обвинение, сякаш да ме бележат беше моя приумица) . Макар че това момиче беше само посредник, никога не ми носеше добри новини. И точно затова може би вече започваше сериозно да ме дразни. Подаде ми една голяма кутия. Вътре, поне от пръв поглед, имаше четиринадесет парфюма. Не знаех дали вътре има нещо, но не ми пукаше. Заглавията, написани върху шишенцата, определен не бяха оригиналните имена на марките парфюми. Довиждане, красавице". "Амарант". "Райските градини". "Островинтянинът". "Сахара". 'Повелител на страстта". "Седем дни сред вълците".
Това бяха имената на любимите ми песни. Ето, че пак се започваше.
- Господи... - промълвих.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Тайната врата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата - Page 2 EmptyПон Юли 12, 2010 6:12 pm

-Закрилниикът ти,а?-попитах,макар че не се нуждаех от отговор-Сега пък какво са намислили,по дяволите?!?-изругах и погледнах бялата пластмасова кутия,украсена със сини пламъци.Имах лошо предчувствие.Погледнах съдържанието в кутията и изръмжах под носа си,а след това вдигнах поглед и отново направих този рязък,но грациозен жест,показващ нищо друго,освен отвращение.-Както и да е.Трябва да отидем в Тулса и да открием Виктория и Сани.Първо трябва да проверим гробищата или пък тунелите под земята.-тръпка премина по гърба ми,като си поислих за тунелите,които се намираха под Тулса.-Остават още...-извърнах глава настрани,сякаш чаках вятъра да ми прошепне нещо.-...петнадесет минути.Точно след 15 минути ще се съмне.Времето ще бъде мрачно,което значи,че ще бъде идеалното време за "разследване".-направих въздушни кавички на думата "разследване" и двете се засмяхме.-Както и да е.Съгласна ли си?-попитах,а Роуз само ми кимна.-Добре тогава.
15 МИНУТИ ПО-КЪСНО
-Смяната ни свърши.Трябва вече да тръваме.-промълвих и станах.
Минах набързо през общежитието и оставих хладилната чанта в кухнята и се върнах при тайната врата,където ме чакаше Роуз.
-Добр,хайде вече да тръгваме.-казах `и и се усмихнах широко,а с Роуз се запътихме към Тулса.

П.П.Ако искаш пиши в гробището или в подземните тунели.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Тайната врата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната врата   Тайната врата - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната врата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Тайната врата
» Тайната полянка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: РП архив-
Идете на: