роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 cut my life into pieces.

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 9:01 am

First topic message reminder :

twit. Теди дойде. xD Въх, трябва да режа зеле, точно днес, точно сега, преди да заминем. :// И то на баща ми. А пък имам да си пиша двата разказа, пък явно няма да стане тази седмица... No fair.


Последната промяна е направена от Лия Скай на Чет Сеп 16, 2010 11:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/

АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyЧет Окт 14, 2010 7:34 pm

Ей, Мия, да не би да се опитваш да ме настигнеш по мнения в туитера? ;дд
Днес първите три часа имахме химия и само решавахме задачи. Мен госпожата ме изкара на една, и то с излишък /т.е. които не можех/, но аз си я реших прекрасно, и то без ничия помощ. И много се радвам. ^^ Въпреки че нямам шестица. ;д
Четвърти и пети час имахме информационни. Първата ни задача беше да измислим текст за обява за междуучилищен мач по волейбол. Не помня какво точно писах, но ето горе-долу основната идея: на 21. 12. 2012 от 20.20 часа ще има мач между отбора на НПМГ, "Пингвините", с треньор Стоян Стоянов, и отборът на НФСГ, "Моржовете", с треньор Стоянка Стоянова. Срещата ще се проведе в салона по физкултура на 6-то помощно училище. ;дд И отдолу сложих снимка на пингвини и една на морж. хД Много яко стана.
А, а пък другата група нямаха и двата часа, но аз не се ядосвам, че сме си имали ние. ;д
Шести час имахме биология, там няма нищо интересно. После нямахме и физика, за което аз много се натъжих... Но пък играхме на белот в бившата ни класна стая. хД
После дойде ред на Сип-а по химия. Значи, първо, разбира се, накарах Криси /най-добрата ми приятелка/ да дойде с мен до първия етаж /химията ни е на четвъртия/. Та, на втория етаж видях Андрей, долу видях Петър, но така и не видях Иван. хД На бас, че съвсем ви обърках. После, в почивката, т.е. междучасието, пак я накарах да слезем до долу, но този път ходихме и до магазина, че да не се разкарваме като мухи без глави. Тогава видях само Петър и така. Иии... Чудя се как да започна разговор с момче, което едва-едва ме познава /и обратното също важи/ и което харесвам... Много е гадно така. От началото на годината като се видим само си казваме здрасти и това е. Много тъпо, нали?
Днес успях да не си забравя чадъра, добро постижение. ;д После вкъщи беше гадно, баща ми не ми даваше да седна на лаптопа на майка ми и така. Послех ходих на балет, върнах се, вечерях, изкъпах се, и ето ме. И след малко ставам. хД
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyПет Окт 15, 2010 12:00 pm

И сега... Йей, йей, йей, йей, йей! Получих първата си шестица по математика от почти година насам!! Много се На входното имам шест на релси и само още две-три момичета имат шест на релси. А ако не бях забравила да намеря и хикса на биквадратното, и ако си бях съкратила корена от 16/25, щях да имам пълно шест! (:
Първите два часа имахме химия. Уж щяхме да правим контролно на изчислителните задачи, но госпожата реши, че сме тъпи /не го каза в прав текст, разбира се/, и затова продължихме да си решаваме. Трети и четвърти час имахме география, която премина доста забавно. Взехме за климата на Европа, все намирахме за какво да се хилим със Здрава... А, и се чудехме как господина си мие косата /каквато всъщност няма/ и как я реше... ;д
Пети час имахме български. Взехме някакви глупости за книжовния български език и за диалектите, имаше някакви смешни текстчета, написани на диалект и домашното ни е готино - да измислим текст, пълен с правописни и пунктуационни грешки. Направо ще си заменям всяко "о" с "у". хД
Шести и седми час имахме математика. Колкото и странно да звучи, почувствах се като петокласничка. хД Ами да, знаете ли какво учихме? Умножение и деление на рационални изрази! И госпожата ни обяснява как да умножим 2/5 по 5/8, все едно сме някакви малоумни от 6-то помощно. ;дд Разбира се, втория час задачите вече бяха невъзможни за решаване.
Този път единайсетокласниците не играха футбол, така че не успях да видя Петър. :// Иван, разбира се, също не видях, но пък за няколко секунди видях Андрей, който, много се дразня, отново не ме погледна. хД Мисълта ми е, че вече няколко пъти съм го виждала, но той все не поглежда към мен и нямам никаква представа дали ме познава или не. ;д Все едно.
И, много се кефя. ^^ Снощи във фейсбук на стената си писах част от текста на Last Resort на Papa Roach. Обаче го написах не като текст на песен, ами като мисъл. И един от чехите ми писа "ur fine girl", т.е. нещо от рода на "добре си, момиче" или нещо такова. Аз му обясних, че това просто е една от любимите ми песни, и той после ми е писал защо харесвам такива текстове, а аз преди малко му отговорих, че не знам. хД Тоест аз си знам, но, разбира се, няма да кажа, не искам човека да ме помисли за някаква психопатка, чийто живот е напълно скапан и мисли само как да умре. ;д Не е така, само частта със скапания живот. Защото текста на тази песен напълно отговаря на това как се чувствам и какъв ми е живота...
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 9:22 am

Вчера осъзнах нещо. Миналата година ми е като в сън. Всичките готини мигове, които имах след като научих за Hard Cocks и всичките от групата, някак си... Губят ми се. Все едно не са се случили наистина, ами са били някакъв сън, много, много отдавна. И това въобще не ми харесва. :/
Но пък затова съм си писала нещата тук, в туитера. И след малко ще си препрочета най-готините неща и ще си спомня всичко отново. ;д
Между другото, сутрешнатаразходка с Алекс мина доста добре. Мисля, че срещнах онзи човек, който е с една лабрадорка, Лара, който още в началото на излизанията на Алекс ми каза да започна да го пускам, защото е мъжки и трябва да не се страхува. Почти 95 % съм сигурна, че беше той, защото викаше на лабрадорката си Лара. Или Тара. Но аз не познавам лабрадорка Тара в нашия парк, така че трябва да е била Лара. ;д Тя е много готина. С Алекс още от първия път, когато се срещнаха, си станаха много добри приятели. Мисля, че с нея му е най-забавно. (:
А пък стопанина й прилича съвсем бегло на Роби Уилямс, но все пак прилича на него и ме кефи. хД
И вече започвам да нося от храната на Алекс на разходките, за да му давам, когато дойде при мен като го извикам. Защото ако не се научи да се връща винаги при мен, това ще е голям проблем.
И съм много ядосана, защото брат ми сега спи и няма как да взема кабелчето за фотоапарата и да кача във фейсбук и в девианта уникалните снимки, които направих на Алекс. Просто... Като му видите муцуната, нослето и мустачките, които преобладават на снимките, ще се влюбите. хД
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 9:31 am

Ох, мамка му. Добре де, имам някакъв спомен в главата, че някъде писах всичките тези неща между 18. май и 1. юли. Къде са?? Не са в този туитър, не са в туитъра в Сикрета... Къде съм ги писала?! В някой флууд ли или... Ще се гръмна. Казвам ви. Не честно, но ще се гръмна. хД
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСъб Окт 16, 2010 2:54 pm

Значи, само някой от тук да е посмял да не гледа "Социалната мрежа"! ;дд Не, наистина, това е супер готин филм. За създаването на фейсбук е и е наистина интересен. Заслужава си двата часа киснене пред големия екран. (:
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyНед Окт 17, 2010 9:59 am

Ох, камък ми падна от сърцето. хД Оказа се, че не съм писала хубавите ми моменти в някой от форумите. Писала съм си ги в дневника. Сега си ги прочетох, спомних си всичко, и много се радвам. (: Все още всичко е като отминал сън, но поне си го имам на хартия. ;дд
А, намерих си и някакви писания от пролетната ваканция в шести клас, когато с едни приятелки се запознахме с три момчета, и когато бяха може би най-щастливите ми следобеди. =]
Сутринта докато аз учих, мама чистеше, та сега вече сме си отново с килими. Само този в трапезарията не го сложиха, защото бил много мръсен и трябвало да се изпере според брат ми. Глупости, бих казала аз. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 11:40 am

Ще вземете да ми научите програмата. ;д Първите два часа по немски нямаше нищо интересно. После имахме психология, тоест логика, която се оказа не чак толкова психопатична. Може би заради факта, че госпожата за първи път в час по психология ни разказваше нещо интересно. Не че помня какво говореше, понеже с Юлето постоянно се хилихме и си говорихме, но съм запомнила, че беше интересно. хД
По рисуване рисувахме /отново, може би за пети път от началото на осми клас/ рокли от времето на Барока. Аз, разбира се, не рисувах това, ами си рисувах моята красива пеперуда, която после оставих на перваза за спомен на някой десетокласник. ;д После имахме музика. В междучасието доста снимах джиесема ми, но, разбира се, снимките не ми се качват. После се сетих за фотоапарата и започнах да снимам като невидяла. Както си снимах и в часа по музика, госпожата реши да ме изпита, защото било против училищния правилник да се снима в училище. о.О И така, писа ми четворка, а аз бях хипер ядосана. Не заради четворката, разбира се. Ами защото от началото на осми клас момчетата не спират да говорят, но тя реши мен да изпита, защото съм направила няколко снимки, и то с позволение на Криси!! За Бога, тя е ненормална!! punch На връщане от училище продължих да снимам и, обещавам ви, ще има банчета, ако не отидете във фейсбук веднага след като прочетете това, за да ги видите. хД
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 12:13 pm

Като гледам, никой не е погледнал снимките. ;д Но вече не ми пука, не знам защо, просто днес се чувствам прекалено песимистично настроена по отношение на всякакви снимки. Макар че пак снимах, де, но просто... не знам, някакво ми е тъпо. хД
Първите два часа имахме английски. При класната. Която пак не си беше пила кафето. От една година ли не си го е пила?! Значи, тая жена крещи като луда. Тоест, не ни крещи, ами просто се държи ужасно. Вярно, Апостол говори по цял час. И не само той. Но когато всички млъкнаха, класната викна на Апостол "Млъкни бе, Апостоле!". Ъм, странно, нали? Пък когато Юлето подаваше поръчката на Маги от Ейвън, класната й се скара нещо там, и пита "Абе, какво не ви е наред на вас?!". Аз замалко щях да й кажа "По-скоро какво не ви е наред на вас, госпожо", само дето съм прекалено добричка, за да го направя. ;д
Иначе нищо интересно нямаше в двата часа. После имахме биология, по която отново бях готова да снимам. Изведнъж обаче Криси до мен каза, че ще ме изпитват и аз веднага подскочих, като госпожата каза № 25. Така и не стигна до мен, де. И слава Богу. ;д
После имахме история, нищо интересно, освен може би едно. Миналия клас били правили писмено изпитване, т.е. да пишат по тема, и нашите решили, че и ние ще правим. И така, в голямото, вместо да играем на карти и да си говорим, всички зубриха уроците. Госпожата влезе, оправи се, и ни каза, че ако не сме разбрали все още от големите, когато даде контролно на един клас, не означавало, че ще даде и на друг. Аз си и знаех, де, затова не си давах много зор. хД
После - физическо. Като гледам, май поне целия срок ще сме си в един час все със зайците. Иначе, нищо интересно не правихме, освен може би че успях, най-накрая, да направя почти четири стъпки на ръце!! ^^ В седми и осми клас можех почти по две, един път преди месец и нещо успях почти три, но днес... Леле, ще взема да се науча! ;д
Последен час, математика. Половината от часа госпожата обясняваше някакви неща по домашното на тези, на които им беше неясно /към които спадах и аз/, само че аз си разглеждах каталога на Ейвън. После взехме, колкото и странно да звучи, невъобразимо трудния урок за събиране и изваждане на рационални дроби... И така. А, и видях Андрей цели три пъти, докато излизахме от училище. ;д

Сега започва интересното. ;д
Първо, да си изкажа радостта. ;д Йей, йей, йей, йей, йей, йей, йей! Най-накрая си писах с него! Йееееееееееей! egyptian
Сега започват обясненията. ;д
Снощи, някъде към 11. вечерта, видях, че Иван е на линия във фейсбук. Пет минути се чудих дали да му пиша и какво, а през това време търсех някоя приятелка на линия, която да ми помага. ;д Даже, Рали, сестра ти питах дали може да седнеш за малко, пък ти вече си била легнала! Може ли такова нещо... И така. Все пак намерих, една Бори от бившия ми клас. Първо й дадох фейсбука му, и тя каза, че има много яки очи. ;д После ми писа, че я кефи и задължително да му пиша. И ми каза да пиша "heyyy". Така и направих. Той обаче излезе от линия, явно има проблеми с нета, защото постоянно така ставаше. След малко пак беше на линия и ми отговори с "heyy". Бори ми каза да му пиша, че и аз съм от НПМГ. Така и направих. Той ми писа "aaaaaa" и оплезено човече. Аз писах ухилено човече. ;д После го питах нещо от рода на "групата", "ще свирите ли някога" и ";д", а той май ми писа "da" и така. После, когато отново се появи на линия /т.е. след около минутка ;д/, му писах "барабаните са нещо мн яко" и ухилено човече. Той ми писа "da", "nai-qkite" и ухилено човече. Но... Майка ми от двайсет минути ме караше да ставам от лаптопа, така че трябваше вече наистина да ставам. Писах му чао и така нататък, и накрая му писах... Ох, забравих какво точно, но беше в смисъл, че пак ще си пишем. (: И така, вечерта бях много зарадвана, но през нощта сънувах някакви идиотщини, които, за жалост, въобще не бяха свързани с Иван /;д/ и на сутринта се чувствах ужасно, както и почти нищо не помнех от чата ни.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 7:55 pm

Първо, забравих да спомена в миналия си пост, днес цял ден съм като дрогирана, или и аз не знам. Вярно, снощи си легнах в дванайсет и сигурно само пет часа и половина съм спала, но... Днес направо не ми беше нормално поведението. Преди първия час играхме на белот, и аз като някаква зомбирана машина само давам там някаква карта, без въобще да мисля... И странното беше, че за нищо не мислех, не е да съм си мечтаела... разни неща. ;д
Като говорим за мечти, ето че пак си писах с Иван. ^_____^ Така че съм вери хепи. И сигурно и утре ще съм като дрогирана. ;д
Значи, това е възможно най-тъпия чат, който някога съм водила, но пак е нещо. хД

22:29 Аз: здрасти
(:
22:29 Иван: ohooo
22:33 Аз: как си
кво правиш

22:35 Иван: mi dobre sam
gledam televiziq
ti kak si
?
22:35 Аз: всъщност доста
*казвах, че ми се спи малко

нещо май ти има на нета
постоянно излизаш от линия
22:38 Иван: uuuuuuuuuu
vazmojno e
..
22:40 Аз: знаеш ли
на нас по физика ни е Жана Кюркчиева
тя сиг е майка на андрейБ
22:41 Иван: mhm
tq e
22:41 Аз: ахам
тя е готина
малко странна
ама яка

не вика мн
тва е хубаво
:D

Ох... Май ще спра да пиша тук, в туитъра, че пиша пълни глупости... Все едно някой го интересува какво сме си писали двамата. ;д Обещавам, вече ще пиша тук само ако е станало нещо супер необичайно за деня. (:
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 4:58 pm

Днес облаците бяха уникално красиви, така че първите ми петнайсет снимки от деня са на красиви облаци и на изгрева. (: А докато отивах към спирката на трамвая в седем сутринта, по тъмната и празна улица, си умрях от страх от две ухажващи се котки, едно дърво и светваща лампа. ;д
Първите два часа имахме литература и горе-долу минаха добре. Аз постоянно се ядосвах, защото имаше уникално красиви гледки за облаците, но бяхме в час и не исках да рискувам точно по литература да ме изпитат. А и госпожата си ме кефи. Успях да се измъкна от разказването на мита за Артридите /който не съм учила, защото нямам учебник/, но пък всички трябва да си правим сбит преразказ... а аз нямам учебник. ;д
Трети час имахме химия и правихме контролно на изчислителните задачи. На мен не ми беше кой знае колко трудно и съм почти 80% сигурна, че ми е вярна задачата, защото, колкото и да ми е неприятно да се сравнявам с тая кокошка, аз и Марина имаме еднакви получени резултати.
Четвърти час имахме физическо и тичахме на 50 метра. Аз и Криси се пробвахме два пъти, и двата пъти аз бях 8.6, а тя - 8.3. Забавно, нали? ;д А пък си бях купила в голямото фетучини. И Марина /гореспоменатата кокошка/ постоянно ми искаше. Аз поначало не бих се дразнила на такова нещо, или не и чак толкова много, но, за Бога, тая егоистка нито един път не е дала нещо от своята храна на който и да е от класа от осми клас до тук!
След това имахме два часа английски и един час на класа. Нямаше нищо интересно, освен че класната съвсем, ама съвсем леко се нормализира, едва видимо. ;д После ходихме на китайско с класната и още десетина човека от класа. Напълнихме си коремите и сега, както брат ми вари спагети, направо ми се повдига.
После със Здрава се прибрахме през горичката и по релсите на трамвая. Изснимахме хиляди снимки, или по-точно казано - аз снимах 108 за деня, а после паметта и батерията ми свършиха, които можете да видите във Фейсбук скоро... Но не съвсем. ;д После тя постоя малко у нас, после я изпратих обратно до пл. Журналист, после се прибрах, оправях някои от снимките и изведох Алекс. И сега пак ще оправям снимки. ;д
А, да, и днес никой не видях, освен ако не се брои Съни /китариста на Hard Cocks/. Но не съм чак толкова нещастна. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 2:50 pm

Тъпо, но факт. Снощи майка ми не ме пусна да седна отново на лаптопа към десет. А ако бях седнала, може би можех да си пиша с Иван. Отново. Ама не.
Сутринта ми беше много гадно, а да не забравя да отбележа, че и миналата вечер също беше така. Повече няма да ям в този китайски ресторант. Стомахът ми така се бунтуваше и искаше всичко да изкара навън, че направо... Ужас. ;д
Та, сутринта имах много гадна хрема, която ме мъчи някъде до края на часовете, а сега, вкъщи, вече не говоря носово. Но все пак си имам хрема. А, и успях още преди началото на първия час да си купя нескафе, така че бях способна да приемам всичката информация през трите часа химия. И, така да знаете, този алуминий направо ме плаши. Какви уравнения само, пък какви съединения... Забравих името на едно и ме мързи да ходя до стаята, но беше много дълго. Нещо от рода на натриев хексахидроалуминат или нещо такова. о.О
Четвърти и пети час имахме информационни. Влизането във фейсбук през междучасието, на което се надявах, не се осъществи, тъй като в цялото даскало нямаше интернет. А, и писахме на Уърд задачи по математика, т.е. се учихме как да записваме математически текст на Уърд.
Шести час имахме биология, нищо интересно, седми имахме физика, отново нищо кой-знае-колко интересно. Само дето много се ядосвах на гадните кокошки Мария и Марина, които, както винаги, знаеха всичко, и седяха най-отпред и госпожата само тях вдигаше. А аз си седях на втория чин, тъпо забила нос в тетрадката, чудейки се госпожата какво говори. А толкова искам да й се харесам... Все пак е майката на Андрей, де. ;д
После трябваше да имаме сип по химия, но понеже имаше съвет, госпожата остави нейния клас /т.е. химиците/ да ни дават задачи. Ние първо петнайсет минути ходихме до тоалетна /;д/, а после играхме белот докъм един и нещо и си тръгнахме. Видях само Петър, но той не ме видя и не му махнах. После Здрава дойде у нас, ядохме супа, гледахме диска с концерта за двайсетгодишнината на школата ни, отпреди пет години. После седяхме малко на лаптопа, аз я изпратих до пл. Журналист, прибрах се, написах няколко примера по математика и отново седнах на лаптопа. ;д
А иначе ето и какво си писахме с Иван следобеда:

Днес
15:22 Аз: здр
(:
15:24 Иван: ohooooo
15:24 Аз: как си
кво пр
информационни ли имате

15:27 Иван: mne v ku6ti sam
:d
15:27 Аз: аа
ми аз мислех, че сте на даскало и за тва
15:30 Иван: e te drugite moje i da sa
:D
15:30 Аз: аха
ясно

17:27 Ivan е извън линия.

Аз уж му писах и защо не е на училище, но явно вече е бил извън линия и не се е пратило. И така. След половин час тръгвам за балета. :/
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 6:11 pm

Започнах да ползвам фейсбук заради Иван... Сега ще започна и скайп да ползвам заради Андрей. ;д

20:50 Аз: хей
(:
20:51 Андрей: opa
skype
mi e
andrei0527
sled
20 min
or so
sum tam
ako iskash da ne ti kazvam vs put 4e me nqma
:D
20:52 Аз: ама аз не ползвам скайп
20:52 Андрей: dobavi me
20:52 Аз: ;д
20:52 Андрей: :O
da be
20:52 Аз: ми да
щото ми забива
20:52 Андрей: bez luji molq
20:52 Аз: и ми е тъпо
е кво
20:52 Андрей: mi imash prekaleno mn abonati za tva
20:52 Аз: питай който искаш
20:52 Андрей: i na men mi zabiva6e
20:52 Аз: сигурно
добре де
все пак
моя е witch125
не се смея

била съм на 11, когато съм си го правила
20:52 Андрей: mi ne se smei :D:D:D
20:52 Аз: хД
20:52 Андрей: axaxa :D
ti me dobavi
az otivam
da qm
:D
imah
otvratit kontrolno po matematika
+ napravih 200 kofi
:D
20:53 Аз: блях, математика
20:53 Андрей: tai 4e she se vidim v skype
20:53 Аз: ;д
20:53 Андрей: :D
20:53 Аз: окей
(:
20:55Andrei е извън линия.
21:00Andrei е на линия.

Кхъм, с него стават по-интересни чатове. Егати, за пет секунди пет пъти натискам ентър и става много смешно. ;д О, и там, където съм писала "не се смея" всъщност имах предвид "не се смей". И та така. Сега, въпреки че трябваше да ходя да се къпя, ще си почакам още малко, за да свършат двайсетте минутки. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 2:37 pm

Хм. Хороскопа на Блясък май много бърка за девите. А моите мечти по някаква странна причина започнаха да се сбъдват.
Първо, исках да се запозная с Андрей и Иван. Това се случи. След това, искаше ми се да имам номера на Андрей. Е, получих го, макар и той да не го знае. ;д И, последното и най-важното, исках той да ме познае като ме види на живо. Е, днес като от училище отивахме към Химическия факултет, го видях, и той повдигна вежди и ми се усмихна, и аз му се усмихнах. И после като минахме ъгъла почнах да йескам и да се радвам като лудите, да подскачам и какво ли не. Не знам защо е така, не е да го харесвам, повярвайте ми. Познавам се и пеперудките са ми в стомаха, само когато си пиша с Иван. Така че не се заблуждавайте. ;д
Иначе, първите два часа имахме химия, първия решавахме задачи за алуминий, а втория правихме лабораторно. Доста беше интересно и аз за първи път пипах епруветка и сипвах вещество в нея. ;д Трети и четвърти час имахме география. Господина пита дали има някой по желание за изпитване и аз, понеже разбрах, че говори за картата, вдигнах ръка. То се оказа, че наистина е изпитване и понеже не знаех нищо, ми каза да седна и не ми писа оценка. След това имахме български, не помня точно какво правихме. После трябваше да имаме два часа математика, но ходихме на "вечер на химията", затова ги изпуснахме. На тази т. нар. вечер на химията нищо не беше интересно, после с Юлето, Криси и Здрава си взехме една голяма пица от пицарията до нас, дойдохме вкъщи, ядохме, веселяхме се и в последния половин час се опитвах да им покажа танца от балета, който им предлагах да танцуваме за концерта на НПМГ. Е, решиха, че е прекалено труден, затова ще измисляме нещо. Сега ставам, за да ходя да варя картофи и моркови за картофена салата и после да извеждам Алекс. :/
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 6:51 pm

По желание на Мишето - пускам какво си писахме с Андрей. Но сигурно и още ще има, за което вече може утре да разберете. ;д

[8:39:41 PM] джамбарабамбаналъра ^^: хей
[8:39:43 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[8:39:55 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ooo
[8:39:56 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: kvo stava
[8:40:06 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ми нищо
[8:40:09 PM] джамбарабамбаналъра ^^: сега вечерях
[8:40:19 PM] джамбарабамбаналъра ^^: при теб
[8:41:47 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: mm
[8:41:47 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: super
[8:41:48 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: long
[8:41:51 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: exausting
[8:41:52 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: day
[8:41:55 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: spe4elihme
[8:41:56 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 1 turnir
[8:41:59 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: po streetball
[8:42:05 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: iggrah oshte v kvartala
[8:42:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: a sega si reshavam
[8:42:09 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: prozivodni
[8:42:14 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: na funkcii
[8:42:15 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ti kvo pravi
[8:42:16 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[8:42:22 PM] джамбарабамбаналъра ^^: стрийтбол
[8:42:24 PM] джамбарабамбаналъра ^^: кво е тва
[8:42:41 PM] джамбарабамбаналъра ^^: иначе аз бях на проект по английски
[8:42:43 PM] джамбарабамбаналъра ^^: после на имен ден
[8:42:50 PM] джамбарабамбаналъра ^^: после разхождах алекс
[8:42:52 PM] джамбарабамбаналъра ^^: и се прибрах
[8:42:54 PM] джамбарабамбаналъра ^^: нищо особено
[8:42:56 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:43:03 PM] джамбарабамбаналъра ^^: даже спах до 11
[8:43:05 PM] джамбарабамбаналъра ^^: цял рекорд
[8:43:07 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[8:44:35 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :O striitbol
[8:44:37 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: e basketbol
[8:44:39 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: na 1 kosh
[8:44:41 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: wtf :D
[8:44:50 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: lol
[8:44:51 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[8:44:53 PM] джамбарабамбаналъра ^^: добре де
[8:44:58 PM] джамбарабамбаналъра ^^: не съм информирана в спортовете
[8:44:59 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (;д
[8:44:59 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: roflmfao :D
[8:45:03 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ne sheg se
[8:45:03 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :P
[8:45:06 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: mn qsno ne moje 4ovek da znae
[8:45:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: vs
[8:45:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: na toq svqt
[8:45:19 PM] джамбарабамбаналъра ^^: точно
[8:45:20 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:45:23 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (punch)
[8:45:24 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[8:45:36 PM] джамбарабамбаналъра ^^: |-(
[8:45:37 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[8:46:56 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (mooning)
[8:46:58 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: tova
[8:46:58 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: li
[8:47:00 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: predpo4itash
[8:47:00 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[8:47:14 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[8:47:19 PM] джамбарабамбаналъра ^^: и така е добре
[8:47:20 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:49:08 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ти ква музика слушаш
[8:50:01 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: next
[8:50:04 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: question
[8:50:05 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[8:50:12 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[8:50:12 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: slu6am vs muzika
[8:50:22 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аха
[8:50:24 PM] джамбарабамбаналъра ^^: така е хубаво
[8:50:25 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:51:46 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ti?
[8:52:11 PM] джамбарабамбаналъра ^^: рок, метъл...
[8:52:17 PM] джамбарабамбаналъра ^^: горе-долу и аз вс
[8:52:21 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ама без чалга
[8:52:21 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:54:53 PM] джамбарабамбаналъра ^^: сл. въпрос
[8:54:54 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:55:00 PM] джамбарабамбаналъра ^^: имаш ли си куче, котка, нещо?
[8:55:03 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[8:56:43 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: imam
[8:56:44 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: kotka
[8:56:45 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: shto
[8:56:47 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ne 4alga?
[8:56:51 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ми
[8:56:52 PM] джамбарабамбаналъра ^^: гадна е
[8:56:53 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:56:57 PM] джамбарабамбаналъра ^^: не ме кефи
[8:57:46 PM] джамбарабамбаналъра ^^: а аз си имам куче
[8:57:49 PM] джамбарабамбаналъра ^^: малко сладко куче
[8:57:50 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:58:04 PM] джамбарабамбаналъра ^^: още е бебенце, на 5 месеца
[8:58:06 PM] джамбарабамбаналъра ^^: лабрадорче
[8:58:11 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (inlove)
[8:58:13 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[8:59:49 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: hehe
[8:59:50 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 1 mil
[8:59:51 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: leva
[8:59:52 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: sig
[8:59:52 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;D
[8:59:53 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: smi
[8:59:53 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: skupo
[8:59:55 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: e nali
[8:59:55 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (think)
[9:00:10 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ми всъщност не
[9:00:12 PM] джамбарабамбаналъра ^^: подариха ни го
[9:00:15 PM] джамбарабамбаналъра ^^: една колежка на майка ми
[9:00:22 PM] джамбарабамбаналъра ^^: дадохме пари ест
[9:00:28 PM] джамбарабамбаналъра ^^: щото не се взима без пари
[9:00:43 PM] джамбарабамбаналъра ^^: и така
[9:00:44 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:00:50 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: i kakvi
[9:00:51 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: pari
[9:00:52 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: dadohte
[9:00:53 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:01:09 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: sq ako e hubavo moje da go dadete za 500-1000 :O
[9:01:12 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (mm) (wasntme)
[9:01:14 PM] джамбарабамбаналъра ^^: пф
[9:01:15 PM] джамбарабамбаналъра ^^: никога
[9:01:16 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (;д
[9:01:22 PM] джамбарабамбаналъра ^^: а и без това не му знаем бащата
[9:01:28 PM] джамбарабамбаналъра ^^: има бели и кафяви косми
[9:01:30 PM] джамбарабамбаналъра ^^: а е черен уж
[9:01:31 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:01:40 PM] джамбарабамбаналъра ^^: иначе дадохме 5 лв.
[9:01:48 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:01:49 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: leleee
[9:01:52 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (bow)
[9:01:53 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: da vi e
[9:01:53 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: jivo
[9:01:54 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: i zdravo
[9:01:57 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (toivo)
[9:02:04 PM] джамбарабамбаналъра ^^: мс
[9:02:07 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[9:02:21 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: op 20 zada4ki reshih dokato si govorihme
[9:02:22 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:03:09 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ъх
[9:03:11 PM] джамбарабамбаналъра ^^: гадост
[9:03:11 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:03:17 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аз и две не мога да реша
[9:03:19 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:04:11 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: shto
[9:04:13 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: nameri mi prozivodnata
[9:04:14 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: na
[9:04:27 PM | Edited 9:04:33 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: y= 2sin3x +cos2x
[9:04:33 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:04:40 PM] джамбарабамбаналъра ^^: тва не сме го учили още
[9:04:41 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:04:45 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (devil)
[9:04:45 PM] джамбарабамбаналъра ^^: дано никога не стигнем дотам
[9:04:47 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:04:55 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аз модулите не ги разбирам
[9:04:56 PM] джамбарабамбаналъра ^^: пък това
[9:04:57 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:04:59 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: dano nqmate slabi angeli
[9:04:59 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:06:36 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: znaesh li zashto kogato
[9:06:41 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: belgiicite sednat na masa
[9:06:42 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: slagat 1 prazna
[9:06:42 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: i 1 pulna
[9:06:47 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 4a6a
[9:06:49 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: pred sebe si
[9:06:50 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ?
[9:07:50 PM] джамбарабамбаналъра ^^: не
[9:07:51 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:08:41 PM] джамбарабамбаналъра ^^: защо
[9:09:02 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: zashtoto
[9:09:04 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ponqkoga sa jadni
[9:09:06 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: a ponqkoga
[9:09:07 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ne sa
[9:09:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: !
[9:09:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D:DD:
[9:09:27 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аха...
[9:09:29 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:11:44 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: e
[9:11:45 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ne
[9:11:46 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: te li kefi
[9:11:47 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :O
[9:12:30 PM] джамбарабамбаналъра ^^: не, яко си е
[9:12:32 PM] джамбарабамбаналъра ^^: просто е странно
[9:12:36 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:14:28 PM] *** Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e sent 20361_101475049883429_100000628041630_39291_8363158_n.jpg ***
[9:14:30 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: mi da
[9:14:30 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:15:40 PM] джамбарабамбаналъра ^^: яко
[9:15:46 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[9:16:34 PM] *** Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e sent 14122008193.jpg ***
[9:16:37 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ae pitai
[9:16:39 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: me nqkoe
[9:16:41 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: dr vupros4e
[9:17:06 PM] джамбарабамбаналъра ^^: тва второто ти ли си го рисувал?
[9:17:27 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :O
[9:19:01 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (nod)
[9:19:03 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 1 pat
[9:19:06 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: mi beshe
[9:19:07 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: boring
[9:19:11 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: i kato vze da se polu4ava
[9:19:19 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: reshih da go napr do krai
[9:19:19 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:19:28 PM] джамбарабамбаналъра ^^: супер яко е!
[9:19:33 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (happy)
[9:19:35 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:20:14 PM] *** джамбарабамбаналъра ^^ sent Черната роза.doc ***
[9:21:21 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: kakvo e tova?
[9:21:30 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аз съм го писала...
[9:21:59 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (wasntme)
[9:23:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: whoa
[9:23:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:23:10 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: dosta e
[9:23:10 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[9:23:13 PM] джамбарабамбаналъра ^^: мхм
[9:23:14 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:30:19 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: miii
[9:30:20 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: kakvo da ti kaja
[9:30:31 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: interesna
[9:30:33 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: istoriq
[9:30:36 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: (wait)
[9:30:53 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: shtom me zaintriguva da q pro4eta
[9:30:57 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: kato se ima predvid 4e ne 4eta
[9:30:57 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:31:04 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:31:08 PM] джамбарабамбаналъра ^^: поласкана съм
[9:31:09 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:31:40 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аз имам и още
[9:31:42 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ама не са толкова хубави
[9:31:44 PM] джамбарабамбаналъра ^^: според мен
[9:31:45 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:31:54 PM] джамбарабамбаналъра ^^: този ми е любимия
[9:31:55 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[9:33:14 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: mm qko e
[9:33:19 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;p
[9:33:40 PM] джамбарабамбаналъра ^^: йей
[9:33:45 PM] джамбарабамбаналъра ^^: първия човек, който го харесва
[9:33:46 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:35:06 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: O_O
[9:35:08 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: sih
[9:35:09 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: sum
[9:35:11 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 1viq
[9:35:13 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: koito go vijda
[9:35:16 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: zatova
[9:35:17 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :P
[9:35:19 PM] джамбарабамбаналъра ^^: всъщност
[9:35:20 PM] джамбарабамбаналъра ^^: май да
[9:35:22 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:35:24 PM] джамбарабамбаналъра ^^: и аз вече не помня
[9:35:26 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:35:29 PM] джамбарабамбаналъра ^^: стара съм
[9:35:30 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:36:45 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: axax
[9:36:45 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[9:36:46 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: koi
[9:36:48 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: nabor si
[9:36:50 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 94?
[9:36:53 PM] джамбарабамбаналъра ^^: 95
[9:38:03 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[9:38:03 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: da stara
[9:38:04 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: si
[9:38:04 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[9:38:09 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:38:17 PM] джамбарабамбаналъра ^^: какво остава за тебе
[9:38:17 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:39:20 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: az sum
[9:39:21 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: stara
[9:39:22 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 4anta
[9:39:23 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: la4ena
[9:39:24 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: dosta
[9:39:26 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: vla4ena
[9:39:26 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: :D
[9:39:31 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:44:59 PM] *** Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e sent 090620103950.jpg,... ***
[9:46:13 PM] джамбарабамбаналъра ^^: еха
[9:46:16 PM] джамбарабамбаналъра ^^: уникални облаци!
[9:46:18 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[9:46:25 PM] джамбарабамбаналъра ^^: и котето ти е мн сладко
[9:46:26 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ^^
[9:46:39 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аз също бих ти пратила снимки
[9:46:46 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ама всичките ги има във фейсбук
[9:46:47 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:46:50 PM] джамбарабамбаналъра ^^: така че няма смисъл
[9:46:53 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:47:17 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: axax
[9:47:18 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:47:20 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: she gi vid
[9:47:20 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: posle
[9:47:23 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 4e sq sam go sprql
[9:47:23 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: ;d
[9:47:35 PM] джамбарабамбаналъра ^^: окей
[9:47:36 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[9:49:34 PM] Sedq_si_na_stol4e_pusha_si_koz4e: 4eki sec
[9:49:55 PM] джамбарабамбаналъра ^^: окс

АЗ съм онова, джамбара-нещо си. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 7:10 pm

Имам си Иванчо, имам си Иванчо... ;дд Ето какво си писахме:

[9:38:37 PM] Vankata: az sam
:P
[9:38:37 PM] джамбарабамбаналъра ^^: джамбарабамбаналъра ^^ has shared contact details with Vankata.
[9:38:49 PM] джамбарабамбаналъра ^^: здр
[9:38:50 PM] джамбарабамбаналъра ^^: отново
[9:38:51 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:39:37 PM] джамбарабамбаналъра ^^: как си
[9:39:41 PM] джамбарабамбаналъра ^^: кво правиш
[9:40:35 PM] Vankata: hah
[9:40:37 PM] Vankata: ekstra sam
[9:40:44 PM] Vankata: gledam nqkfo folm4e
[9:40:50 PM] Vankata: po btv
[9:40:51 PM] Vankata: :D
[9:41:00 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:41:06 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аз уж гледам по бнт
[9:41:08 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ама не съвсем
[9:41:10 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:42:29 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ти имаш ли си
[9:42:32 PM] джамбарабамбаналъра ^^: някое3 животно у вас
[9:42:34 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:42:50 PM] Vankata: brat mi
[9:42:51 PM] Vankata: :D
[9:43:02 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:43:14 PM] джамбарабамбаналъра ^^: толкова ли е гаден
[9:43:15 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:43:20 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ние с моя брат си се обичкаме
[9:43:20 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:49:27 PM] Vankata: e i nie de
[9:49:28 PM] Vankata: :D
[9:50:02 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:50:13 PM] джамбарабамбаналъра ^^: иначе аз си имам кученце, лабрадорче, бебенце
[9:50:16 PM] джамбарабамбаналъра ^^: голям сладур
[9:50:18 PM] джамбарабамбаналъра ^^: и пакостник
[9:50:19 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:50:59 PM] Vankata: a
[9:51:02 PM] Vankata: aaaaaaaaaa
[9:51:04 PM] Vankata: :P
[9:51:20 PM] Vankata: 6to ne si go ka4ila vav facebook
[9:51:34 PM] джамбарабамбаналъра ^^: има го
[9:51:40 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ама те вече са стари снимки
[9:51:44 PM] джамбарабамбаналъра ^^: чакай, ей сега ще ти пратя
[9:51:45 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[9:53:18 PM] *** джамбарабамбаналъра ^^ sent PA150116.JPG,... ***
[9:54:17 PM] Vankata: aaaaaaaa
[9:54:20 PM] Vankata: mnogo e silnooo
[9:54:21 PM] Vankata: :P
[9:54:36 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (nod)
[9:54:40 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:
[9:57:53 PM] джамбарабамбаналъра ^^: м/у другото
[9:58:01 PM] джамбарабамбаналъра ^^: аз съм 9 з, ако не съм ти казала
[9:58:01 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:58:28 PM] Vankata: ne znaeh
[9:58:29 PM] Vankata: :D
[9:58:34 PM] Vankata: az 12 v
[9:59:03 PM] джамбарабамбаналъра ^^: а аз знаех
[9:59:03 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:59:14 PM] джамбарабамбаналъра ^^: предполагах, че с андрей сте в един клас
[9:59:20 PM] джамбарабамбаналъра ^^: та той ми каза, че е 12 в
[9:59:21 PM] джамбарабамбаналъра ^^: и така
[9:59:22 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[10:00:01 PM] Vankata: mhmmm
[10:02:00 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ти ква музика слушаш
[10:03:08 PM] Vankata: rock nai-ve4e
[10:03:37 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (happy)
[10:03:42 PM] джамбарабамбаналъра ^^: най-добрата музика
[10:03:43 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[10:06:06 PM] Vankata: nali?
[10:06:14 PM] джамбарабамбаналъра ^^: точно
[10:06:15 PM] джамбарабамбаналъра ^^: (:

Е сега почнах и с Андрей да си пиша, ама скоро ще трябва да ставам, а и нещо не върви много... Та така. До утре. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 10:29 am

Мразя понеделниците. Very, very, very boring days. :/
Първо, имахме два часа немски. Тъпо, скучно, топло, какво още... На онова тестче, дето даже и тестче не може да се нарече, което правихме миналия път, имам шест. Естествено. ;д
После имахме два часа психология, т.е. логика. Горе-долу може и да кажа, че беше интересно, но часовете са си тъпи. ;д После имахме рисуване и аз, напук на мене си, нарисувах една жена, модел де, уж от Барока, но приличаше повече на нещо готическо. Но, все пак, за да си ми е готино, я нарисувах супер грозна. И, познайте, когато на края на часа я показах на госпожата, тя ми писа шест! Направо не мога да повярвам... А едно момче, което беше направило доста по-свястна рисунка от мен, получи пет или четири... ;д Ах, каква съм гадна само. Голямо ухилване
След това трябваше да имаме музика, но пак нямахме. Да се чуди човек, нещо й става на тая госпожа. И вместо да стоим в училище и да играем на белот, аз, Юлето и Здрава отидохме да изпратим Криси, която живее чааак в Левски. Та, дойде 120, возихме се до някъде, после четирите слязохме, Криси се качи на 22 в едната посока, а ние - в другата. Слязох на театър "София", качих се на 72, слязох на Графа, срещнах една приятелка, та трябваше да се връщам с нея до метрото, после се прибрах и седнах на лаптопа. ;д След малко ще стана, ще обядвам, ще реша една-две задачи по математика, ще си препиша да ми е хубавичък проектът по английски, ще си прочета нещичко по история и биология и пак сядам. Максимум два часа за всичко. ;д После на алианс и после... няма скайп, няма фейсбук, няма лаптоп, няма Иван. ;д Защото майка ми в десет вечерта преди да съм вечеряла посмъртно няма да ме пусне да седна. И така...
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 8:17 pm

Добре, скоро ще направя четири страници, ще се окаже, че аз седя най-много в интернет, но не ми пука. ;д Трябва да си го кажа.
Може би за стотен път ще кажа, че не е честно. Защо трябваше да сме в различни смени?! Не стига, че не бих имала смелост да заговоря Иван /или Андрей/, ако го срещна на живо, пък и сме в различни смени. Ъгх, искам да я убия тая тъпа Генова, която се нарича директорка! Пък и на всичкото отгоре е стара, прегърбена, няма никакъв вкус за дрехи и прилича повече на клошар, отколкото на директорка, ами и трябва 9. и 12. клас да сме в различни смени. Искам си всичко по старо му... В една смяна, когато всяко междучасие с Криси изкачвахме по четири етажа и обратно, колкото да мога няколко пъти да се засека с него и да го зърна за миг... Просто не е честно. Мразя тъпия си живот. :/

А сега ще си лягам, че майка ми твърди, че е късно. не си в ред
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyВто Окт 26, 2010 1:15 pm

Е, заглавието на темата ми вече напълно съответства на ситуацията. Животът ми просто е скапан, но за това ще пиша в нещо, което след малко ще ви покажа. Подминавам всички подробности за училището, само ще спомена, че правихме писмено по история, на което се надявам поне на четворка. А, и по биология ме изпитва, но не казах почти нищо, така че в четвъртък ще продължа. А по английски, първите два часа, първо, нямахме междучасие. Второ, оставих си кафето по желание на класната на перваза в началото на първия час. Когато свършихме, цялото беше в хартиени топчета, вероятно от Митко или Апостол. А бях отпила една глътка. Дотук с подробностите. ;д
Излизахме от училище и се чакахме, докато се съберем да ходим заедно до Сердика Център. Аз, разбира се, без да очаквам да видя някой, оглеждах двора. Все пак видях някой - точно Иван. Идваше през двора, със своята прекрасна руса коса, много якото си синьо яке и незаменимите дънки. До него беше Беатрис, която е от 9 "е", пуши и... Е, мога да кажа, че я мразя, че е гаднярка, и че я мразя. И я мразя. До нея имаше още някой, но не ми пукаше, т.е. не се интересувах кой друг е с тях. В началото, когато ги видях, бяха далече, така че не забелязах нищо нередно. Разбира се, учудих се, защото не мислех, че се познават. Но когато приближиха, видях, че ръцете им са преплетени. После, когато почти стигнаха до нас, се прегърнаха, и Иван отиде в салона, а Беатрис си влезе в училище.
Оттам нататък постоянно мълчах, е, не постоянно, де, но беше необичайно за мен. Чудех се, опитвах да измисля какви ли не извинения, но не. Така или иначе си личи, че са гаджета. Няма друга възможност.
После ходихме до Сердика, където горе-долу ме отделяха от мислите за Иван и ши*аната Беатрис. Даже ходихме в New Yorker, мъжката част, където се опитвахме да придадем на Любо по-различен вид от този на гей. Но той не и не. Но пък със Здрава се снимахме с едни много яки суичъри... После бързахме, защото Здрава трябваше да си тръгва, с Любо взехме 72, а после се прекачихме на 94, защото дойде контрола. Прибрах се, баща ми е гадняр, мразя го, колкото мразя и ши*аната Беатрис, и така.
Обмислях начини да се самоубия, но реших, че не си заслужава. ;д Добре де, само на шега ги обмислях тия начини, но все пак не смятам, че вече има кой знае за какво да живея. Да слугувам на баща си, да бърша лайната на Алекс /с извинение/, да се мъча да уча неща, които не мога, и на всичкото отгоре да гледам как най-голямата ми любов си има гадже? Е не, на това не може да му се вика живот.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСря Окт 27, 2010 11:48 am

Юху, Андрей има девиант! ;д Снощи си писах с него, и той ми го даде, аз му дадох моя. Тоя човек рисува страшни графити, честно. ^^
Иначе, днес първите два часа имахме литература. Не беше кой знае колко интересно, а аз се пробвах да нарисувам графит. Е, стана горе-долу добре, но няма как да ви го покажа. ;д После имахме химия, правихме обобщение на алуминия. После физическо, нищо интересно. После - три часа с класната, т.е. два английски и после уж час на класа. Втория час по английски вече съвсем бях изперкала и почнах да си драскам всякакви неща по тетрадката, където ми е "плана"... То не беше "stupido", не беше "boring" и въобще какво ли още не. хД В часа на класа аз, Юлето и Криси си четохме проектите, аз бях писала за Царевец, та сега имам шестица. И така. Не видях никой, а докато се прибера до вкъщи бях цялата подгизнала, въпреки че якето ми се води непромукаемо.
О, и вчера разказах на две приятелки /една от които е Йони, за който я познава ;д/ за това с Иван и Беатрис, и и двете ми казаха направо да го питам дали си има гадже. Иии... Ами, ще го питам, само че когато го видя на линия... А това май няма да е скоро. :/ Но, като гледам, все някак се справям. Днес имам изненадващо добро настроение, като се има предвид това от вчера. (:
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСря Окт 27, 2010 6:53 pm

Мхм. Убедих се, че животът е гаден. Но ще продължа напред. Все някой ще се намери. И може би можем просто да сме си приятели. Няма да си мисля лоши неща. Няма да мразя никого. Такъв е животът. Оттук нататък трябва да си се оправям сама. :/

[9:22:10 PM] джамбарабамбаналъра ^^: здрасти
[9:23:07 PM] Vankata: ohooooo
[9:23:27 PM] джамбарабамбаналъра ^^: как си
[9:23:33 PM] джамбарабамбаналъра ^^: кво правиш
[9:24:03 PM] Vankata: mi seda i sicikla predko0mputara
[9:24:08 PM] Vankata: ti kfo pravi6
[9:24:10 PM] Vankata: ?
[9:24:21 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ми
[9:24:21 PM] джамбарабамбаналъра ^^: нищо
[9:24:22 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:24:28 PM] джамбарабамбаналъра ^^: пиша си с една фр
[9:24:30 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ии така
[9:24:32 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:46:33 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ъм, да те питам нещо...
[9:46:36 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ти имаш ли си гадже
[9:46:58 PM] Vankata: 6to
[9:46:59 PM] Vankata: ?
[9:47:16 PM] джамбарабамбаналъра ^^: амм нз
[9:47:18 PM] джамбарабамбаналъра ^^: просто питам
[9:47:19 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:47:32 PM] Vankata: aaaaa
[9:47:38 PM] Vankata: az re6ih 4e nqkoi pita
[9:47:40 PM] Vankata: :D
[9:47:50 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:48:54 PM] джамбарабамбаналъра ^^: споко, само аз питам
[9:48:57 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
[9:49:06 PM] Vankata: aaaaa
[9:49:11 PM] Vankata: imam poprincip
[9:49:11 PM] Vankata: da
[9:49:34 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ахам
[9:49:36 PM] джамбарабамбаналъра ^^: оокей
[9:49:36 PM] джамбарабамбаналъра ^^: ;д
[9:50:36 PM] Vankata: 6tooo
[9:50:37 PM] Vankata: ako nqmah
[9:50:39 PM] Vankata: :D
[9:51:01 PM] джамбарабамбаналъра ^^: амии нз
[9:51:03 PM] джамбарабамбаналъра ^^: :D
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyЧет Окт 28, 2010 11:20 am

Днес първите три часа - химия. Или по-скоро бих могла да кажа направо физика. Учихме за атомното ядро, за електронната обвивка на атома... и всъщност нямаше нищо химическо в един от тези три часа. ;дд После имахме два информационни, а другата група нямаха, отново. Тъпото е, че за втора седмица уж няма интернет в цялото училище. Ама съм сигурна, че госпожата просто ни го спира, но не ни го казва. Което е тъпо де, миналата година другата госпожа си ни го спираше, докато си бяхме във фейсбук и се усмихваше... а ние не се сърдихме. Докато така е по-гадно. :/
Още по средата на първия час започнахме да играем на Супер Марио. Открих, че той бил водопроводчик, който трябвало да спаси света. ;дд Иии оттам като почна една лудост... Значи, ние четири момичета поне си играем на това. И всяка си вика на своя компютър. хД Пък се сетихме с Юлето, че просто ще копираме задачите на "е" клас и няма да се занимаваме. ;д Така че и втория час поиграхме малко, но после ни омръзна. Маги ни донесе някаква брошурка, на която пишеше Съветите на Маги /не нашата, разбира се/, която беше обучителна. Тоест, във вид на комикс учат момичетата как да се предпазват от забременяване. ;д Като я прочетохме, започнахме с Юлето да играем на волейбол с нея, абе въобще... Полудяхме. ;д
После имахме биология, госпожата ме доизпита и ми писа 5 1/2, което си е направо постижение за моя милост. ;д Обаче физика нямахме...
И като казвам физика, се сещам за това, което снощи си писахме с Андрей. Аз му казах, че майка му ни е по физика, а той ми вика, че ако я ядосаме, ще ни избие и ще ни зарови в двора. хД Аа, и дето ми беше харесал графита - писа ми, че той като нарисувал своя първи, хората бягали с писъци. хД Ама така смешно го каза, че аз като се разхилих... ;дд И така. Довечера отново на балет. :/
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 7:34 pm

Вярна на принципите си, ще пиша и днес тук. (:

Първите два часа имахме химия. Не беше кой знае колко интересно, пак учихме за разни физико-химически неща за атомите. ;д Първия час издържах, но втория вече щях да заспя. Не мога на химия сутрин, без да съм пила кафе. Просто... Всичко ми минава покрай ушите и нищо не схващам. Пък като се има предвид, че това е нов материал, от който пък нищичко не разбирам, направо... О, и забравих да кажа, понеже сутринта бях с вълнени ръкавици без пръсти, на десетата минута вече не си ги усещах. ;д
Трети и четвърти час имахме география. Господина реши да ме доизпита от миналия час, но аз успях да си прочета единствено няколко редчета за водите на Европа /"Олеле, на Европа й изтичат водите!!" ;д/. И така, когато ме изкара на картата, аз си избрах да говоря за водите. Разбира се, приказвах пълни глупости, и то малко, на всичкото отгоре, така че той ми писа четири. Две момичета, "кокошките" на класа, изкараха петици. И, моля ви се, ядосаха се. А аз на втората минута вече бях забравила за четворката. После две момчета получиха шестици, и ония като почнаха да се дразнят... Божей, просто не ги разбирам.
После имахме български, нищо интересно. После - два часа математика, правихме упражнително контролно, защото във вторник ще правим тест. От четири примера два ми бяха верни. (: ;д Аа... Друго май няма.
След това ходихме до Сердиката, както се уговаряхме от не-знам-си-кога. Там разглеждахме, аз си харесах две шапки от Дженифър - едната стил "Майкъл Джексън", за 26 лв., която много ми отиваше, и другата - кафява, плетена, от онези, дето стоят отзад на главата... Абе, сещате се. ;д За 16 лв., и съм решила да измоля мама да ми даде и в сряда да ходя да си я купя. (: Оо, мерих и една риза в... Е, не помня къде, но... Божичко, това ми беше идеалът за риза! С навити ръкави, на карета, дълга... Но 60 лв. Посмъртно няма да дам толкова пари за една риза в сегашното си положение. хД Но беше уникално яка.
После със Здрава пробвахме едни обувки на платформи, които бяха много удобни. Имаме снимка във фейсбука. Накрая, след като минахме през още един-два магазина, нси тръгнахме. Аз, Здрава и Юлето продължихме към Пиротска, защото Юлето трябваше да си купи ботуши. Е, казвам ви, такова обикаляне... Мразя я тая улица. ;д Значи, излезем от един магазин, до него отново за обувки - хайде вътре! :/ Но пък пробвах едни обувки на 10-сантиметров ток, а може и повече, на които се чувствах много удобно и доста висока. И бяха хубави на всичкото отгоре. Пък в един от следващите магазини видяхме едни ботуши... Леле, не ботуши, а ботушища. ;д Значи, тия неща бяха на поне 20-сантиметров ток, високи до много над коленете, абе... Както каза Здрава, стил "Лейди Гага". Искаше ми се да ги пробвам, само да видя как ще стоя върху тях, но пък някакъв мъж ми каза да не си правим шеги с това и ние си тръгнахме. Гадняр. Можеше да стане много яко. ;д А после, като се прибирах, не стига, че прекалено късно разбрах, че десятката не минава покрай Халите заради метрото, ами и дясната ми китка измръзна. ;д Аз нали бях с блуза до лактите и поло, и без якето, защото ми беше топло. И както се досещате, на пет градуса без да се движи китката ми просто измръзна. Като се прибрах, едва пишех по клавиатурата. хД
Иии, до преди малко пак си писах с Андрей, той ми хареса новия графит, на който пишеше Antistar, пита ме дали съм ходила в магазина, каза, че има оттам тениска и суичър, много яки, аз пък му казах, че имам туника, също много яка... И така. Пак си пратихме мечешката прегръдка. ^^
А, и следобеда, т.е. вече почти вечерта Иван влезе на линия, аз му писах, но той после излезе... И още не е тук. :/ Ох, все едно. Направо си се чудя защо не съм депресирана, тъжна, емо, луда в лошия смисъл на думата, мразеща всички... А аз съм едно лудо същество, което се кефи на 10-сантиметрови токчета, дето винаги е мразело обувките на токчета. И на всичкото отгоре въобще не мисли за Беатрис или която там може да е гаджето на Иван... Наистина е странно, явно все пак съм полудяла. ;дд
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:46 pm

И така... Звънях, звънях, и най-накрая си намерих с кой да изляза. За петнайсет минути стигнах до Орлов мост, където почаках малко Тони и двамата й приятели /които се оказаха десетокласници също от НПМГ/. Както си ходих бавно, колкото да запълня времето, гледам - на една пейка седнал Андрей, пред него прав стоеше Иван. Викам си, сега ще отида, ще ги поздравя. Ама не. Реших, не знам и аз какво реших, но се отказах. После видях, че Тони и приятелите й са на светофара и тръгнах натам. Минах покрай Иван и Андрей, коленете ми направо... не си ги усещах, чувствах се, все едно ходя като мекотело. Но те не ме видяха. После отново минахме покрай тях, те пак не гледаха към нас... А аз пак не отидох да ги поздравя. После, когато вече се прибирах, направо си умрях от яд. Защото аз точно това исках - да си им кажа на живо "Здрасти", пък оттам нататък - щях да говоря според ситуацията. ;д И ги видях точно само двамата, просто беше идеалният момент да ги поздравя... да си поговорим... да погледна Иван в очите... А аз съм тъпа и, Роси, колкото и да отричаш това мое твърдение, аз няма да ти повярвам. Защото просто съм тъпа, или най-малкото... Не знам, и аз не знам. Но просто това беше моят шанс.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 1:21 pm

Първите два часа имахме английски, нищо особено. Върна ни контролните, аз имам 5.60. А Здрава има 5.63, а Любо - 5.67, но на мен въобще не ми пука. Казвам го, защото ако бях като онази кокошка Марина, щях да съм опищяла цялото училище. ;д
Трети час имахме биология, нищо интересно, четвърти - история, пак нищо интересно... После физическо, скачахме, аз скочих 1.72. (: Иии доста снимах, има ги снимките във фейсбук. Тамън можете да ми видите класа. ;д После имахме математика, правихме контролно, за което аз нищо не бях учила. Бяха четири задачи, аз реших всичките без четвърта. И странното е, че бях сигурна за решенията, които получавах, а това никога не се е случвало. ;д
После, като излизахме от даскало, видях Андрей. Беше с Калина от "д" и Диди от "е" клас, но след минутка си седна зад футболната врата и беше сам. И аз пак исках да отида да го поздравя. Но не отидох. А даже в първата една минутка, след като го отминахме, мислех да се върна и да си поговорим, но се отказах. Както и да е, Юлето уж ме успокои с твърдението, че ще изглежда тъпо да отида при него, за да го поздравя.
А преди малко видях, че във фейсбук Калина му беше писала, че го обича наистина. Иии се замислих, че може и малко да си го харесвам. Тоест, аз много си го харесвам като човек, но като за гадже... Всъщност може би и като за гадже, но Иван си е моята любов, не ми пука. ;дд Иии сега ставам, че ще ходя да пробвам някакво яке-палто близо до работата на мама, ще закъснея и тя ще ме убие. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 7:56 pm

Хах... Една приятелка казва, че няма смелостта да добави като приятел във фейсбук този, който харесва. А аз, за Бога, си добавих вече двама /и половина ;д/, които харесвам, и си пиша с тях. Имам им и скайповете. И даже... си пишем. ;дд Много се радвам. Понеже винаги съм се смятала за супер стеснителната, супер срамежливата и супер сдуханата. Но явно не е чак толкова много като супер. ;д Ето, сега за първи път си добавих момче, от 10-ти клас, който, да, допада ми, и веднага му взех скайпа, и вече си пишем. Нормално. И много се радвам. Въпреки тъпата ми постъпка след училище. Сега Иван е на линия вече, но аз пък трябва да ходя да се къпя. Нищо, ще му кажа едно здрасти. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Sponsored content





cut my life into pieces. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cut my life into pieces.   cut my life into pieces. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
cut my life into pieces.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Life sucks or what?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона :: Twitter zone-
Идете на: