роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!

Go down 
+3
Итън Уейт
Силфида Дуфасие
Колин Блекбърн.
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПет Ное 26, 2010 8:41 pm

First topic message reminder :

...
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm

АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyСря Яну 12, 2011 1:37 pm

Честитоо! ^^ Аз пък да се похваля - имам шест на класното по литература, преписах напълно дословно цялото съчинение. ;дд
А, и между другото, Роуз, ще извиняваш, но още не съм си прочела новия разказ. Може би по-късно, може и утре, но все пак, обещавам, ще е тази седмица. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyСря Яну 12, 2011 6:56 pm

;дд Няма проблем. Аз просто пиша, понеже нямам друга работа, но пък имам муза, не е задължително да го четете. ;дд
Бтв, хора... аз не знам дали ще успеем да се справим с превода. Трябва да го направим до края на януари (което е след 15-ина дни), защото някъде в началото на февруари тя излиза на български. о.О
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Сарафина Дюшан
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Сарафина Дюшан


Female Taurus
Брой мнения : 316
Присъединил/а се : 09.05.2010
Възраст : 28
Местожителство : In the middle of nowhere...

Герой
Име: Сарафина Лорелай Дюшан
Години на героя: 17 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyЧет Яну 13, 2011 5:18 pm

Защо не направите превод на следващата? Тази... Awakened... Всъщност, аз не знам дали е излязла и на английски все още. Излязла ли е?
И съжалявам, че не мога да се включа в превода. Просто наистина не мога. Дори и да намеря време няма да се справя. Не съм учила английски от повече от половин година и бавно, но сигурно съм почнала да го забравям. С този испански ми стана пълна мешавица в главата, хващала съм се да измислям изречения смесица от четири езика, направо страшно е положението хД
Върнете се в началото Go down
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyЧет Яну 13, 2011 6:55 pm

Разбирам те. ;дд Аз английския съм го учила седем години и сега го знам едва ли не перфектно, но сега уча френски - 20 часа седмично (предполагам и ти си така с испанския), от догодина руски, сега уча и финландски и като класната проверява присъствието, някой път и отговарям на разни езици, нямащи нищо общо с френския. Да не говорим, че един път написах половината диалог на контролното на английски и се усетих чак накрая... После трябваше да драскам всичко... ;дд
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyЧет Яну 13, 2011 8:32 pm

Хах.. Аз, слава на Бога, нямам чаак такива проблеми. ;дд Френския съм го учила само две години, и мога само да кажа как се казвам и разни отделни думички. Английския ми е най-лесен, и затова в час по немски винаги, когато госпожата пита как е някоя дума от български на немски, аз се сещам за на английски.. хД
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПет Яну 14, 2011 9:46 am

Аз пък съм си добре. На този етап в училище имам 22 часа английски седмично, а и го уча от малка, така че нямам много проблеми... Испанския пък ще го уча от догодина...
Иначе - имам рожден ден и съм болна. Както и 61% от класа ни. Засега се чувствам горе-долу добре, но както се очертава, няма да го празнувам, защото почти всичките ми приятели също са болни... Е, не, съдбата има извратено чувство за хумор.
Върнете се в началото Go down
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПет Яну 14, 2011 11:40 am

Аз съм си най- добре. Само английски. :DDD
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПет Яну 14, 2011 4:24 pm

Ауу, Цветс, това е гадно.. :// Аз и тук да ти кажа - честит рожден ден! ;рр
То и аз вече не съм добре.. ;дд Не че съм болна, ох, де да бях болна.. Такам, все едно. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПон Яну 17, 2011 11:50 am

Оо, Цвети ти мислиш, че твоето е гадно? А как ти се струва рожденния ти ден да е на връх Великден?!? И баща ми иска да ме мъкне на Велинград тогава... :\\ Обаче както винаги Лама си гледа от добрата страна xD :
Понеже Велинград е близичко до София може и най- сетне да си направим свястна форумна среща! ^^ Много ще се радвам. ^^
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПон Яну 17, 2011 1:55 pm

А как ще успееш да се измъкнеш от зоркия поглед на баща ти и да стигнеш до София? ;дд
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПон Яну 17, 2011 3:01 pm

Какъв зорък поглед, аз него ще го изтормозя да ме докара. ;D Защото, ако не иска ще трябва да плаща билетче за автобусче. devil Слънчо Лама замалко ще премине в Дяволчо Лама :DDD
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyПон Яну 17, 2011 4:30 pm

хД Бтв, аз ако стигна до национален кръг на олимпиядата по химия /чийто първи кръг е на 5. февруари, да стискате палци ;дд/, ще бъда у Варна.. ;рр
А, да, аз всъщност съм луда - ще ходя на 5. февруари на олимпията по химия, на 19. - по английски и на 20. - по немски. Оставаше и на 6. да отида на биологията и щях да съм.. :Х
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 11:43 am

Горкичката. :\\ Но ще се радвам да дойдеш във Варна. ^^

За новия ти разказ- всичко, което казваш на практика си е вярно, но все пак. Ти си на 15! Животът е пред теб. И дори и да си нещастнаот към любов хубаво запомни мисълта в подписа ми. Винаги ще има светлина около теб. Семейството ти, приятелите ти. Колкото и слаба да е светлинката пак ще я има. (:
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 12:15 pm

Е, аз моето семейство не зачитам за семейство, а приятелите ми доста лесно, мисля, биха ме изоставили, така че.. (:
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 3:17 pm

Не е хубаво да разсъждава така човек, дори и да е вярно. Аз например съм единствената в новия ми клас, която стои встрани от останалите, просто защото се чувствам, сякаш говорим на различни езици. Но все пак, живей живота си пълноценно - обичай, усмихвай се и плачи с цялото си сърце, животът не продължава вечно...
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 3:59 pm

Елиз Стоун написа:
Ти си на 15! Животът е пред теб.

Преди малко се сетих за нещо - точно това, че съм на 15, и че само след 4 години вече ще трябва да напусна училището, да започна да работя.. да стана възрастен. А не искам. Не искам да пораствам, не искам да съм самостоятелна, не искам да навлизам в рутината на всекидневния живот..

П.П. Извинете ме за песимизма ми и сложните думи, които използвам, ноо вече така свикнах. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 4:10 pm

Аз, честно казано, искам да завърша. Остават ми още само три години и малко. Знам, че може би ще прозвуча малко жестоко, но всъщност единственото, от което човек се нуждае, е воля. Воля да събереш смелост, да постигнеш това, за което мечтаеш, воля да се бориш за себе си, за мечтите си, за най-висшата си цел. Оттам нататък всичко е в ръцете ти.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 4:50 pm

Това е така, да, обаче аз не мога да си представя как ще.. хах, как ще живея без приятелите си.. Тоест, да, аз ще си намеря нови, но ще трябва да работя, за Бога, а въобще не искам!! ;дд
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 5:22 pm

...което ми напомня за една тотална глупост, която свърших днес. Хрумна ми, че трябва да издавам книга! Даже писах на издателството... Боже! И аз съм една... Confused
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 7:57 pm

А! Наистина ли?? Леле.. Това е суууупер яко!! ^^ Ох.. Знаеш ли, сега се сетих нещо, което се сещам от няколко седмици.. Ти нали си първа смяна? И си още в 35-то? ;дд Значи, аз, докато сме първи срок, в понеделник и вторник имам по шест часа, и да взема някой път да те изчакам някъде пред 35-то, за да се видим.. Защото аз така или иначе всеки ден минавам оттам като се прибирам. ;д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 8:12 pm

Ами, аз в края на срока съм на зелено за четири дни, а сега ни оформят... Сетих се нещо! Аз втория срок минавам втора смяна. Можем да се видим когато ти се връщаш от училище, а аз отивам.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Елоиз Уейн Вайпър
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Елоиз Уейн Вайпър


Female Aries
Брой мнения : 1083
Присъединил/а се : 20.06.2010
Възраст : 25

Герой
Име: Елоиз Уейн Вайпър
Години на героя: 17 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 8:42 pm

Здравейте!Хм,как сте?Липсвах ли на някой?/сигурна съм,че не xD/
Теди,много олимпиади!/аз никога не бих отишла на толкова/.Иначе ние ще имаме олимпиада по английски и ще отида,но все още не знаем кога ще бъде.По руски мина,но аз не отидох защото нищичко не разбирам от този език.Естествено,най-красивото момиче от класа отиде/знаела 4 езика,бла-бла-бла,руски,български,английски и...финландски.Все пак е от Финландия какво да правиш./Честно казано,много и завиждам/че то кой ли не и завижда uh-oh /.И се чувствам ужасно.Утре е контролното по математика,бях се подготвила още преди седмица,а сега съм болна и няма да го правя!/госпожата по Чов. и пр. беше права-няма нищо честно на този свят!/
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampires.forums2u.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyВто Яну 18, 2011 9:23 pm

Сериозно?! От Финландия?! Еха... то и аз го уча, но за съжаление не съм оттам, въпреки твърденията на целия клас, че имам някаква кръвна връзка с тази нация ;дд
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyСря Яну 19, 2011 3:13 pm

Напълно съм съгласна с тях. Обаче Финландия и Германия са си най- яките държави. <33333

Теди нямаш вяра в приятелите си. От свое име ти казвам, че един приятел си ми е приятел за цял живот. И дори и да не сме се чували 15 години ако ми звъннеш пак ще се зарадвам. (: И съм сигурна, че всичките ти приятели в училище /Примерно Ерика и онази Зузи Шупова/ са на моето мнение. (:


ААа, Мишке къде се губиш, сестро? От колко време не сме се виждали! :D
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 EmptyСря Яну 19, 2011 4:21 pm

Дам, Ерика не ми е от училище, а Здрава е.. тя е просто за забавление. ;дд
Иначе, Мия, ти май не ме разбра - ние с теб сме една и съща смяна - 1-вия срок сме сутрин, 2-рия - следобед, така че просто другата неделя вечерта /или следобед/ ще ти звънна, за да се уговорим за понеделник.. Става ли? ;р
Ии, Мишенце, добре дошла отново!! ^^ ;д
А аз.. забравих какво щях да казвам. хД
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Sponsored content





FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!   FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD! - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
FrOm ThE dEaTh AnD tHe AsH... hErE cOmEs... ThE oNlY, tHe BeSt- The FlOoD!
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ThE uNkNoWn FlOoD... ^^ [vol.5]
» ...TuRtLe fLoOd... [vol. 6]
» ThE FlOoD Of ThE FrEaKs [vol.8]
» WhEn ThE dAwN bReAkS, hErE cOmEs... ThE FlOoD! [vol. 10]
» FrOm DePtHs tO HeIgHtS... ThE FlOoD [vol. 7]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Игри и Флууд-
Идете на: