роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Градинката

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Градинката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Градинката   Градинката - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 2:33 pm

First topic message reminder :

Зоуи се разхождаше бавно както винаги и мислеше за ритуала.Беше се напудрила така че като излиза навън да не я зяпат като животно.Всичко в нейната глава беше объркано, но тя се стараеше да не мисли за излишне неща което не се получаваше.Всичко би дала да имаше стария си живот обратно а не този объркания.Светът около нея идваше и заминаваше а тя незнаеше какво да прави

П.Пще го довърша по-късно ако не е проблем
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Градинката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинката   Градинката - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 6:19 pm

Изохках от мимолетната болка. После се отдадох на най-приятното нещо, което ми се беше случвало някога.
Старото ми училище с всичките му вампирски ученици и техните постоянни свалки, които включваха и размяна на кръв - нищо особено. Е, приятно беше, но не можеше да се сравнява с това.
Беше като най-сладкото блаженство, което е безкрайно... бзкрайно... и само то съществува. Всичко, което някога не е било наред, сега е наред и само това има значение. Само той има значение.
Интересно как някое противно човешко същество още не се беше появило да ни чете морал на тема "Макар че те абсолютни демони, все пак не трябва да правите така". Насилих очите си да се отворят и се огледах окоо нас.
Тиха мъгла се спускаше точно около нашата пейка, така че аз не виждах хората и те не виждаха нас. Това беше малкия подарък на Никс за Ерик. Усмихнах се, защото го приемах и като подарък за мен.
Добре, вярно е, че вампирите новаци са доста издръжливи и раните им заздравяват бързо. Аз все още си бях съвсем добре и се наслаждавах на ухапването му, май за щастие (що за логика съм развила?!) е улучил вена или артерия. Много, много странно дори и за вампир новак. Зави ми се свят, когато рязко извърнах глава. За да не се отпусна напълно на произвола на съдбата, зарових пръсти в косата на Ерик и ахнах. Беше мека като коприна под допира ми, имах чувството, че е най-прекрасното нещо, което съм докосвала в живота си.
Усетих когато явно започна да се овладява и се отдръпна от мен.
- Не! - изпротестирах и отново придърпах устните му към шията си. - Продължавай. - примолих се с глас, който не познавах. - Моля те, продължавай.
Притворих очи и тогава нещо разруши магията, която ни обгръщаше със воята мъгла.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
????
Гост




Градинката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинката   Градинката - Page 2 EmptyНед Апр 18, 2010 6:45 pm

Мъглата около нас се беше разсеяла. Чувствах се адски виновен заради това, което бях направил и тъкмо щях да се изпотроша от извинения , когато Роуз, сякаш прочела мислите ми, кимна и каза:
- Всичко е наред. Не се тревожи.
Е, това беше добре. Оставаше обаче още един проблем - мъглата се беше разсеяла, което беше равнозначно на това да бях казал на хората "Вие може и да ме видяхте как току-що се наслаждавах на кръвта на едно момиче, което познавам от преди няколко часа. А, да, и междудругото, ние сме вампири. Ама не се тревожете, нищо лошо няма да ви направим. Не сме такива!"
Не много добра идея. Дори и аз го съзнавах.
Източника на дразнещото пищене се оказа едно момиче на около петнайсет години, свило се в приятеля си, който я беше прегърнал закрилнически и ни гледаше обвинително. Романтика голяма, няма що.
- Мамка му! - изругах, при което си спечелих кръвнишки погледи и от една майка с пет-шест годишно дете, която минаваше покрай нас. Усмихнах й се извинително. Тя грабна детето си и побягна, сякаш е видяла Сатаната в най-чистата му форма.
Всичко това започваше яко да ми писва.
- Хей, Роуз, да се връщаме в училище, а? - предложих аз с надежда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градинката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинката   Градинката - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Градинката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: РП архив-
Идете на: