роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Езерото

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото EmptyСря Юли 14, 2010 1:29 pm

Не е ли прекрасно това езеро? Лазурно-синя и прозрачна вода, полегати брегове, вечнозелени борове... Какво повече би могъл да поиска един вампир за почивка след часовете?
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyПон Юли 26, 2010 7:29 pm

Вървях бавно край езерото и плъзгах ръката си по кората им. Бяха грапави но беше приятно. Вървях по сандали, блузка с качулка и къси панталонки. Косата ми беше вързана на опашка и имах черен молив за очи. Около мен нямаше никой, което беше идеално. Имах нужда от това да съм сама. Нямаше нищо ново около баща ми. Все още беше в кома. Господи. Мразех да умират мои близки. Все още не бях преживяла смъртта на брат си. Винаги можех да призова духа му, но не исках- щеше да боли ужасно много. Да го видя... такъв... просто бледо сияние на моят брат. Некросилата беше и подарък и проклятие. Мразех това. Да виждам толкова много хора- починали. А, аз нарушавах тяхното спокойствие в Рая или прекъсвах мъченията им в Ада. Въздъхнах и легнах под едно дърво точно до езерото. Тревата беше влажна, но не ме интересуваше. Близостта на земята ме успокояваше и ми вдъхваше надежда. Обичах природата. Още отпреди да стана белязана. Дочух стъпки край себе си, но не отворих очи.
- Хей.- каза гласът, който разпознах като Вики.
Бавно отворих очи и повторих нейният поздрав:
- Хей.
Зачаках я да каже нещо, но тя само мълчаливо седна до мен на тревата...
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Виктория ФъкюФък
Администратор.
Администратор.
Виктория ФъкюФък


Female Leo
Брой мнения : 1215
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 28
Местожителство : Някъде в нищото...

Герой
Име: Виктория ХейСтингс
Години на героя: 16 години

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyПон Юли 26, 2010 7:51 pm


Седнах до нея. Клепачите й бяха притворени. Имах нужда от приятел.. или пък не. Вече и аз не знаех, но сега имах възможност да умра от яд само заради това, че Сани е по - специална от мен на Никс.
- Никс избра Сани. Отново избра огъня пред водата.. за пореден път.
Стиснах ръцете си в юмруци и се опитах да спра напиращите гневни сълзи. Не исках да мразя нито Сани, нито Никс. Не, не исках. Просто исках аз.. исках аз да бъда сред тях. Сега оставам обикновена четвъртокурсничка и нищо повече. Усетих пареща болка на лицето си. Точно там където се намираше полумесеца ми. Стиснах зъби, за да успокоя болката си. Сякаш усетих някакви движения. Това сигурно беше Алиса. В съзнанието си видях образ на човек. Някъде човек на възраст. Не бях сигурна колко годишен беше. Имаше черна лъскава коса и красиви черни очи. Кожата му беше бледа и подаваше ръка към мен. Опитах се да се отдръпна назад, но действията ми правеха друго. Попитах го "Кой си ти? Какво искаш от мен?". От казано не се чу нищо. Сякаш нямах глас. Пръстите на ръцете ни се сляха. Усетих ледена вълна. Наоколо беше мъгливо.. още по - мъгливо от както излязох от общежитието. Въздухът около нас сякаш трепереше. Усетих приливно студена ръка и се отдръпнах импулсивно назад. "Не ме докосвай!" Чувах думите си, но това сякаш не беше моят глас. Мъжът се изхили. А при усмивката му потреперих. Аз да треперя от усмивката на готин пич като този? Не... Вярно, че беше на половина гол и това беше наистина смущаващо съблазнително за мен, но знаех, че това беше просто плод на въображението ми, защото добре си спомням, че вървях към езерото. Забелязах, че Алиса беше тъжна и тъкмо щях да й разкажа за мен и Сани, когато се случи това. Усетих същата пареща болка върху полумесеца си и тогава след като отворих очи бях в същата поза. Само дето мястото все още ме болеше...
- Алиса.. случайно да ти се намира огледало? - попитах я.
Тя повдигна поглед към мен...
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: РП архив-
Идете на: